Endoproteza biodra - opinie o Tourmedica.pl


 • "Wygląda na zaangażowaną w pozytywne zakończenie mojego leczenia"

  OPINIA PACJENTA:
  Maria (Kamienna Góra, 24.09.2019)
  ZABIEG:
   
  Agnieszka, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Bardzo miła, służąca pomocą. Właściwa osoba na właściwym miejscu."

  OPINIA PACJENTA:
  Andrzej (Szczecin, 21.09.2019)
  ZABIEG:
   
  Paulina, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Naprawde dziekuje za tak wyczerpujaca odpowiedz,prosze mi wierzyc ,ze ja bardzo doceniam prace lekarzy,,,,jest Pani bardzo mila i moze ma Pani i troche racji,ale ja jednak uwazam, ze to stanowczo za drogo. Dziekuje za wyjasnienia i pozdrawiam,,,,,moga sie cieszyc ze maja tak profesjonalnego doradce jak Pani."

  OPINIA PACJENTA:
  Arleta Z. (Goleniów, 16.12.2016)
  ZABIEG:
   
  Karolina, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Pani Aniu.Bardzo mi Pani pomogła.Dziękuję za wszystkie informacje, jest Pani bardzo cierpliwa i kompetentna osoba. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Jak się zdecyduję z pewnością się odezwę. Bo niestety mam duże wątpliwości co zrobić. Bo skierowanie na taki zabieg już mam. Nie jestem gotowy jeszcze psychicznie."

  OPINIA PACJENTA:
  NN - czat (Warszawa, 29.11.2016)
  ZABIEG:
   
  Anna, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "bardzo dziękuje za pamięć, usługa wykonana rewelacyjnie, dr Cabaj wspaniały człowiek. teraz tylko rehabilitacja co pani proponuje??"

  OPINIA PACJENTA:
  Zenon M. (Polska, 30.08.2016)
  ZABIEG:
   
  Agata, Doradca medyczny Tourmedica.pl

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska