Laserowe usuwanie zmian skórnych - opinie o Tourmedica.pl


 • "Dziękuję bardzo za szybką rejestrację i dokładne informacje. Pozdrawiam."

  OPINIA PACJENTA:
  Marcin B. (Tomaszów Mazowiecki, 22.09.2016)
  ZABIEG:
   
  Paulina J., Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Pani Izo, dziękuję za szybką pomoc i wsłuchanie się w moje potrzeby. Będę z całą pewnością korzystała już w maju z Pani pomocy. Właściwa osoba na właściwym miejscu :)"

  OPINIA PACJENTA:
  Sabina K. (Łódź, 27.04.2016)
  ZABIEG:
   
  Izabela, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Jestem bardzo zadowolony z Waszych usług.Obsługa klienta na tle komunikacji elektronicznej jak i usług "face to face" jest na niesamowicie wysokim poziomie.Daje Wam 10/10,a pro po kontaktu z klientem.Wasza klinika jest godna polecenia. Dziękuje za kontakt,a także poświęcony mi czas."

  OPINIA PACJENTA:
  Damian K. (Olsztyn, 18.04.2016)
  ZABIEG:
   
  Anna K., Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Dziękuję pięknie za informacje i ustalenie terminu wizyty :) zatem do zobaczenia za miesiac (i jeden dzień)."

  OPINIA PACJENTA:
  Danuta T. (Ruda śląska, 06.04.2016)
  ZABIEG:
   
  Alicja, Doradca medyczny Tourmedica.pl

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska