Premium Medical

4,8 / 5  - 2403 opinie
Recepcja, poczekalnia Premium Medical Recepcja, poczekalnia Premium Medical Gabinet zabiegowy Premium Medical Recepcja, poczekalnia Premium Medical Wnętrza, wystrój Premium Medical Gabinet zabiegowy Premium Medical Gabinet zabiegowy Premium Medical Gabinet zabiegowy Premium Medical Gabinet zabiegowy Premium Medical Wnętrza, wystrój Premium Medical Recepcja, poczekalnia Premium Medical Recepcja, poczekalnia Premium Medical Recepcja, poczekalnia Premium Medical Wnętrza, wystrój Premium Medical Siedziba Premium Medical znajduje się nad Galerią Grochów II piętro windą przy głównym wejściu Premium Medical - logo

Opis placówki

Premium Medical to wielospecjalistyczna placówka medyczna, w której pacjenci mogą liczyć na kompleksową opiekę i usługi medyczne na najwyższym poziomie. W naszym ośrodku współpracują ze sobą specjaliści różnych dziedzin medycyny, aby pacjent uzyskał jak najlepszą pomoc zarówno w zakresie profilaktyki, diagnostyki, jak i profesjonalnego leczenia. Nasza oferta medyczna jest przygotowywana indywidualnie, z uwzględnieniem wymagań oraz potrzeb kobiet i mężczyzn. Świadczymy usługi z zakresu takich dziedzin medycyny jak ginekologia, okulistyka, urologia i ortopedia, a także kardiologia, neurochirurgia, endokrynologia, andrologia, onkologia czy radiologia.

W ramach ginekologii przyjmujemy i opiekujemy się pacjentkami w ciąży, oferując im opiekę w każdym trymestrze, niezbędne badania płodu i ciężarnej oraz prenatalne konsultacje profesorskie. Znajdą u nas pomoc również pary starające się o dziecko – nie tylko w ramach leczenia niepłodności, lecz również konsultacji specjalistów psychologii, seksuologii oraz usług urologiczno-andrologicznych.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, wykorzystując przy nich m. in.  laser MonaLisa Touch. Usługi kierujemy do kobiet pragnących poprawić funkcjonowanie i wygląd swoich narządów rodnych, a także pozbyć się problemu nietrzymania moczu. 

W ramach medycyny estetycznej odmładzamy skórę, likwidujemy zmarszczki i cienie pod oczami. Za pomocą certyfikowanych preparatów i urządzeń modelujemy sylwetkę, likwidujemy blizny i przebarwienia oraz leczymy nadpotliwość. Doświadczeni lekarze wykonają korektę ust, nosa czy policzków, a także pozbędą się cieni pod oczami. Zabiegi mezoterapii dogłębnie nawilżą i odmłodzą twoją skórę.

Aby Twoja skóra była zdrowa zapraszamy na konsultacje dermatologiczne oraz wenerologiczne które obejmują diagnostykę i leczenie chorób skóry takich jak trądzik, atopowe zapalenie skóry, łysienie, przebarwienia, alergie czy grzybica. Specjalista dermatolog za pomocą dermatoskopu oceni znamiona i w razie konieczności je usunie. Konsultacje wenerologiczne obejmują diagnostykę oraz leczenie infekcji HPV (brodawki na skórze genitaliów), infekcje bakteryjne i grzybicze. Nasi specjaliści przeprowadzają również kapilaroskopię diagnostyczną (za pomocą videokapilaroskopu), służącą do oceny krążenia krwi w naczyniach włosowatych w skórze i błonach śluzowych wału paznokciowego rąk - m.in. w diagnostyce objawu Raynauda oraz chorób tkanki łącznej, jak toczeń rumieniowaty czy zapalenie skórno – mięśniowe.

Pomagamy dobrać najlepszą metodę antykoncepcji. Oferujemy zakładanie i usuwanie wkładek antykoncepcyjnych, a także wszczepianie implantu antykoncepcyjnego Implanon NXT. To nowoczesna antykoncepcja stanowiąca alternatywę dla tabletek antykoncepcyjnych i plastrów. Implant jest zakładany podskórnie na okres 3 lat, jest nie tylko wygodny i niewidoczny, ale także wyklucza problemy związane np. z doustną antykoncepcją. 

Nasi okuliści zadbają o twój wzrok oraz dobiorą szkła korekcyjne. Konsultacje okulistyczne obejmują ocenę przedniego i tylnego odcinka w lampie szczelinowej, komputerowe badanie refrakcji, bezdotykową/bezkontaktową tonometrię (badanie ciśnienia śródgałkowego), badanie dna oka, gonioskopię oraz ocenę wad wzroku. W określonych przypadkach możliwe jest rozszerzenie diagnostyki patologii narządu wzroku przy użyciu nowoczesnego aparatu OCT. Umożliwia on obrazowanie i wymiarowanie siatkówki, naczyniówki i odcinka przedniego gałki ocznej.

Nasi specjaliści ortopedii i neurochirurgii wykorzystują osocze bogatopłytkowe (PRP-Platelet Rich Plasma), także z kwasem hialuronowym w leczeniu pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów, uszkodzeniami mięśni i ścięgien oraz zaburzeniami zrostu kostnego. Uzyskiwane z krwi chorego osocze pomaga w eliminacji dolegliwości bólowych towarzyszących tego rodzaju schorzeniom.

Duży nacisk kładziemy na diagnostykę i leczenie kardiologiczne. Oferujemy profesjonalną pomoc specjalistów w zakresie kardiologii, którzy w trakcie konsultacji przeprowadzają precyzyjną, rzetelną diagnostykę. Poprzez EKG, holter EKG i RR, USG echo serca oraz wiele innych badań diagnostycznych zadbamy odpowiednio o układ sercowo-naczyniowy każdego pacjenta oraz dokonamy analizy ryzyka chorób, zarówno w przypadku osób prowadzących siedzący tryb życia, jak i pacjentów uprawiających regularnie sport.

Nasi lekarze zajmują się również dziedziną endokrynologii. Jest pomocna nie tylko w ginekologii (w diagnostyce zaburzeń hormonalnych wpływających na płodność), lecz również w leczeniu chorób wynikających z niedoczynności tarczycy.

Uzupełnieniem naszej oferty medycznej jest dietetyka. Poprzez dobranie odpowiedniej do danego organizmu diety pomaga w zapobieganiu niektórym chorobom, związanym np. z celiakią, nietolerancją laktozy czy wrażliwości na kofeinę.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W naszej placówce oferujemy pełen zakres diagnostyki, gdyż to ona stanowi klucz do prawidłowego kierunku leczenia. Z myślą o tym wyposażyliśmy gabinety Premium Medical w sprzęt medyczny najwyższej generacji, dzięki czemu możemy przeprowadzać dokładne badania diagnostyczne z zakresu ultrasonografii, echokardiografii oraz elektrokardiografii. Wśród naszego wyposażenia znajduje się również, między innymi:

 • Aloka Prosound F75 – ultrasonograf klasy premium. Urządzenie cyfrowe posiadające Doppler kolorowy i spektralny z obrazowaniem 3D i 4D. Posiada funkcję zbliżoną do obrazowania MR, dzięki czemu jest wykorzystywany także w kardiologii. Za pomocą funkcji SVA dostraja się odpowiednio do rodzaju badanej tkanki.

 • Aloka Prosound Alpha 7 – kompaktowy aparat USG klasy premium, z funkcją ultrasonografii endoskopowej oraz elastografii. Posiada nową technikę obrazowania przepływów EFlow (rozszerzony przepływ, bardziej czuły niż Power Doppler).

 • Aloka Prosound Alpha 6 – kompaktowy ultrasonograf z obrazowaniem dopplerowskiego EFlow. Posiada Doppler pulsacyjny oraz ciągły (CW).

 •  Aloka Arietta V70 – ultrasonograf z funkcją elastografii, wykorzystywany w każdej dziedzinie diagnostyki. Świetnie sprawdza się w wykrywaniu i badaniu nowotworów np. sutka, tarczycy czy wątroby.

 • Laser MonaLisa Touch – urządzenie emitujące światło lasera, wykorzystywane w ginekologii estetycznej, m.in. do rewitalizacji pochwy, a także leczenia nietrzymania moczu.

 • HIFU klasy S+ - nowoczesne urządzenie, którego promienie ultradźwiękowe mają wpływ na warstwę kolagenu 3 mm pod skórą, co umożliwia jego rekonstrukcję, a tym samym zwiększa również sprężystość, usuwa zmarszczki i poprawia koloryt skóry.

 • Padsy 6.3C – elektrokardiogram zaprojektowany przez programistów z Medset. Można nim wykonać: EKG spoczynkowe (Flashlight Rest), holter EKG (Cardiolight) oraz Holter ciśnieniowy (Scanlight).

 • Videokapilaroskop - nowoczesne urządzenie diagnostyczne służące do oceny przepływu krwi w naczyniach włosowatych skóry i błon śluzowych. Wykorzystywany jest m.in. do badania wału paznokciowego rąk w objawie Raynauda czy schorzeń tkanki łącznej. Urządzenie posiada specjalną nakładkę nakładaną na kamerę, dzięki której obraz jest przekazywany na monitor komputerowy, umożliwiając wykonanie znacznych powiększeń.

Udogodnienia dla pacjentów

W Premium Medical podchodzimy do potrzeb pacjenta holistycznie. Oprócz kompleksowego dbania o jego zdrowie chcemy zadbać także o inne potrzeby, aby czuł się u nas komfortowo. Na każdą odwiedzającą nas osobę czeka szereg udogodnień:

 • Indywidualne pakiety zdrowotne dla kobiet – posiadamy w ofercie już gotowe pakiety medyczne obejmujące pełną opiekę naszych specjalistów (łącznie z badaniami). W zależności od potrzeb pacjentki są to: Diagnostyka niepłodności, Stop nowotworom, Badania prenatalne, Pakiet bezpieczeństwa kobiety ciężarnej a także przeglądy ginekologiczne czy pakiet w kierunku HASHIMOTO.  Niezależnie od przygotowanych przez nas ofert każda pacjentka może stworzyć własny pakiet zdrowotny – pomocą służy jej w tym nasz osobisty koordynator medyczny.

 • Indywidualne pakiety zdrowotne dla mężczyzn – posiadamy także strefę mężczyzny, w ramach której mamy przygotowanych kilka pakietów medycznych. W zależności od wieku i trybu życia pacjenta są to pakiety: Męskie sprawy, STOP nowotworom, pakiet 5 konsultacji oraz pakiet w kierunku jaskry.

 • Gabinety spełniające najwyższe standardy – klimatyzowane, wyposażone w służący do kompleksowej diagnostyki sprzęt najnowszej generacji.

 • Punkt pobrań – prowadzimy punkt pobrań od poniedziałku do piątku w godzinach 7-19.

 • Komfortowa poczekalnia – z wygodnymi kanapami, telewizorem LCD, kącikiem dla dzieci i widokiem na dwa duże akwaria, wbudowane w architekturę wnętrza. W poczekalni dostępna jest również świeża woda do picia oraz kawa lub herbata na życzenie Pacjenta.

 • Miłe wnętrza – zarówno przytulne, jak i nowoczesne. Przyjemnym dla oczu wystrojem cechuje się nie tylko poczekalnia, lecz również korytarze prowadzące do gabinetów. Każde pomieszczenie jest klimatyzowane.

 • Bezpłatny internet – na terenie całego Premium Medical pacjenci mogą korzystać z dostępu do sieci internetowej – zarówno ci, którzy chcą umilić sobie czas oczekiwania na zabieg, jak i osoby, które muszą załatwić w tym czasie pilne sprawy.

 • Parking podziemny – zmotoryzowani pacjenci mogą pozostawić swój samochód na bezpiecznym parkingu.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Premium Medical w Warszawie.

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Neurochirurgia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Medycyna regeneracyjna

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Dietetyka

Leczenie bólu

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Premium Medical jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Premium Medical

Nasza oferta jest bardzo szeroka. Między innymi, specjalizujemy się w laserowych zabiegach z zakresu ginekologii. Przeprowadzamy laserowe leczenie nietrzymania moczu, rewitalizację pochwy oraz labioplastykę systemem laserowym MonaLisa Touch. Zajmujemy się również korekcją warg sromowych za pomocą kwasu hialuronowego Neuvia.

Dbamy także o zdrowie serc naszych pacjentów. Przeprowadzamy pełen zakres badań diagnostycznych z uwzględnieniem EKG oraz badań echokardiograficznych. Dysponujemy również systemem 24-godzinnego monitorowania ciśnienia tętniczego.

Oferujemy szeroką gamę diagnostyki USG. Posiadamy nowoczesne aparaty ultrasonograficzne, przy użyciu których wykonujemy USG ginekologiczne (ciąży, narządów rodnych), urologiczne (prostaty, jamy brzusznej) oraz ortopedyczne np. stawu kolanowego, nadgarstka i barku. W ramach endokrynologii przeprowadzamy też USG tarczycy i wykonujemy jej biopsję.

Pełną listę świadczonych przez nas usług znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku:

Opinie z internetu

Placówka Premium Medical została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.8 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 2403 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

4,8

2403 ocen
(z 4 źródeł)
5,0 / 5  (7 ocen placówki na Tourmedica.pl)
4,4 / 5  (49 ocen placówki na Google.pl)
4,9 / 5  (52 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (2295 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Tourmedica.pl

"Premium Medical to wielospecjalistyczna placówka medyczna z szeroką gamą usług, od nowoczesnej profilaktyki po skuteczne leczenie. W ofercie znajdują się konsultacje ginekologiczne, onkologiczne, ortopedyczne, endokrynologiczne, neurochirurgiczne, urologiczne, kardiologiczne, internistyczne, chirurgiczne, chirurga naczyniowego. Diagnostyka EKG, holter EKG, 24-godzinna rejestracja ciśnienia tętniczego, próba wysiłkowa, USG pełen zakres. Kilka wizyt w tygodniu umawiam pacjentów do dr Jacka Stachowiaka. Jego główne zainteresowania zawodowe skupiają się na chorobie zwyrodnieniowej dużych stawów (protezoplastyka stawu biodrowego i kolanowego) oraz na operacyjnym leczeniu urazów i zmian nowotworowych narządu ruchu w tym kręgosłupa. Zgodnie z opiniami klientów lekarz jest bardzo rzeczowy, profesjonalny, prawdziwy fachowiec, zna się na tym co robi. Operacje przeprowadza profesjonalnie i naprawdę szybko można uwolnić się od kul po operacji. Wszystko dzięki jego sprawnym rękom, wiedzy i kompetencji. Nie boi zlecać dodatkowych badań np. rezonansu, żeby upewnić się w diagnozie. Poważnie traktuje pacjenta i jego dolegliwości. Podejmuje się często operacji, których nie chcą się podjąć inni lekarze." - Agnieszka Z. (Doradca Pacjenta w Tourmedica.pl)

Opinie pacjentów

Ewelina
17 listopada 2017
5,0

Godne polecenia miejsce

5,0 - Ewelina
Opóźniona wizyta
Profesjonalna obsługa, rzetelne podejście lekarza
Zabieg:  
Założenie implantu antykoncepcyjnego Implanon NXT (listopad 2017)
Lekarz:  
dr hab. n. med. Dorota Bomba-Opoń
Magdalena
26 czerwca 2017
5,0
5,0 - Magdalena
Wszystko w jak najlepszym porządku. Jestem bardzo zadowolona z konsultacji, jak i z zabiegu!
Zabieg:  
Założenie implantu antykoncepcyjnego Implanon NXT (czerwiec 2017)
Lekarz:  
dr hab. n. med. Dorota Bomba-Opoń
 
Szczegóły
Agnieszka
3 listopada 2017
5,0

Bardzo zadowolona

5,0 - Agnieszka
Profesjonalizm, Punktualność, Miła atmosfera
Zabieg:  
Założenie implantu antykoncepcyjnego Implanon NXT (listopad 2017)
Lekarz:  
dr hab. n. med. Dorota Bomba-Opoń
 
Szczegóły
Angelika S
2 lipca 2018
5,0

Opinia o Premium Medical

5,0 - Angelika S
Wszystko mi się podobało
Profesjonalizm, niskie koszty, udana operacja
Zabieg:  
Zmniejszanie warg sromowych laserem (czerwiec 2018)
 
Szczegóły
Patrycja
18 września 2017
5,0

Pełna dbałość o potrzeby pacjenta

5,0 - Patrycja
Profesjonalna obsługa pacjenta. Troska o moje samopoczucie po zabiegu. Telefon z pytaniem, czy wszystko jest w porządku.
Zabieg:  
Założenie implantu antykoncepcyjnego Implanon NXT (lipiec 2017)
Lekarz:  
dr hab. n. med. Dorota Bomba-Opoń
 
Szczegóły
Aneta
18 września 2017
5,0

Świetne podejście do pacjenta, polecam !

5,0 - Aneta
Zabieg:  
Założenie implantu antykoncepcyjnego Implanon NXT (lipiec 2017)
Lekarz:  
dr hab. n. med. Dorota Bomba-Opoń
 
Szczegóły
Dorota
30 maja 2017
5,0
5,0 - Dorota
Dotyczy:  
Konsultacja ginekologiczna (maj 2017)
Lekarz:  
dr hab. n. med. Dorota Bomba-Opoń
 
Szczegóły

Zespół

Do naszego zespołu należą lekarze z bogatym doświadczeniem oraz szeroką wiedzą, którą zdobyli w renomowanych polskich i zagranicznych placówkach medycznych. Są to specjaliści wielu dziedzin medycyny, począwszy od ginekologii i położnictwa, przez kardiologię, urologię, ortopedię, okulistykę, dermatologię, neurochirurgię, diabetologię i onkologię, a skończywszy na endokrynologii, dietetyce i medycynie estetycznej.

Wśród członków naszej kadry znajduje się kilku profesorów, do których każdy pacjent może umówić się na konsultację profesorską.

Lek. Damian Warzecha jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – ukończył studia w 2015 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie. Obecnie jest w trakcie specj... więcej »

Zadzwoń: 22 626pokaż numer

Mgr Adrianna Frelich ukończyła dietetykę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Instytucie Żywności i Żywienia, Instytucie Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej Sanvita, a także w trakcie pracy w warszawskich szp... więcej »

Zadzwoń: 22 626pokaż numer

Lek. Piotr Woźniak ukończył I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest również absolwentem studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej, realizowanych przez macierzystą uczelnię. Aktualnie jest w trakcie studiów doktorancki... więcej »

Zadzwoń: 22 626pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Premium Medical.

Klinika Premium Medical Klinika Premium Medical Klinika Premium Medical Klinika Premium Medical Klinika Premium Medical Klinika Premium Medical Klinika Premium Medical Klinika Premium Medical

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

22 626pokaż numer
(dzisiaj nieczynny)

Adres placówki

Premium Medical
ul. Kobielska 23
04-359 Warszawa

Godziny otwarcia

 • poniedziałek20:00-7:00
 • wtorek20:00-7:00
 • środa20:00-7:00
 • czwartek20:00-7:00
 • piątek20:00-7:00
 • sobota14:00-8:00
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Klinika Premium Medical znajduje się w warszawskiej dzielnicy Południowa Praga, przy Rondzie Wiatraczaka. Bardzo łatwo do nas trafić, ponieważ nasze gabinety mieszczą się na II piętrze (nad Galerią Grochów). Pacjentom przyjeżdżającym spoza Warszawy proponujemy wysiąść na Dworcu Wileńskim, skąd co 15 minut w naszą stronę odjeżdżają autobusy (125 lub N03), pokonujące trasę zaledwie w kwadrans (lub na Dworcu Centralnym, skąd jeżdżą do nas tramwaje linii 24 i 9). Samochodem bez natężenia ruchu można dotrzeć do nas z dworca w 10 minut. Ci, którzy wysiądą z samolotu na Lotnisku Chopina, autem mogą dojechać do ośrodka w ok. 25 minut (14 km). Mogą również  wsiąść w autobus linii 188 i dotrzeć do Premium Medical w niecałą godzinę.

Pacjentom przyjezdnym, chcącym przy okazji zwiedzić nieco stolicę, proponujemy wsiąść w wolnej chwili do tramwaju linii 26, który w ok. 30 minut dojeżdża do okolic rynku Starego Miasta i Zamku Królewskiego. Miłośnikom zieleni i przyrody polecamy półgodzinny spacer nad Wisłę lub bliżej (ok. 2 km), do Parku Skaryszewskiego i nad Jezioro Kamionkowe.