Przeszczep włosów - opinie o Tourmedica.pl


 • "Mila,pomocna"

  OPINIA PACJENTA:
  Teresa (Bielsko-Biała, 02.10.2019)
  ZABIEG:
   
  Renata, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Mam nadzieję, że to będzie wspaniały początek roku, a Pacjentów będzie Państwu wciąż przybywać."

  OPINIA PACJENTA:
  Robert M. (Kłodzko, 02.01.2017)
  ZABIEG:
   
  Agnieszka Z., Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Dziękuje Panie Kamilu za wszystkie informacje i pomoc. Jest to dla mnie bardzo ważne, do tej pory cieżko było dowiedzieć sie konkretów z innych klinik."

  OPINIA PACJENTA:
  Justyna B. (Kielce, 15.03.2016)
  ZABIEG:
   
  Kamil, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Witam serdecznie Pani Aniu! Jestem bardzo Pani wdzięczna bo to dzięki Pani pomocy poszłam na ten zabieg, który był najlepsza decyzja jaka mogłam podjąć. Jestem mega zadowolona (postaram sie wysłać fotke z efektami jeszcze w tym tygodniu ) poza tym wszystkim Pan dr jest mega fajny... i mega profesjonalny. Strasznie mi głupio ze w ogóle w to wątpiłam. Heh, naprawdę polecam ta klinikę i Pana doktora."

  OPINIA PACJENTA:
  Sabina K. (Bielsko-Biała, 14.10.2015)
  ZABIEG:
   
  Anna, Doradca medyczny Tourmedica.pl

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska