Leczenie kanałowe - opinie o Tourmedica.pl


 • "Bardzo dziękuję za przemiła rozmowę i fachowe doradztwo. Pozdrawiam serdecznie."

  OPINIA PACJENTA:
  Dorota S. (Irlandia, 07.02.2017)
  ZABIEG:
   
  Anna, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Pani Izabelo, bardzo dziękuję za tak sprawne 'załatwienie' sprawy :) Nie wątpię, ze będziemy wkrótce w kontakcie. Osoba o tak miłym i życzliwym tonie głosu powinna być przyzwyczajona do życzeń każdego dnia :) Pozdrawiam,"

  OPINIA PACJENTA:
  Marcin W. (Lublin, 11.03.2016)
  ZABIEG:
   
  Izabela, Doradca medyczny Tourmedica.pl

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska