Leczenie otyłości - opinie o Tourmedica.pl

 • "Dzień dobry pani Agnieszko Chciałem tylko podziękować za wszystko co dla mnie zrobiłaś Jestem wdzięczny ogromnie za całe dobro Pozdrawiam gorąco i serdecznie Krzychu"

  OPINIA PACJENTA:
  Krzysztof M. (Łódź, 17.04.2018)
  ZABIEG:
   
  Agnieszka, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Dziękuje bardzo za miłą I profesjonalną pomoc. Pozdrawiam."

  OPINIA PACJENTA:
  Monika K (Warszawa, 30.06.2017)
  ZABIEG:
   
  Agnieszka, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Dear Karolina, Thank you so much for getting in touch with me again. Of course, I remember you. I must tell you that you provide a really wonderful and professional service."

  OPINIA PACJENTA:
  Josephine G (UK, 01.12.2016)
  ZABIEG:
   
  Karolina, Doradca medyczny Tourmedica.pl

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.