Liposukcja brzucha - opinie o Tourmedica.pl

 • "Jestem bardzo zadowolony."

  OPINIA PACJENTA:
  Grzegorz K (Wrocław, 07.09.2017)
  ZABIEG:
   
  Agnieszka, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "[...] o вашей помоши могу сказать большое спасибо очень оперативно и профессионально я очень доволен [...] ваше обслуживание намного быстрей и профессеональней а главное дешевле чем в израиле в целом пока все я вами очень доволен , спасибо."

  OPINIA PACJENTA:
  Олег O. (Rosja, 06.12.2016)
  ZABIEG:
   
  Arleta, Doradca medyczny Tourmedica.pl

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.