Krzyckie Centrum Ortodontyczno-Stomatologiczne OrtoDent

4,3 / 5  - 4 opinie
Wygląd zewnętrzny OrtoDent Wygląd zewnętrzny OrtoDent Aparatura, sprzęt zabiegowy OrtoDent Gabinet zabiegowy OrtoDent Gabinet zabiegowy OrtoDent Kadra OrtoDent OrtoDent - logo

Opis placówki

Krzyckie Centrum Ortodontyczno-Stomatologiczne OrtoDent od ponad 27 lat świadczy wyspecjalizowane usługi wysokiej jakości. Początkowo placówka była małym gabinetem, z czasem rozrosła się i dziś funkcjonuje jako nowoczesne centrum stomatologiczne. Otworzyliśmy kolejne kliniki w sieci OrtoDent, zaufało nam tysiące mieszkańców Wrocławia i okolic. Sukcesywnie wzbogacamy ofertę, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających pacjentów. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem, znajomością potrzeb pacjenta oraz nowoczesnym spojrzeniem na choroby zębów i jamy ustnej.

Specjalizujemy się w ortodoncji. Zajmujemy się szeroko rozumianą profilaktyką i leczeniem wad zgryzu i wad szczękowo-twarzowych u dzieci, młodzieży i dorosłych. Korzystamy z szeregu metod: leczymy za pomocą aparatów czynnościowych typu trainer, aparatów stałych i ruchomych. Do oferty należy leczenie aparatami estetycznymi. Specjalne miejsce wśród naszych propozycji zajmują aparaty Incognito (aparat mocowany po wewnętrznej stronie zębów) Invisalign (aparat prostujący za pomocą przezroczystych alignerów) oraz Clear-Aligner (przezroczyste nakładki).

Wykonujemy znieczulenia ogólne w asyście profesjonalnego zespołu anestezjologicznego. Nasze zabiegi przeprowadzane są w certyfikowanym gabinecie z salą wybudzeń. Dla najmłodszych pacjentów oferujemy znieczulenie przy użyciu podtlenku azotu (gaz rozweselający). 

Wykonujemy zabiegi wybielania zębów lampą diodową (gabinetowo) oraz metodą nakładkową (w domu).

Proponujemy pacjentom zabiegi laserem biostymulacyjnym, wykonywane po procedurach chirurgicznych, ekstrakcjach czy w przebiegu zapalania zatok szczękowych. Zabiegi przeprowadzamy także, aby uśmierzyć ból związany z wyrzynaniem zęba czy zredukować dolegliwości bólowe wynikające z dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych. Laser znajduje zastosowanie również w chirurgii stomatologicznej (podcięcie wędzidełka, usunięcie włókniaka, nacięcie dziąsła), endodoncji (dezynfekcja kanałów korzeniowych, usuwanie zmian okołowierzchołkowych) oraz w periodontologii (korekta kształtu dziąsła, dezynfekcja kieszonek dziąsłowych, leczenie zmian błony śluzowej).

Do oferty centrum należy implantologia stomatologiczna. Korzystamy z wysokiej jakości, trwałych implantów renomowanych firm. Oferta obejmuje również przygotowanie do zabiegów osadzenia implantu w kości: sterowana regeneracja kości, podniesienie dna zatoki szczękowej czy nadbudowanie kości.

Proponujemy Państwu nowoczesne uzupełnienia protetyczne: wkłady typu inlay i onlay, wkłady koronowo-korzeniowe, licówki czy korony. Ponadto oferujemy mosty protetyczne i protezy (ruchome częściowe i całkowite, szkieletowe oraz protezy mocowane na implantach).

Przeprowadzamy leczenie kanałowe z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi zabiegowych. W najtrudniejszych przypadkach stosujemy mikroskop (endodoncja mikroskopowa). Oferta obejmuje leczenie zębów o nietypowej anatomii, z zakrzywionymi kanałami czy źle wyleczonych w przeszłości.

Świadczymy usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Wykonujemy pełen zakres zabiegów w obrębie jamy ustnej, w tym ekstrakcje, ekstrakcje zatrzymanych zębów, nacięcie ropnia, podcięcie wędzidełka i wiele innych.

Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób przyzębia. Nasza oferta jest skierowana do pacjentów, którzy cierpią z powodu nadwrażliwości zębów na zmiany temperatur, przemieszczania się zębów, odsłonięcia szyjek zębowych czy wydłużania się koron zębowych. Do naszego centrum zgłaszają się również pacjenci, u których występują rozchwianie zębów, nieprzyjemny zapach z ust czy zaczerwieniania i obrzęki dziąseł.

Zakres świadczonych w centrum usług obejmuje również zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej. Oferujemy leczenie próchnicy z wykorzystaniem trwałych materiałów i wysokiej jakości sprzętów.

Posiadamy duże doświadczenie w leczeniu stomatologicznym dzieci (pedodoncji). Zapraszamy na wizyty adaptacyjne i wizyty kontrolne. Przeprowadzamy leczenie zachowawcze zębów stałych i mlecznych. Wykonujemy zabiegi profilaktyczne: lakowanie, lakierowanie i fluoryzację. Oferta obejmuje leczenie kanałowe zębów oraz ekstrakcje zębów stałych i mlecznych.

Na miejscu przeprowadzana jest pełna diagnostyka: wykonujemy zdjęcia RTG (punktowe, panoramiczne, cefalometryczne, stawów skroniowo-żuchwowych oraz tomografię 3D), badania za pomocą skanera wewnątrzustnego oraz nowoczesną diagnostykę protetyczną CAD-CAM.

Leczenie w naszym centrum przebiega bezboleśnie. Szczególnie wrażliwym pacjentom proponujemy zabiegi w narkozie.

W ramach fizjoterapii narządu żucia proponujemy pacjentom masaże mięśni twarzy i układu żucia połączone z aplikacjami kinesiotapingu.

Przeprowadzamy badania mikrobiologiczne chorób przyzębia.

Prowadzimy terapię logopedyczną. Pomagamy osobom z wadami wymowy takimi jak seplenienie, reranie, kappacyzm, mowa bezdźwięczna czy nosowanie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Centrum.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

 • CARESTREAM DENTAL CS 9300C – aparat RTG wykonujący bardzo precyzyjne zdjęcia, co pozwala postawić trafną diagnozę.

 • Raypex 5 – endometr służący do pomiaru długości kanałów.

 • Reciproc – sprzęt do maszynowego opracowywania kanałów.

 • Labomed Prima – mikroskop usprawniający leczenie kanałowe.

 • Elexxion Clarus – laser diodowy znajdujący szerokie zastosowanie w stomatologii. Jest wykorzystywany w zabiegach z zakresu chirurgii stomatologicznej, periodontologii i endodoncji.

 • Skaner CS 3600 – skaner wewnątrzustny, pozwala zaplanować leczenie protetyczne.

 • CAD-CAM – system do komputerowego wspomagania projektowania uzupełnień protetycznych.

 • Tomograf I-CAT – umożliwia uzyskanie wysokiej jakości trójwymiarowego obrazu tkanek pacjenta. Tomografia komputerowa 3D iCat stanowi standard przed rozpoczęciem zabiegów implantologicznych.

Udogodnienia dla pacjentów

 • Indywidualne podejście – każdy z pacjentów jest traktowany indywidualnie.

 • Bezbolesne leczenie – wykonujemy zabiegi w podtlenku azotu (z użyciem gazu rozweselającego) oraz w znieczuleniu ogólnym.
 • Pełna informacja na temat leczenia i spodziewanych efektów – zawsze informujemy pacjenta o przewidywanych efektach i możliwych powikłaniach, aby mógł podjąć świadomą decyzję.

 • Serdeczna atmosfera – leczenie przebiega w miłej i rodzinnej atmosferze.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Krzyckie Centrum Ortodontyczno-Stomatologiczne OrtoDent we Wrocławiu.

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Ważna informacja

Prezentowany cennik Krzyckie Centrum Ortodontyczno-Stomatologiczne OrtoDent jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy,

Więcej o usługach w Krzyckie Centrum Ortodontyczno-Stomatologiczne OrtoDent

Oferta Centrum obejmuje pełną diagnostykę i kompleksowe leczenie chorób zębów, przyzębia i jamy ustnej. Przeprowadzamy leczenie próchnicy, parodontozy i innych schorzeń. Ubytki uzupełniamy za pomocą nowoczesnych implantów i rozwiązań protetycznych. Oferujemy leczenie kanałowe dzieci i dorosłych. Bezboleśnie usuwamy zęby i wykonujemy całą gamę zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej. Ofertę uzupełnia fizjoterapia stomatologiczna i logopedia.

Placówka Krzyckie Centrum Ortodontyczno-Stomatologiczne OrtoDent została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako bardzo dobra. Średnia ocena wynosi 4.3 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 4 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,3

4 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena pacjentów Tourmedica.pl:
Znakomita:
(1)
(1)
Bardzo dobra:
(3)
(3)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)

Opinie pacjentów

Klaudia W
8 września 2017
5,0

Leczenie bez bólu

5,0 - Klaudia W
Profesjonalna opieka, bezbolesny zabieg
 
Szczegóły
123
13 listopada 2017
4,0

Zakładanie aparatu

4,0 - 123
Byłam umówiona do doktor Zalwert- Zając, wizyta się odbyła ale aparat ortodontyczny zakładał mi całkiem inny doktor, bez powiadomienia mnie o tym
Wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione
Zabieg:  
Aparat ortodontyczny (październik 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Magdalena Zalwert-Zając
 
Szczegóły
Edyta
2 października 2017
4,0

Zadowolona

4,0 - Edyta
Wszystko w porządku.
Dotyczy:  
Konsultacja ortodontyczna (wrzesień 2017)
 
Szczegóły
Joanna
18 kwietnia 2018
4,0

Wszystko ok

4,0 - Joanna
Miła obsługa,szybki termin realizacji
Zabieg:  
Aparat ortodontyczny stały metalowy (2 łuki) (marzec 2018)
Lekarz:  
dr n. med. Magdalena Zalwert-Zając
 
Szczegóły

Zespół

Zespół medyczny składa się z ponad dwudziestu lekarzy reprezentujących różne specjalizacje. Współpracujemy z renomowanymi specjalistami chirurgii szczękowo-twarzowej, protetyki stomatologicznej, ortodoncji i innych gałęzi stomatologii i medycyny. Medycyna jest stale rozwijającą się dziedziną nauki, dlatego sukcesywnie bierzemy udział w organizowanych w kraju i za granicą kursach i konferencjach naukowych, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w OrtoDent.

Certyfikaty

Współpracujący z Centrum lekarze dysponują licznymi dyplomami i certyfikatami, uzyskanymi w ramach staży, szkoleń i kursów organizowanych w kraju i za granicą.

Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent Gabinet OrtoDent

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

71 305pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 20:00)

Adres placówki

Krzyckie Centrum Ortodontyczno-Stomatologiczne OrtoDent
ul. Skarbowców 122b
53-025 Wrocław

Godziny otwarcia

 • poniedziałek20:00-8:00
 • wtorek20:00-8:00
 • środa20:00-8:00
 • czwartek20:00-8:00
 • piątek20:00-9:00
 • sobota15:00-8:00
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Nasze Centrum znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku autobusowego Wrocław Skarbowców. Placówka zlokalizowana jest w dzielnicy Wrocławia Krzyki. Od Dworca PKP Wrocław Główny dzieli nas dystans ok. 6,5 km.