Operacje i leczenie barku - opinie o Tourmedica.pl

 • "Jestem zadowolony z zabiegu i mam tę nadzieję, że stan mojego barku będzie ulegał poprawie. Jestem pod dużym wrażeniem wspaniałej opieki podczas pierwszej nocy po zabiegu w waszej klinice. Sama klinika Św. Łukasza zostawiła w moim odczuciu bardzo miłe wspomnienie. Dziękuję bardzo za miłe zainteresowanie moją osobą. Pozdrawiam Panią"

  OPINIA PACJENTA:
  Andrzej S. (Opole, 15.12.2016)
  ZABIEG:
   
  Agata, Doradca medyczny Tourmedica.pl

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.