Operacje i leczenie kolana - opinie o Tourmedica.pl


 • "Bez problemu zostałam umówiona na konsultację ortopedyczną"

  OPINIA PACJENTA:
  Mirosława (Warszawa, 11.10.2019)
  ZABIEG:
   
  Paulina, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Nie mogę wyobrazić sobie lepszego doradcy niż pani Agnieszka Zawadzka, która niemal natychmiast odpowiadała na jakiekolwiek pytania i rozwiązywała napotkane problemy"

  OPINIA PACJENTA:
  Agnieszka (Łódź, 06.09.2019)
  ZABIEG:
   
  Agnieszka, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Pani Agnieszko, tak bardzo Pani dziękuję. o ja jeszcze się nie spotkałam z taką obsługą. Naprawdę. Chylę czoła Jestem tak Pani wdzięczna."

  OPINIA PACJENTA:
  Bernadetta M (Poznań, 24.08.2017)
  ZABIEG:
   
  Agnieszka, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Bardzo dziękuję państwu (szczególnie bardzo miłemu panu, z którym dzisiaj tj.12.06 telefonicznie rozmawiałem), za szczere chęci pomocy i uczciwe podejście do tego arcy ważnego dla mnie życiowego tematu. Dziękuję raz jeszcze za szczerą i uczciwa chęć pomocy i wyboru właściwego i doświadczonego lekarza."

  OPINIA PACJENTA:
  Robert F. (Lublin, 12.06.2017)
  ZABIEG:
   
  Bartek, Doradca medyczny Tourmedica.pl

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska