Leczenie cieśni kanału nadgarstka - opinie o Tourmedica.pl


 • "Najlepsza osoba, z którą miałem kontakt. Szybko i sprawnie umówiłam mnie na wizytę."

  OPINIA PACJENTA:
  Jerzy (Warszawa, 19.10.2019)
  ZABIEG:
   
  Agnieszka, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Pan doradca doskonale mi poradził jak zapisać się na konsultację. Widac fachowość.Dziekuje"

  OPINIA PACJENTA:
  Eugeniusz (Bydgoszcz, 06.08.2019)
  ZABIEG:
   
  Agnieszka, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Bardzo miła pani, wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie moje pytania"

  OPINIA PACJENTA:
  Joanna (Katowice, 23.07.2019)
  ZABIEG:
   
  Renata, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Bardzo pomocna i w pełni angażująca się osoba . Jestem wdzięczna za znalezienie dla mnie lekarza, który okazał się mega specjalistą. Gdyby nie Pani Agnieszka, nie wiem na jakim etapie bym była zdrowotnym. Jeszcze raz bardzo dziękuję :)"

  OPINIA PACJENTA:
  Małgorzata (Gdańsk, 08.07.2019)
  ZABIEG:
   
  Agnieszka, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Dzien dobry Pani Agato, Żałuje bardzo, ze nie spotkam Pani osobiście. Raz jeszcze bardzo ale to bardzo serdecznie dziękuje za każdą udzieloną mi pomoc. Ciesze się, ze to z Panią wszystko ustalałam. Kontakt z Panią był dla mnie prawdziwą przyjemnością. Odbieram Panią jako osobę niezwykle kompetentna, empatyczną i serdeczną. Życzę Pani wszelkiej pomyślności i zadowolenia tak w życiu zawodowym jak i osobistym. Ale przede wszystkim życz Pani zdrowia :). Z niezwkle cieplymi pozdrowieniami,"

  OPINIA PACJENTA:
  Barbara W. (Wrocław, 04.10.2017)
  ZABIEG:
   
  Agata, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Dzien dobry Pani Agato, Dziekuje pieknie za informacje. Jest Pani niezawodna. Przyjemnoscia jest wspolpraca z Pania. Pozdrawiam serdecznie zyczac wszystkiego najlepszego,"

  OPINIA PACJENTA:
  Barbara W. (WB, 18.09.2017)
  ZABIEG:
   
  Agata, Doradca medyczny Tourmedica.pl

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska