Leczenie chrapania - opinie o Tourmedica.pl


 • "Witam Pani Agnieszko, Na wstępie chciałbym podziękować pani za organizację oraz profesjonalne podejście do klienta, które jedynie można w telegraficznym skrócie podsumować w kilku słowach: Profesjonalna osoba na odpowiednim stanowisku, serdeczna oraz empatyczna za co z góry bardzo dziękuję."

  OPINIA PACJENTA:
  Marek N. (Żory, 16.11.2016)
  ZABIEG:
   
  Agnieszka Z., Doradca medyczny Tourmedica.pl

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska