Leczenie żylaków nóg - opinie o Tourmedica.pl


 • "Sympatyczna, ma przemiły głos. Bardzo pomocna."

  OPINIA PACJENTA:
  Ewa (Wrocław, 16.06.2019)
  ZABIEG:
   
  Agata, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Dzwonię, bo chciałem podziękować za załatwienie sprawy. Jest już po wszystkim i jest fajnie.Profesor jest człowiekiem godnym polecenia.Na pewno na Waszej stronie wstawię komentarz."

  OPINIA PACJENTA:
  Artur M (Częstochowa, 07.09.2017)
  ZABIEG:
   
  Agnieszka, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Teraz jestem wspaniale poinformowana dziękuje Pani ślicznie i niedługo poproszę Panią o uzgodnienie terminu konsultacji i ewentualnego zabiegu miło się z Panią ,,rozmawiało" życzę wspaniałego weekendu ."

  OPINIA PACJENTA:
  Barbara B. (Łódź, 14.07.2017)
  ZABIEG:
   
  Karolina, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Witam, zabieg przeprowadzony został w atmosferze pogawędki, bolało tak jakby komary kąsały moje kończyny, rekonwalescencja chwila moment, nogi jak nie moje, a lekarz przywraca wiarę w to, że ktoś jeszcze pamięta o przysiędze Hipokratesa :)"

  OPINIA PACJENTA:
  Sławomir S. (Wrocław, 10.01.2017)
  ZABIEG:
   
  Angelika, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Hi Karolina, I can confirm that the surgery did indeed take place and I was most impressed with the whole procedure. The staff were extremely helpful, friendly and very professional and they made the experience a very positive one. As for the help and advice that you provided, I cannot thank you enough for your recommendation and for resolving initial issues that I had, I am most grateful to you. I look forward to using your services again in the future. Kind regards."

  OPINIA PACJENTA:
  Tonie P. (Sevenoaks, UK, 07.12.2016)
  ZABIEG:
   
  Karolina, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Ogolnie caly zabieg przebiegal w milej atmosferze , pan doktor sympatyczny i pewny tego co robi, opieka anestezjologiczna na wysokim poziomie, czulam, ze jestem pod dobra opieka. Po zabiegu moglam chodzic i normalnie funkcjonowac. Jak narazie jestem z efektow zabiegu zadowolona - male naciecia, nie ma blizn, dobrze sie goi (bez powiklan). Podziekowanie dla calego personelu."

  OPINIA PACJENTA:
  Stanisława M. (Police, 07.12.2016)
  ZABIEG:
   
  Agnieszka Z., Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Bardzo Pani dziękuję za odpowiedzi na moje liczne pytania, za profesjonalne podejście do mnie jako pacjenta i cierpliwość."

  OPINIA PACJENTA:
  Wioletta G. (Warszawa, 07.04.2016)
  ZABIEG:
   
  Agata, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Musze jeszcze dopomnieć, iż bardzo dobrze Pani podeszła do sprawy i to się chwali. Również takich ludzi potrzeba miłych i sympatycznych, ponieważ dużo w Polsce jest ponurych, bez uśmiechu na twarzy, gdzieniegdzie niemiłych (...) I tak jak Pani, gdyby wiele osób się zachowywało było by inaczej. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i życzę zawsze uśmiechu na twarzy, pozdrawiam"

  OPINIA PACJENTA:
  Adam T. (Poznań, 18.03.2016)
  ZABIEG:
   
  Anna, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Bardzo dziękuję. jest pani Aniołem. Będę panią chwalić i polecać po wszystkich odpustach."

  OPINIA PACJENTA:
  Jolanta K. (Łódź, 09.03.2016)
  ZABIEG:
   
  Aneta, Doradca medyczny Tourmedica.pl

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska