Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Dermatologiczny A & B Ananicz

Gabinet Ananicz A & B Gabinety Prywatne Gabinet Ananicz A & B Gabinety Prywatne Gabinet Ananicz A & B Gabinety Prywatne

Opis placówki

Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Dermatologiczny A&B Ananicz świadczy usługi w zakresie kompleksowej diagnostyki i leczenia chorób ginekologicznych oraz dermatologicznych. Wieloletnie doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne pozwala nam spojrzeć szeroko na problem zdrowotny, z którym zwraca się do nas pacjent. Do każdego z przypadków podchodzimy indywidualnie. Wsłuchujemy się w Państwa potrzeby i dopasowujemy do nich leczenie. Kierujemy się troską o pacjenta, jego zdrowie i dobre samopoczucie.

Do oferty gabinetu należy prowadzenie ciąży fizjologicznej oraz powikłanej takimi chorobami jak cukrzyca, nadciśnienie tętnicze i inne. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu ciąż mnogich oraz zagrożonych przedwczesnym porodem. Na bieżąco monitorujemy rozwój ciąży. Opiekujemy się pacjentkami w okresie okołoporodowym.

Przeprowadzamy pełną diagnostykę dobrostanu płodu, w tym również diagnostykę ultrasonograficzną. Dysponujemy certyfikatem Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, uprawniającym nas do wykonywanie badań USG ciąży 3D i 4D. Ponadto oferujemy USG ciąży genetyczne, połówkowe i III trymestru. Badamy przepływy krwi, wykonujemy również komputerowe KTG.

Pacjentkom bezskutecznie starającym się o dziecko proponujemy diagnostykę i leczenie niepłodności. Przeprowadzamy szereg badań diagnostycznych, które mają na celu określenie i wyeliminowanie przyczyny takiego stanu rzeczy. Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmuje monitorowanie owulacji.

Zajmujemy się szeroko pojętą profilaktyką przeciwnowotworową. W trakcie wizyty pobierany jest materiał do badań cytologicznych. W przypadku wyniku budzącego wątpliwości wykonujemy badanie kolposkopowe i w razie potrzeby pobieramy wycinki do badania histopatologicznego. Przeprowadzamy leczenie zmian patologicznych szyjki macicy, w tym zmian nowotworowych. Leczymy również nadżerki.

Oferujemy pełną diagnostykę i leczenie schorzeń ginekologicznych. Przeprowadzamy badania USG ginekologiczne. Do gabinetu zgłaszają się pacjentki borykające się z zaburzeniami miesiączkowania czy okresu okołomenopauzalnego. Prowadzimy pacjentki z zespołem policystycznych jajników.

W ofercie gabinetu znajdą Państwo doradztwo antykoncepcyjne. Zakładamy wkładki wewnątrzmaciczne tradycyjne oraz hormonalne.

Świadczymy usługi z zakresu dermatologii. Oferujemy diagnostykę i leczenie chorób skóry, włosów i paznokci – schorzeń o charakterze wirusowym, bakteryjnym, grzybiczym i alergicznym.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Udogodnienia dla pacjentów

  • Profesjonalne podejście – do wykonywanego zawodu podchodzimy z rzetelnością. Oferujemy profesjonalne usługi medyczne.

  • Lokalizacja – znajdujemy się w niewielkiej odległości od ścisłego centrum Radomia. Łatwo trafią do nas zarówno pacjenci zmotoryzowani, jak i osoby poruszające się komunikacją miejską.

  • Serdeczna atmosfera – leczenie przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Dermatologiczny A & B Ananicz w Radomiu.

Konsultacje

Ginekologia

Antykoncepcja

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Dermatologiczny A & B Ananicz jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Dermatologiczny A & B Ananicz

Do oferty gabinetu należą wysokiej jakości świadczenia z zakresu położnictwa i ginekologii oraz dermatologii. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi diagnostycznych i metod terapeutycznych. Opiekujemy się pacjentkami ciężarnymi, leczymy niepłodność, patologie szyjki macicy, zaburzenia miesiączkowania i inne schorzenia ginekologiczne. Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę zmian skórnych.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą gabinetu.

100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl

Zespół

Pacjentów konsultują lekarze z dużym doświadczeniem, lek. Barbara Ananicz, specjalista drugiego stopnia dermatologii i wenerologii, oraz lek. Aleksander Ananicz, specjalista drugiego stopnia położnictwa i ginekologii oraz specjalista anestezjologii i intensywnej terapii. Pracują w zawodzie od lat 90., stale podnosząc swoje kompetencje zawodowe i systematyzując posiadaną wiedzę zgodnie z wytycznymi towarzystw naukowych. Regularnie uczestniczą w kursach doskonalących i konferencjach naukowych.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Ananicz A & B Gabinety Prywatne.

Certyfikaty

Dysponujemy certyfikatami prestiżowych towarzystw, uprawniającymi nas do wykonywania badań w oparciu o najnowsze wytyczne: Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego i Polskiego Towarzystwa Kolposkopii.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

22 626pokaż numer

Adres placówki

Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Dermatologiczny A & B Ananicz
ul. Witolda 7 1.05
26-600 Radom

Godziny otwarcia

  • poniedziałek-
  • wtorek-
  • środa-
  • czwartek-
  • piątek-
  • sobota-
  • niedziela-

Dojazd

Gabinet mieści się na pierwszym piętrze budynku przy ul. Witolda 7. Od Dworca PKP dzieli nas dystans 2 km. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe.