Leczenie zaćmy - opinie o Tourmedica.pl


 • "Droga Pani Agato Nie da się opisać wielkiej Radości kiedy na mojej siatkówce prawego Oka znowu pojawiło się Widzenie. Znakomity chirurg Okulista Pan Doktór Piotr Tesla wykonał Zabieg wzorowo. Już przy wstępnych badaniach przed operacją doceniłem Jego perfekcyjność. Od razu uzyskał moje zaufanie.Pielęgniarki spokojne i uśmiechnięte swoim zachowaniem uspokajały pacjenta. Szpital Retina w Warszawie według mnie poziomem usług medycznych jest porównywalny do renomowanych klinik europejskich. Jestem bardzo wdzięczny,że i Polsce są tak znakomite klinik. Na Pani ręce składam serdeczne wyrazy Wdzięczności."

  OPINIA PACJENTA:
  Włodzimierz Ś. (Warszawa, 06.04.2018)
  ZABIEG:
   
  Agata, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Pani Paulino, jest Pani tak niezwykle miła, ze powinno się Panią złotymi zgłoskami pisać."

  OPINIA PACJENTA:
  Jadwiga Z (Warszawa, 05.09.2017)
  ZABIEG:
   
  Paulina, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Pani Agnieszko, bardzo pięknie dziękuję za pamięć. Tata jest bardzo zadowolony. Empatia, którą Pani ma w sobie, to po prostu mnie zaskakuje. W dzisiejszych czasach. takich ludzi już jest mało."

  OPINIA PACJENTA:
  Hanna K. (Warszawa, 14.06.2017)
  ZABIEG:
   
  Agnieszka, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Dzień dobry! Zgodnie z obietnicą, chcę poinformować Panią, że jestem już po pełnym zabiegu. Świat w chwili obecnej zdecydowanie zmienił się na korzyść.Ostrość widzenia,kolorystyka to zupełnie co innego jak dotychczas. Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonego zabiegu jak również ze sposobu całego przedsięwzięcia. Pan dr Brzozowski to specjalista przez duże S. Człowiek oddany sprawie,fachowiec w każdym calu,bardzo kontaktowy,potrafi wysłuchać pacjenta i udzielić wyczerpującej odpowiedzi.Zespół współpracujący to przemili ludzie- szczególnie Pani pielęgniarka przygotowująca pacjentów do operacji. Osoba tak zaangażowana w swoją pracę, że aż wzbudza podziw. To osoba pełni swoją funkcję z powołania- takich nam więcej potrzeba. Dlatego wszystkim zainteresowanym gorąco polecam to Centrum- naprawdę godne zaufania!!!"

  OPINIA PACJENTA:
  Stefan K. (Warszawa, 24.10.2016)
  ZABIEG:
   
  Agata, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Witam Pani Agnieszko, Chciałabym poinformować,że mama po ostatniej wizycie w szpitalu czuje się lepiej. Dr Korzekwa wyznaczył jej termin operacji drugiego oka Dziękuję serdecznie za troskę i zainteresowanie Pozdrawiamy serdecznie"

  OPINIA PACJENTA:
  Zofia G. (Katowice, 14.10.2016)
  ZABIEG:
   
  Agnieszka Z., Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Wczoraj miałam zabieg, a dzisiaj idę do pani doktor. Jeszcze za dobrze nie widzę tym okiem, krople sobie wpuszczam. Wszystko się odbyło w terminie, tak jak chciałam. Miłego dnia pani życzę."

  OPINIA PACJENTA:
  Jadwiga Z. (Warszawa, 19.07.2016)
  ZABIEG:
   
  Karolina G., Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Wszystko w porządku, jutro mama ma kontrolę. Mama mówiła, że wszystko w porządku. Dziękuję bardzo. Ewa"

  OPINIA PACJENTA:
  Stanisława K. (Chorzów, 14.07.2016)
  ZABIEG:
   
  Anna, Doradca medyczny Tourmedica.pl

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska