Przychodnia REHAVITAE

4,5 / 5  - 12 opinie
Recepcja, poczekalnia Przychodnia REHAVITAE Wnętrza, wystrój Przychodnia REHAVITAE Oferta, ćwiczenia, zabiegi Przychodnia REHAVITAE Oferta, ćwiczenia, zabiegi Przychodnia REHAVITAE Oferta, ćwiczenia, zabiegi Przychodnia REHAVITAE Przychodnia REHAVITAE - logo

Opis placówki

Przychodnia REHAVITA to centrum rehabilitacyjno-medyczne oferujące usługi z zakresu rehabilitacji, ortopedii oraz medycyny osteopatycznej. W ramach działalności centrum wykonywana jest kompleksowa diagnostyka i leczenie chorób oraz urazów ortopedycznych, a także zespołów bólowych kręgosłupa i stawów. Ponadto w przychodni przeprowadzane są zabiegi w trybie chirurgii jednego dnia. Metody terapeutyczne są dobierane indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta, a kontrolę nad całym procesem mamy dzięki stosowaniu Międzynarodowej Klasyfikacji Funkcjonalności, Niepełnosprawności i Zdrowia ICF (International Classyfication of Functioning, Disability and Health).

Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób kręgosłupa. Oferujemy zabiegi stosowane w leczeniu i rehabilitacji schorzeń kręgosłupa. Wśród naszych pacjentów znajdują się osoby po wypadkach komunikacyjnych i urazach sportowych, a także chorzy ze zmianami zwyrodnieniowymi czy rwą kulszową. Ponadto w naszym gabinecie pomoc otrzymują pacjenci z przepukliną krążka międzykręgowego, dehydratacją krążka międzykręgowego czy z kręgozmykiem. W trakcie rehabilitacji kręgosłupa wykorzystujemy specjalistyczne metody terapeutyczne: Osteopatie, Terapie Manualną i inne.

Do oferty REHAVITAE należy rehabilitacja ortopedyczna. Zapewniamy specjalistyczną pomoc osobom ze stanami zwyrodnieniowymi stawów (m.in. biodrowego, kolanowego). Przeprowadzane przez nas zabiegi uśmierzają ból i zwiększają ruchomość stawów. Do przychodni zgłaszają się również pacjenci cierpiący z powodu następstw urazów aparatu ruchu. Zajmujemy się rehabilitacją pourazową skręceń i złamań. Dużą grupą pacjentów są osoby po zabiegach artroskopowych. W rehabilitacji ortopedycznej, oprócz Terapii Manualnej, Medycyny Ortopedycznej wg Cyriaxa czy Neuromobilizacji, stosujemy również takie metody jak PNF (Proprioceptive Neuromuscular Facilitation).

Uzupełnienie stanowią zabiegi z zakresu fizykoterapii.

Przeprowadzamy Terapię Osteopatyczną w ramach Centrum Leczenia Bólu, która poprzez wykrycie źródła zaburzeń mobilności (pierwotnej dysfunkcji), pozwala przywrócić integralność strukturalną. Wskazaniem do jej rozpoczęcia są bóle kręgosłupa, bóle stawów oraz stany pourazowe.oraz takie problemy jak nawracające dolegliwości bólowe żołądka, zaparcia, biegunki, a także zespół jelita drażliwego. W ramach centrum prowadzimy równięż terapie schorzeń psychosomatycznych

W ramach opieki ortopedycznej oferujemy Państwu specjalistyczne konsultacje, kompleksową diagnostykę (w tym diagnostykę ultrasonograficzną), a także leczenie zachowawcze i zabiegowe schorzeń oraz urazów ortopedycznych. W ofercie znalazły się iniekcje dostawowe i okołostawowe oraz iniekcje kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy podany bezpośrednio do stawu zwiększa jego ruchomość i likwiduje dolegliwości bólowe. Przeprowadzamy również zabiegi autologicznym osoczem bogatopłytkowym.

Nowością w ofercie są zabiegi operacyjne w trybie chirurgii jednego dnia. Zapewniamy opiekę pooperacyjną doświadczonego personelu medycznego oraz program rehabilitacji pooperacyjnej. Operacyjnie leczymy palec zatrzaskujący, przykurcz Dupuytrena i paluch koślawy (hallux), a także cieśń nadgarstka, łokieć tenisisty i inne.

Oferujemy wkładki ortopedyczne Balkefors. Wskazaniem do ich stosowania są schorzenia kolan, pleców oraz wiele innych, w tym płaskostopie podłużne oraz poprzeczne.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Udogodnienia dla pacjentów

REHAVITAE wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i regularnie rozszerza ofertę. Możemy Państwa zapewnić, że świadczone przez nas usługi rehabilitacyjno-medyczne są zgodne z aktualnie obowiązującymi światowymi standardami. Co gwarantujemy pacjentom?

  • Precyzyjna diagnostyka – właściwa diagnoza jest podstawą efektywnego leczenia, dlatego przywiązujemy ogromną wagę do kompleksowej diagnostyki.

  • Holistyczne i indywidualne podejście do pacjenta – każdy z pacjentów może liczyć na specjalne traktowanie oraz indywidualny plan terapeutyczny, dostosowany do jego potrzeb oraz możliwości.

  • Kameralna, miła atmosfera – przychodnia znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, co sprzyja powrotowi do zdrowia. W trakcie leczenia zapewniamy kameralną, intymną atmosferę.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Przychodnia REHAVITAE w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Konsultacje

Ortopedia

Medycyna regeneracyjna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Przychodnia REHAVITAE jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Przychodnia REHAVITAE

Oferta przychodni obejmuje kompleksową rehabilitację osób z urazami i schorzeniami kręgosłupa oraz aparatu ruchu. Naszą misją jest poprawa komfortu życia pacjentów, zlikwidowanie dolegliwości bólowych oraz powrót do sprawności sprzed choroby. W tym celu stosujemy kombinację rozmaitych metod terapeutycznych oraz zabiegi z zakresu fizykoterapii.

W ramach oferowanych w placówce konsultacji ortopedycznych przeprowadzamy diagnostykę ultrasonograficzną, a lekarz prowadzący podejmuje decyzję o wdrożeniu leczenia zachowawczego lub zabiegowego. Istnieje możliwość skorzystania z oferty zabiegów osoczem bogatopłytkowym oraz iniekcji dostawowych. Wykonujemy również zabiegi operacyjne.

Pełen zakres świadczonych usług znajdą Państwo w poniższym cenniku:

Opinie z internetu

Placówka Przychodnia REHAVITAE została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.5 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 12 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

4,5

12 ocen
(z 2 źródeł)
5,0 / 5  (1 ocen placówki na Tourmedica.pl)
4,0 / 5  (5 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (7 ocen placówki na Facebook.pl)

Opinie pacjentów

Zofia
24 maja 2017
5,0
5,0 - Zofia
Dotyczy:  
Konsultacja ortopedyczna (maj 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Jacek Świątkiewicz
 
Szczegóły

Zespół

Założyciel placówki, mgr fizjoterapii Jan Kowal, jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, prestiżowego Osteopatie Schule Deutschland, a obecnie kontynuuje naukę w Flanders International College of Osteopathy (Belgia). Posiada kwalifikacje do stosowania takich metod terapeutycznych jak Osteopatia, OMT i OM Cyriax, a także Terapia Manulana, Bobath oraz PNF.

Kompleksową opiekę medyczną zapewniają pacjentom doświadczeni lekarze specjaliści ortopedii. Naszą misją jest przywrócenie pacjentom pełnej sprawności i dobrego samopoczucia. Dlatego, świadcząc usługi, dokładamy wszelkich starań, aby były one utrzymane na bardzo wysokim, światowym poziomie. Jest to możliwe dzięki regularnemu uczestnictwu w kursach, szkoleniach oraz konferencjach.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Przychodnia REHAVITAE.

Certyfikaty

Dowodem wysokich kwalifikacji oraz umiejętności zespołu rehabilitacyjno-medycznego są liczne certyfikaty i dyplomy potwierdzające uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych kursach oraz szkoleniach.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

41 350pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 20:00)

Adres placówki

Przychodnia REHAVITAE
ul. Denkowska 45a
27- 400 Ostrowiec Świętokrzyski

Godziny otwarcia

  • poniedziałek20:00-8:00
  • wtorek20:00-8:00
  • środa20:00-8:00
  • czwartek20:00-8:00
  • piątek20:00-8:00
  • sobotana telefon
  • niedzielanieczynne

Dojazd

Przychodnia REHAVITAE mieści się na spokojnym, nowoczesnym osiedlu. Dworzec PKP w Ostrowcu Świętokrzyskim znajduje się w odległości ok. 3,5 km od placówki.