Leczenie hemoroidów - opinie o Tourmedica.pl


 • "Bez zastrzeżeń... wyczerpujące informacje."

  OPINIA PACJENTA:
  Warszawianka (Warszawa, 10.06.2019)
  ZABIEG:
   
  Jerzy, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Dzięki za wspaniałą współpracę,zawsze mogliśmy skorzystać z super pomocy. Dziękuję za przekazanie w godne ręce koleżanki,jak tylko będę potrzebował pomocy lub ktoś ze znajomych skorzystamy na pewno. POZDRAWIAM EMIL"

  OPINIA PACJENTA:
  Emil Sz. (Łódź, 15.03.2017)
  ZABIEG:
   
  Angelika, Doradca medyczny Tourmedica.pl

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska