Implanty zębowe - opinie o Tourmedica.pl


 • "Moge tylko podziekowac za pomoc w kontakcie z Duo Medica,organizujac termin i wskazuwki dojazdu wraz z mapa."

  OPINIA PACJENTA:
  Wiktor (Katowice, 02.08.2019)
  ZABIEG:
   
  Agnieszka, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Witam.Ww sierpniu tego roku korzystałam z waszego pośrednictwa w sprawie wszczepienia implantów zębowych w gabinecie Stomatologi Stancel. Na dzień dzisiejszy moje leczenie w/w wymienionym gabinecie zostało zakończone. Polecam bardzo ten gabinet, świetny stomatolog Robert Stencel, odpowiedział na każde nurtujące mnie pytanie związane z moim leczeniem. Efekt końcowy jest super.Również jestem bardzo zadowolona z państwa doradcy, który interesował się moim leczeniem. Pozdrawiam ."

  OPINIA PACJENTA:
  Stanisława C. (Chorzów, 15.12.2017)
  ZABIEG:
   
  Agata, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Dziękuję za wsparcie bardzo mi miło dziękuję również za miłe i pozytywne rozmowy za duże zaangażowanie"

  OPINIA PACJENTA:
  Marek S. (Lublin, 10.11.2017)
  ZABIEG:
   
  Ewa, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Dziękuję serdecznie Pani Dominiko,jestem Pani bardzo wdzięczna i powiem szczerze ze bez Pani wsparcia nie dala bym rady. Zachowam w tel numery. Dziękuję za wyrozumiałość z Pani strony,okropnie się stresuje każdym szczegółem,ale dzięki Pani wszystko jest łatwiejsze. Teraz to tylko muszę się modlić żeby nie było żadnych opóźnień. Bardzo bym chciała mieć to za sobą. Duuużo zdrówka Pani życzę :) Proszę o siebie dbać :) Pozdrawiam serdecznie"

  OPINIA PACJENTA:
  Katarzyna P. (Irlandia, 05.02.2016)
  ZABIEG:
   
  Dominika, Doradca medyczny Tourmedica.pl

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska