Liposukcja - opinie o Tourmedica.pl


 • "Profesjonalizm, doskonaly doradca klijentow i dbajacy o organizacje."

  OPINIA PACJENTA:
  Zadowolona pacjentka (Katowice, 26.07.2019)
  ZABIEG:
   
  Jerzy, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Pani Renia bardzo pomagala nam od samego poczatku az do ustalenia daty operacji naprzyklad jezeli chodzi o zdjeci ,formularze ,polaczenia Bankowe ,jezeli Pacjeci mieszkaja za granica naturalnie tez na ptyania ktore sa otwarte chetnie daje konkretna odpowiedz ."

  OPINIA PACJENTA:
  Ines (Wrocałw, 09.07.2019)
  ZABIEG:
   
  Renata, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Zależało mi na szybkim terminie jak się zwolniło miejsce to pani mi nawet wyszukała przychodnie w moim rejonie gdzie w jednym dniu robią badania"

  OPINIA PACJENTA:
  Ewa (Wrocław, 24.04.2019)
  ZABIEG:
   
  Renata, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Witam Pani Ewuniu Dziękuje bardzo za zainteresowanie. Jestem bardzo zaskoczona Pani troską o pacjenta. Żadko można kogoś takiego spotkać .Pani pracodawca na pewno docenia pani kompetencje. Myślę że na razie nie skorzystam ale w przyszłości może ze rok. .Znalazłam sposób przypadkowo aby pozbyć się nadmiaru tłuszczu. Pozdrawiam serdecznie. Na pewno skorzystam z waszych usług. Pozdrawiam"

  OPINIA PACJENTA:
  Bożena G. (Południowa Afryka, 07.06.2018)
  ZABIEG:
   
  Ewa, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "P. Agatko jestem bardzo zadowolona...Dziękuję za zainteresowanie..."

  OPINIA PACJENTA:
  Halina P. (Kraków, 02.12.2016)
  ZABIEG:
   
  Agata, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "It was wonderful . The doctor is very caring. He listens and he answered all my concerns. He is also very knowledgeable and gives the best advice."

  OPINIA PACJENTA:
  Arishek C. (UK, 07.04.2015)
  ZABIEG:
   
  Karolina, Doradca medyczny Tourmedica.pl

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska