Operacje powiek - opinie o Tourmedica.pl


 • "W córki i swoim imieniu chcę Pani serdecznie podziękować za tak ogromne zaangażowanie w znalezieniu odpowiedniego lekarza i oczywiście tak szybki termin konsultacji. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc i miłą współpracę. Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję."

  OPINIA PACJENTA:
  Klaudia O. (Łódź, 16.01.2018)
  ZABIEG:
   
  Ewa, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Hi Dominika, Thats great, thank you very much for your help and good work. Thanks again,"

  OPINIA PACJENTA:
  Alan S. (Londyn, UK, 23.03.2015)
  ZABIEG:
   
  Dominika, Doradca medyczny Tourmedica.pl

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska