Kwas hialuronowy - opinie o Tourmedica.pl


 • "Z kimś tak uprzejmym jak Pani na pewno fajnie współpracować:-) Dziękuję i pozdrawiam! Agnieszka"

  OPINIA PACJENTA:
  Agnieszka W (Wrocław, 06.07.2017)
  ZABIEG:
   
  Anna, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Witam Panie Bartlomieju, bardzo dziekuje za umowienie terminu u Pani dr.Serowki w klinice Der-Med w Krakowie.Wizyta /wizyty 2 spotkania u Pani doktor byly przyjemnoscia.Bardzo kompetentne podejscie do pacjenta i bardzo uprzejma osoba, Pani doktor polecila mi rowniez lekarza innej spezjalizacji za co jestem bardzo wdzieczna.Czy skorzystam ponownie z uslug? Tak i tym razem z innymi zainteresowanymi osobami. Pozdrawiam serdecznie"

  OPINIA PACJENTA:
  Beata W. (Szwajcaria, 21.03.2017)
  ZABIEG:
   
  Bartłomiej, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Pani Karolino, Chyba jestem szczesciara bo procz tego ze jestem w dobrych rekach to jeszcze Pani jest taka ciepla i serdeczna. Bardzo dziekuje. MS"

  OPINIA PACJENTA:
  Monika S. (Warszawa, 31.01.2017)
  ZABIEG:
   
  Karolina G., Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Witam , Pani Paulino oczywiscie dotarlam na umowiona wizyte , chcialabym bardzo podziekowac za przesympatyczna atmosfere i efekt ktory jest powalajacy z pewnoscia do panstwa jeszcze wroce Pozdrawiam serdecznie Dorota"

  OPINIA PACJENTA:
  Dorota G. (Racimierz, 24.11.2016)
  ZABIEG:
   
  Paulina K., Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Na razie Pani Izo jestem pani wdzięczny za Pani dobroć i taki kształt Pani profesji. Już nigdzie indziej nie pójdę dopóki Pani mnie nie poprowadzi. Tak bardzo Pani ufam. Jest Pani w pełni profesjonalna i bardzo dziękuje za Pani zaangażowanie moją osobą."

  OPINIA PACJENTA:
  Krzysztof W. (Gdańsk, 21.12.2015)
  ZABIEG:
   
  Iza, Doradca medyczny Tourmedica.pl

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska