Leczenie stulejki - opinie o Tourmedica.pl


 • "Zabieg przebieg rewelacyjnie. Pan dr.Piotr Bleda to wspanialy czlowiek oraz asystentka(nie znam imienia ani nazwiska)ale wszystko zrobili perfekcyjnie! Na pewno jezeli ktos bedzie potrzebowal takiej pomocy to polece. Czuje sie dobrze nie wystapily zadne powiklania a ide na sciagniecie szwow. Jeszcze raz serdecznie dziekuje. Pozdrawiam"

  OPINIA PACJENTA:
  Marcin K. (Wrocław, 22.03.2017)
  ZABIEG:
   
  Agnieszka Z., Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Witam, wizyta przebiegła bardzo dobrze, aktualnie czekam na zabieg który odbędzie się za kilka dni."

  OPINIA PACJENTA:
  Kamil K. (Warszawa, 12.01.2017)
  ZABIEG:
   
  Barłomiej, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Witam Panie Kamilu, Przeszedłem zabieg. Wszystko prawidłowo. Ocena doktora jak najwyższa. Dziękuję bardzo za Pańska pomoc."

  OPINIA PACJENTA:
  Robert Sz. (Gdańsk, 05.04.2016)
  ZABIEG:
   
  Kamil, Doradca medyczny Tourmedica.pl

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska