Plastyka brzucha - opinie o Tourmedica.pl

 • "Bardzo dziękuje Pani Agnieszce za pomoc, zaangażowanie i za to , że jest . Czuję że jestem ważna jako pacjent i to jest wspaniałe uczucie."

  OPINIA PACJENTA:
  Milena (Bydgoszcz, 26.04.2019)
  ZABIEG:
   
  Agnieszka, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Wszystko w najlepszym porzadku. Pani Agata sympatyczna i profesjonalna."

  OPINIA PACJENTA:
  Anna (Wrocław, 22.02.2019)
  ZABIEG:
   
  Agata, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Przesympatyczna kobieta , która potrafi słuchać i chyba nic nie jest jej obce. Dzięki luźnym rozmowom i ludzkim podejściu zdecydowałam się na zabieg bo najgorsza droga to od planów do realizacji a tą drogę pomogła mi przejść P. Agnieszka i za to bardzo dziękuję !!"

  OPINIA PACJENTA:
  Anna (Sopot, 02.01.2019)
  ZABIEG:
   
  Agnieszka, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Z góry serdecznie dziękuje również Pani Paulinie **** za milą i zawsze sympatyczną rozmowę i naturalnie kompetentna."

  OPINIA PACJENTA:
  Holger M. (Niemcy, 07.06.2017)
  ZABIEG:
   
  Paulina, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Jestem zadowolona..Ale zaskoczyla mnie informacja zaplaty za konsultacje.Ofwiedzilam tez inna klinike i nie ponosilam zadnej oplaty.uwazam ze osoby ktore decyduja sie na zabieg powinni miec ta kwote odjeta od zaplaty za zabieg .A tak po zatym to bardxo milo i fachowo przekazuje informacje lekarz.Dlatego tez zgodzilam sie ns zabieg.pozdrawiam serdecznie."

  OPINIA PACJENTA:
  Jolanta K. (Bydgoszcz, 02.05.2017)
  ZABIEG:
   
  Agata, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Bardzo dziękuję, pan doktor Pabiańczyk bardzo miły, konkretny, mądry, z poczuciem humoru. Bardzo ładnie wszystko się nam podobało. Byłam w wielu formach, gabinetach specjalistycznych. Pani również bardzo mile. Mnie jest również tez miło. Przyjemnie jest jak ludzie są uprzejmi. Doktor doradził co zrobić, by doszło do zabiegu."

  OPINIA PACJENTA:
  Dominik Sz. (Kraków, 24.04.2017)
  ZABIEG:
   
  Karolina, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Dzień dobry! Tak, do zabiegu doszło u doktora Sławomira Stępniewskiego 1 września. Jestem baaaaardzo zadowolony z operacji. Koszta duże też nie były ale ponad wszystko, opieka doktora Stępniewskiego jest niesamowita. Doktor poświęca mi bardzo dużo czasu, mam darmowe wizyty u doktora wtedy kiedy tylko mi pasuje. Powiem szczerze Pani Agnieszko, polecam każdemu zabieg u Pana Stępniewskiego. Bardzo dziękuje Pani za namiary do Pana Sławomira. W razie pytań, proszę pisać :)"

  OPINIA PACJENTA:
  Jarosław S. (Poznań, 17.11.2016)
  ZABIEG:
   
  Agnieszka K., Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Witam pania serdecznie mam nadzieje ze w polowie czerwca pojawie sie w Polsce :) zycze pani milego dnia i dziekuje za wsparcie to bardzo mile :)"

  OPINIA PACJENTA:
  Mariola Sz. (Wielka Brytania, 13.04.2016)
  ZABIEG:
   
  Anna O., Doradca medyczny Tourmedica.pl

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska