Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica Markiewicz

4,9 / 5  - 322 opinie
Recepcja, poczekalnia Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica Kadra Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica Zabieg, operacja Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica Gabinet zabiegowy Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica Gabinet zabiegowy Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica Wnętrza, wystrój Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica Wnętrza, wystrój Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica Wygląd zewnętrzny Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica Wygląd zewnętrzny Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica Gabinet Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica

Opis placówki

Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie stomatologiczne. Świadczymy pełen zakres usług, od profilaktyki i zabiegów higienicznych, przez stomatologię estetyczną, endodoncję i ortodoncję, po zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz protetyki. Przeprowadzane przez nas zabiegi są bezbolesne – stosujemy nowoczesne metody znieczulania. Mamy duże doświadczenie w leczeniu pacjentów z dentofobią. Korzystamy z wysokiej klasy sprzętów zabiegowych i diagnostycznych.

Specjalizujemy się w implantologii stomatologicznej. Zabiegi pozwalają uniknąć przykrych konsekwencji braków zębowych: zanikania tkanki kostnej, rozchwiania się, przemieszczenia czy nawet utraty sąsiednich zębów. Proponujemy Państwu bezpieczne i trwałe implanty zębowe, które zastępują korzeń utraconego zęba. Stosujemy sprawdzone systemy znanych producentów.

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmuje również stomatologia dziecięca, która obejmuje wizyty adaptacyjne, przegląd dentystyczny oraz bezbolesne leczenie zębów mlecznych i stałych. Nasi stomatolodzy mają ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi i bardzo dobre podejście do najmłodszych pacjentów. To również ludzie z pasją, którzy kochają swoją pracę i wkładają w nią całe swoje serce, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że to wszystko ma pozytywny wpływ na poziom zaufania dziecka do lekarza. Zakładamy kolorowe, bezpieczne wypełnienia. W gabinecie mali pacjenci mogą podczas zabiegu oglądać bajki. W przypadku braku współpracy dziecka z lekarzem mamy do zaoferowania kilka rozwiązań:

 • nowoczesne znieczulenia komputerowe ("Magiczna Różdżka")

 • bezbolesną ozonoterapię (w przypadku próchnicy początkowej)

 • sedację wziewną, czyli znieczulenie podtlenkiem azotu (gazem rozweselającym)

 • znieczulenie ogólne (narkozę)

Mamy doświadczenie w leczeniu wad zgryzu (ortodoncja) u dzieci, młodzieży i dorosłych. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór aparatów stałych (metalowe, ceramiczne, samoligaturujące) oraz ruchomych.

Pacjentom z brakami w uzębieniu proponujemy zabiegi z zakresu protetyki stomatologicznej. Nasze prace wyróżniają się estetyką, dokładnością oraz trwałością. Uzupełniamy ubytki przy pomocy m.in. koron, mostów i protez oraz wkładów koronowo-korzeniowych. Współpracujemy z certyfikowaną pracownią protetyczną, korzystającą z materiałów i sprzętu o najwyższym standardzie.

Do oferty Centrum należy nowoczesne leczenie kanałowe. Podejmujemy je nawet w najtrudniejszych przypadkach, gdyż wierzymy, że warto ratować stałe zęby od ekstrakcji, jeśli to tylko możliwe. Proponujemy Państwu bezbolesne leczenie w powiększeniu – zabiegi z zakresu endodoncji mikroskopowej.

Przeprowadzamy zabiegi w ramach chirurgii stomatologicznej. Oferta obejmuje m.in. ekstrakcje zębów zatrzymanych (tzw. ósemek), wycięcie nawisu dziąsłowego i plastykę wędzidełka języka lub wargi. Wykonujemy również zabiegi przygotowujące do leczenia implantologicznego oraz ortodontycznego.

Zajmujemy się stomatologią zachowawczą. W sposób bezbolesny i komfortowy dla pacjenta leczymy ubytki, stosując trwałe, wysokiej jakości wypełnienia. Odbudowa zęba wykonywana jest w trakcie jednej wizyty.

W ramach stomatologii estetycznej korygujemy kształt zębów za pomocą estetycznych licówek, koron czy poprzez estetyczną odbudowę kompozytową. Ponadto wybielamy zęby dwiema metodami: z użyciem lampy BEYOND oraz za pomocą indywidualnie dobranych nakładek.

Wśród naszych propozycji znajdą Państwo świadczenia z dziedziny periodontologii. Od lat z powodzeniem prowadzimy leczenie paradontozy, stosując indywidualnie dobierane kombinacje technik zabiegowych. Wykonujemy kiretaż oraz szynowanie zębów. Leczymy choroby periodontologiczne z użyciem systemu Vector.

Ofertę uzupełniają zabiegi profilaktyczne: skaling, piaskowanie i fluoryzacja zębów.

Zapraszamy do skorzystania z usług Centrum.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dysponujemy nowoczesnymi systemami znieczuleń komputerowych: SleeperOne i QuickSleeper, które pozwalają kontrolować ilość podawanego preparatu. Dzięki temu jesteśmy w stanie uniknąć uczucia "rozpychania" tkanek i bólu, które towarzyszą podawaniu klasycznego znieczulenia.

Diagnostykę przeprowadzamy za pomocą nowoczesnego aparatu, który łączy w sobie cechy tomografu komputerowego, cefalometru oraz tradycyjnego aparatu RTG. W czasie leczenia wykorzystujemy m.in. mikroskop stomatologiczny, endometry, system Ozone DTA i Vector.

Udogodnienia dla pacjentów

 • Bezpieczne i bezbolesne leczenie – leczenie w naszym Centrum przebiega w sposób bezstresowy. Stosujemy najnowocześniejsze metody redukowania bólu.

 • Diagnostyka na miejscu – przeprowadzamy nowoczesną diagnostykę obrazową na miejscu, w placówce.

 • Pełen dostęp do informacji – zawsze informujemy pacjentów o ryzyku, możliwych powikłaniach i przewidywanych rezultatach zabiegów.

 • Parking dla pacjentów – bezpośrednio przy naszym Centrum znajduje się bezpłatny parking dla pacjentów.

 • Klimatyzowane pomieszczenia

 • Gabinety przyjazne dzieciom

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica Markiewicz Będzin.

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica Markiewicz jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica Markiewicz

Oferujemy Państwu pełen zakres usług stomatologicznych. Przed rozpoczęciem leczenia przeprowadzamy dokładną diagnostykę, aby określić źródło problemu, z którym zwrócił się do nas pacjent. Przed, w trakcie oraz po leczeniu wykonujemy zdjęcia RTG zębów, aby na bieżąco monitorować efekty leczenia. W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi z zakresu m.in. implantologii, protetyki, ortodoncji, endodoncji, stomatologii estetycznej oraz chirurgii stomatologicznej.

Poniżej znajduje się pełna oferta świadczonych w Centrum usług.

Opinie z internetu

Placówka Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.9 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 322 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,9

322 ocen
(z 3 źródeł)
4,8 / 5  (53 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (114 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (155 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Zespół

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje, aby móc proponować pacjentom leczenie oparte na wysokich standardach. Systematycznie poszerzamy wiedzę, aby świadczyć usługi zgodne z najnowszymi wytycznymi towarzystw naukowych. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, wsłuchując się w jego potrzeby i oczekiwania.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

32 433pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 9:00 - 20:00)

Adres placówki

Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica Markiewicz
ul. Piłsudskiego 99
42-500 Będzin

Godziny otwarcia

 • poniedziałek20:00-9:00
 • wtorek20:00-9:00
 • środa20:00-9:00
 • czwartek20:00-9:00
 • piątek20:00-9:00
 • sobota14:00-9:00
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica znajduje się w Będzinie, w niewielkiej odległości od dróg krajowych 86 i 94, które łączą nasze miasto z Sosnowcem, Katowicami czy Dąbrową Górniczą. Zaufało nam wielu pacjentów ze Śląska i Zagłębia. Dojadą Państwo do nas komunikacją miejską – autobusami linii 27,40, 42, 61, 90, 616 czy 800 (przystanek Osiedle Syberka Piłsudskiego). Od Dworca PKP Będzin Miasto dzieli nas dystans niespełna 2 km.