Leczenie żylaków powrózka nasiennego - opinie o Tourmedica.pl


 • "Z Pana doktora Jaszczyńskiego jestem bardzo zadowolony super lekarz porozmawia dodaje odwagi za 3tygodnie mam się umówić na kontrole ogólnie mówiąc jak na Polskie realia jestem zadowolony że tak szybko Państwu też bardzo dziękuję za wszystko pozdrawiam"

  OPINIA PACJENTA:
  Tomasz S. (Kraków, 08.03.2017)
  ZABIEG:
   
  Anna, Doradca medyczny Tourmedica.pl

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska