Lifting nićmi PDO - opinie o Tourmedica.pl


 • "Dziękuję za wszystkie informacje, jest Pani bardzo cierpliwa i kompetentna osoba. Pozdrawiam i życzę miłego dnia"

  OPINIA PACJENTA:
  Maja Ch. (Śrem, 24.11.2016)
  ZABIEG:
   
  Agata, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Hi Karolina, Both visits went fine and I seem to be recovering well from the procedures. I would be happy to be treated by either again. I am hoping to arrange a laser procedure with Dr Ambroziak in the new year and I'll let you know about this in 2016. Thanks again for your help! Have a great weekend. Best wishes,"

  OPINIA PACJENTA:
  Alan S. (Londyn, UK, 28.12.2015)
  ZABIEG:
   
  Karolina, Doradca medyczny Tourmedica.pl

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska