Prywatna Klinika Chirurgia i Urologia dr Wojciech Cieślikowski

4,9 / 5  - 157 opinii
Klinika Prywatna Klinika Chirurgia i Urologia Klinika Prywatna Klinika Chirurgia i Urologia Klinika Prywatna Klinika Chirurgia i Urologia Klinika Prywatna Klinika Chirurgia i Urologia

Opis placówki

Znajdujący się w poznańskiej dzielnicy Jeżyce gabinet chirurgii i urologii oferuje Państwu skuteczne leczenie schorzeń układu moczowego i męskiego układu płciowego. Właściciel gabinetu, dr n. med. Wojciech A. Cieślikowski, zadbał o pełen komfort gabinetu oraz nowoczesnej sali zabiegowej. Stosowane przez niego najwyższej klasy urządzenia i narzędzia lekarskie, jego duże doświadczenie, wiedza i precyzja dają poczucie komfortu i bezpieczeństwa nawet najbardziej wymagającym pacjentom. O pozytywnych efektach przeprowadzonych przez dr n. med. W.A. Cieślikowskiego terapii świadczy fakt ciągle zwiększającego się grona zadowolonych i wdzięcznych pacjentów.

W ofercie kliniki znajdują się zabiegi w ramach chirurgii jednego dnia. Pomoc uzyskają tutaj mężczyźni z m.in. dysfunkcją napletka, tzw. stulejką. Wykonuje zabieg pełnego obrzezania lub częściowego z plastyką napletka. Wielu pacjentów zgłasza się do gabinetu dr n. med. W.A.Cieślikowskigo również na zabieg wydłużający zbyt krótkie wędzidełko. Posiada on również bardzo duże doświadczenie w leczeniu stanów zapalnych i nowotworów dróg moczowych i nerek oraz narządów płciowych męskich. W swojej praktyce stosuje nowoczesne metody diagnostyczne i terapeutyczne, m.in. wykonuje badania ultrasonograficzne, urodynamiczne, a także przeprowadza zabiegi endoskopowe (np. w łagodnym rozroście prostaty) oraz laparoskopowe (np. żylaki powrózka nasiennego).

Specjalizuje się w leczeniu raka prostaty, zarówno w początkowych stadiach metodami laparoskopowymi, jak i w stadiach zaawansowanych, co było tematem jego pracy doktorskiej. Korzystający z jego usług pacjenci mogą liczyć na indywidualne podejście, troskę, a przede wszystkim na skuteczność prowadzonego leczenia. Każdej osobie, która miała wykonywany w tym gabinecie zabieg, proponowane są bezpłatne wizyty kontrolne, a pacjenci, u których pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości dotyczące leczenia, mogą kontaktować się z lekarzem telefonicznie przez całą dobę.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dr n. med. Wojciech A. Cieślikowski zdaje sobie sprawę, że oprócz doświadczenia, wiedzy oraz umiejętności, aby uzyskać jak najlepszy skutek terapii potrzebne jest zaawansowane, wysokiej jakości zaplecze sprzętowe. Bardzo dobrze wyposażona sala zabiegowa i gabinet daje naszym pacjentom poczucie bezpieczeństwa, a wdrażane przez nas innowacyjne techniki zabiegowe pozwalają skrócić okres powrotu do zdrowia do minimum.

Udogodnienia dla pacjentów

Aby Pacjenci naszego gabinetu czuli się komfortowo i bezpiecznie, zapewniamy im m.in.:

 • indywidualne podejście – każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście, gdyż dla lekarza dr n. med. W.A. Cieślikowskiego istotny jest nie tylko wynik badań, ale również rozmowa z samym pacjentem. 
 • całodobowy kontakt z lekarzem – pacjenci, u których pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, mogą kontaktować się z naszym lekarzem w każdej chwili, bez względu na porę dnia.
 • bezpłatne wizyty kontrolne – pacjentom po zabiegach w naszym gabinecie proponujemy bezpłatne wizyty kontrolne.
 • obsługa pacjenta zagranicznego – aby komunikacja z osobą obcojęzyczną przebiegała komfortowo, posługujemy się językiem angielskim.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Prywatna Klinika Chirurgia i Urologia dr Wojciech Cieślikowski w Poznaniu.

Konsultacje

Urologia

Onkologia

Ważna informacja

Prezentowany cennik Prywatna Klinika Chirurgia i Urologia dr Wojciech Cieślikowski jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Prywatna Klinika Chirurgia i Urologia dr Wojciech Cieślikowski

W gabinecie dr n. med. Wojciecha A. Cieślikowskiego, znajdującym się przy ul. Jeżyckiej w Poznaniu, przeprowadzane jest przede wszystkim leczenie operacyjne stulejki, czyli chorobowo zmienionego, nieprawidłowego napletka. Pojawiający się problem stulejki u najmłodszych pacjentów początkowo usuwany jest za pomocą maści sterydowych, które są w stanie doprowadzić do odklejenia napletka i przywrócenia jego funkcji. Jednak jeśli leczenie to nie skutkuje, proponowany jest zabieg inwazyjny, który wykonywany jest również w przypadku dorosłych mężczyzn. W ramach operacyjnego usunięcia stulejki w ofercie gabinetu znajdują się dwie metody. Plastyka napletka, polegająca na wykonaniu specjalnych cięć mających na celu poszerzenie ujścia napletka lub obrzezanie napletka (częściowe, całkowite). W gabinecie znajdą również pomoc mężczyźni z problemem zbyt krótkiego wędzidełka, u których wykonywana jest plastyka wydłużająca je.

W swojej praktyce lekarskiej dr n. med. W.A.Cieślikowski oferuje swoim pacjentom bardzo szeroki zakres usług związanych z diagnostyką i terapią schorzeń układu moczowo-płciowego. Pomoc u niego znajdą osoby m.in. z zakażeniem dróg moczowych, krwiomoczem, zaburzeniem erekcji, nowotworem czy chorobami nerek. Przeprowadza bardzo dokładną diagnostykę, wykonując zabiegi endoskopowe, badania ultrasonograficzne, urodynamikę oraz kompleksowe badania laboratoryjne. W jego ofercie znajdują się nowoczesne zabiegi endoskopowe, wykorzystywane między innymi w leczeniu łagodnego rozrostu stercza. Laparoskopowo leczy żylaki powrózka nasiennego, stosując fale ultradźwiękowe (metoda ESWL) oraz laser (metoda URSL) małoinwazyjnie leczy kamice dróg moczowych, a wykorzystując innowacyjną metodę TOT pomaga pacjentom z problemem nietrzymania moczu.

Opinie z internetu

Placówka Prywatna Klinika Chirurgia i Urologia została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.9 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 157 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

4,9

157 ocen
(z 4 źródeł)
5,0 / 5  (3 ocen placówki na Tourmedica.pl)
4,6 / 5  (19 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (21 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (114 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Opinie pacjentów

Kamil
10 maja 2017
5,0
5,0 - Kamil
Wszystko ok. 10/10 :)
Zabieg:  
Leczenie stulejki chirurgiczne (maj 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Wojciech A. Cieślikowski
 
Szczegóły
Pacjent jednego dnia
(Zielona Góra)
2 kwietnia 2019
5,0

Klinika godna polecenia

5,0 - Pacjent jednego dnia
brak
Pełna informacja dotycząca leczenia,uprzejmy personel,profesjonalizm
Zabieg:  
Operacja wszczepienia implantu jądra (marzec 2019)
Lekarz:  
dr n. med. Wojciech A. Cieślikowski
 
Szczegóły
Tomasz
12 maja 2017
5,0
5,0 - Tomasz
Dotyczy:  
Konsultacja urologiczna (maj 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Wojciech A. Cieślikowski
 
Szczegóły

Zespół

Specjalistą zajmującym się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu moczowo-płciowego mężczyzn jest posiadający dużą wiedzę i zaufanie wśród pacjentów absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, specjalista urolog dr n. med. Wojciech A. Cieślikowski. Jest ambitnym lekarzem, który już w trakcie studiów rozwijał swoje zainteresowanie w dziedzinie urologii (prowadził badania nad rakiem przerzutowym prostaty na Uniwersytecie Johannesa Gutenberga w Moguncji). Po studiach swoją wiedzę i umiejętności nabył m.in. współpracując na stanowisku asystenta w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Prywatna Klinika Chirurgia i Urologia.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

61 449pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 18:00)

Adres placówki

Prywatna Klinika Chirurgia i Urologia dr Wojciech Cieślikowski
ul. Jeżycka 44
60-865 Poznań (Gabinety Lekarskie Jeżycka 44)

Godziny otwarcia

 • poniedziałekna telefon
 • wtorekna telefon
 • środana telefon
 • czwartekna telefon
 • piątekna telefon
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Gabinet dr n. med. Wojciecha A. Cieślikowskiego mieści się w Poznaniu, w północno-zachodniej części miasta na Jeżycach. W niedalekiej odległości (ok. 100 m)  znajduje się Szpital Miejski im. Franciszka Raszei. Lokalizacja ta dogodna jest zarówno osobom zmotoryzowanym (miejsca parkingowe przed budynkiem), jak również pacjentom korzystającym z komunikacji miejskiej. Od najbliższego przystanku tramwajowego Poznańska (linie: 3,4,9,10,11) dzieli nas jedynie 3-minutowy spacer. Dworzec PKP Poznań Główny również jest bardzo blisko (1,5 km).