Onkologia - opinie o Tourmedica.pl


 • "Pani Paulino Postawiła mnie Pani na nowo do pionu i dodatkowo Zapaliła Piękną Latarnię. Dziękuję Pani z Całego Serca - Jest Pani Aniołem który, rozświetla mroki spowijające drogę dla wzroku strudzonego wędrowca. Z wyrazami Szacunku"

  OPINIA PACJENTA:
  Sylwester S (Warszawa, 27.02.2018)
  ZABIEG:
   
  Paulina, Doradca medyczny Tourmedica.pl

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska