Revival Clinic

4,8 / 5  - 247 opinii
Recepcja, poczekalnia Revival Clinic Gabinet zabiegowy Revival Clinic Recepcja, poczekalnia Revival Clinic Recepcja, poczekalnia Revival Clinic Gabinet zabiegowy Revival Clinic Gabinet zabiegowy Revival Clinic Gabinet zabiegowy Revival Clinic Gabinet zabiegowy Revival Clinic Zabieg, operacja Revival Clinic Zabieg, operacja Revival Clinic Zabieg, operacja Revival Clinic Gabinet zabiegowy Revival Clinic Gabinet zabiegowy Revival Clinic Gabinet zabiegowy Revival Clinic Recepcja, poczekalnia Revival Clinic Wygląd zewnętrzny Revival Clinic Revival Clinic - logo

Opis placówki

Jesteśmy młodą kliniką, która powstała w odpowiedzi na potrzeby pacjentów, potrzebujących pomocy w zakresie medycyny i ginekologii estetycznej oraz chirurgii. Nasz gabinet na warszawskim rynku medycznym funkcjonuje zaledwie od sierpnia 2014 roku, jednak już mamy na swoim koncie wiele udanych zabiegów, oraz stałych klientów. Specjalizujemy się zwłaszcza w innowacyjnych metodach leczenia z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii.  Zatrudniamy jedynie wysokiej klasy specjalistów, dzięki czemu oferujemy Państwu usługi na najwyższym, światowym poziomie. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i kompleksowo, uzgadniając z nim plan oraz sposób leczenia. Wykorzystujemy najnowocześniejsze trendy w poprawianiu urody oraz stosujemy wysokiej jakości urządzenia, które gwarantują bezpieczeństwo oraz skuteczność zabiegu.

Staramy się, aby wykonywane przez nas zabiegi były jak najmniej inwazyjne. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. zabieg z użyciem wchłanialnych nici Silhouette, które stanowią doskonałą alternatywę dla standardowego liftingu, a nie wymagają użycia skalpela. Zabieg ma na celu skorygowanie zwiotczałej skóry oraz redukcję oznak starzenia, dzięki czemu pacjent uzyskuje młodą i wypoczętą twarz, bez oznak ingerencji chirurgicznej. Zaletą zabiegu jest natychmiastowy efekt oraz brak uciążliwej rekonwalescencji. Nici Silhouette - Soft wykonane są z bio-wchłanialnych komponentów, dzięki czemu są w pełni bezpieczne.

Kobietom niezadowolonym z wyglądu swoich narządów intymnych proponujemy zabiegi w postaci powiększenia punktu G, labioplastyki bądź obkurczania i ujędrniania warg sromowych. Pacjentkom borykającym się z zespołem rozluźnionej pochwy oferujemy zabieg laserowej rewitalizacji pochwy. Polega on na wzmocnieniu ściany pochwy za pomocą wiązki lasera, która przebudowuje kolagen i elastynę. Dzięki temu skóra w okolicy pochwy jest napięta, ujędrniona i wygląda jak u nastolatki. Zabieg jest pomocny także w przypadku wystąpienia pierwszych objawów związanych z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Zdajemy sobie sprawę, jak wiele stresu kosztuje naszych pacjentów oczekiwanie na zabieg. W związku z tym udostępniliśmy wygodną i komfortowo urządzoną poczekalnię, a nasz personel przez cały czas służy pomocą oraz radą. Dla Państwa wygody umożliwiamy także rozłożenie opłaty za zabieg na dogodne raty.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Wiemy jak wielką rolę w przypadku zabiegów z medycyny i ginekologii estetycznej oraz chirurgii odgrywa profesjonalny sprzęt. Wysokiej klasy urządzenia są bowiem gwarancją bezpieczeństwa i precyzji. W Revival Clinic dysponujemy jedynie najlepszym, certyfikowanym sprzętem. W naszych zasobach posiadamy m.in.:

  • Laser Spectro SP Fotona - najnowocześniejszy i najbardziej wszechstronny system laserowy na świecie stosowany w medycynie estetycznej.  Laser Er:YAG Fotony osiąga maksimum efektów przy minimalnej głębokości penetracji wiązki laserowej. Nasze lasery są idealnym narzędziem do szybkiej, zimnej ablacji.
  • Exillis - przełomowy system do modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej oraz odmładzania twarzy. Działa za pomocą ultradźwięków i energii o wysokiej częstotliwości, co pozwala dotrzeć do opornej tkanki.
  • System EAT™ SkinShock - system usuwania tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki oraz poprawy napięcia skóry za pomocą fal shockowych (akustycznych) i elektrycznych, które poprzez opatentowaną głowicę oddziałują równocześnie na wyznaczony obszar tkanki.

Udogodnienia dla pacjentów

W naszej klinice stawiamy przede wszystkim na doświadczoną kadrę oraz profesjonalny sprzęt. Jednak z myślą o naszych pacjentach przygotowaliśmy także liczne udogodnienia. Dzięki luksusowemu i estetycznemu wystrojowi kliniki, każda odwiedzająca nas osoba poczuje się tu wyjątkowo, przyjemnie i komfortowo. Dodatkowo intymny i dyskretny charakter miejsca pozwoli całkowicie się zrelaksować i odprężyć.

Ponadto oferujemy liczne promocje na zabiegi oraz możliwość rozłożenia płatności na dogodne raty.

Zmotoryzowanym pacjentom proponujemy obszerny parking przy budynku kliniki.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Revival Clinic w Warszawie.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Masaże

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Revival Clinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Revival Clinic

W Revival Clinic wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z dziedziny medycyny i ginekologii estetycznej. Pomoc u nas znajdzie każdy, kto w bezpieczny i bezinwazyjny sposób chce zachować piękną i młodą skórę, oraz wyszczuplić i ujędrnić ciało. Jednak to nie wszystko. W naszej ofercie znajdą Państwo również zabiegi z chirurgii ambulatoryjnej, w postaci wycięcia zmian, szycia ran oraz punkcji. Ponadto dokonamy plastyki wrastających paznokci i rozerwanego płatka ucha. 

Osobom chcącym zregenerować skórę twarzy po lecie polecamy zabieg infuzji tlenowej – DermaOXY. Polega on na wtłaczaniu do głębokich warstw skóry za pomocą tlenu hiperbarycznego skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum o wysokiej zawartości kwasu hialuronowego. Zabieg jest nie tylko bezbolesny ale także wysoce odprężający. Pacjenci dzięki niemu zyskują młodszy wygląd, głębokie dotlenienie oraz nawilżenie. W efekcie skóra jest elastyczna, miękka i delikatna. 

W naszym gabinecie pomoc znajdą kobiety, które nie są zadowolone z wyglądu swoich narządów intymnych. W takiej sytuacji proponujemy zabieg zwany labioplastyką. Jest to korekta warg sromowych mniejszych lub większych, które są modelowane za pomocą lasera bądź cięcia chirurgicznego. Labioplastykę wykonuje się nie tylko ze względów estetycznych, ale też zdrowotnych. Wskazaniami do zabiegu może być codzienny dyskomfort, częste infekcje związane z wargami sromowymi czy też zdeformowane wargi sromowe po porodzie.

Opinie z internetu

Placówka Revival Clinic została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.8 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 247 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

4,8

247 ocen
(z 4 źródeł)
4,5 / 5  (6 ocen placówki na Tourmedica.pl)
4,6 / 5  (53 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (37 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (151 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Tourmedica.pl

"Revival Clinic to Klinika specjalizująca się w innowacyjnych metodach leczenia z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii, laryngologii, laseroterapii, modelowania sylwetki oraz ginekologii estetycznej i dermatochirurgii. Zespół wysoko wykwalifikowanych lekarzy medycyny zapewnia usługi na najwyższym poziomie. W klinice konsultuje bardzo dobry chirurg, Dr n. med. Marek Rodzeń. W 2015 roku uzyskał on tytuł specjalisty chirurgii onkologicznej oraz został wyróżniony dyplomem "Lekarza Najbardziej Godnego Zaufania 2015". Nasi klienci przekazują pod adresem Pana Doktora liczne słowa uznania. Z licznych wypowiedzi wynika, że to naprawdę świetny lekarz! Potrafi rozmawiać zarówno z młodzieżą, jak i z dorosłymi, a nawet z dziećmi - wszystko wszystkim dokładnie tłumaczy. Poza tym, że jest doskonałym specjalistą, tryska humorem i tworzy miłą atmosferę. Oczywiście pozostali członkowie zespołu kliniki są równie mocno chwaleni, jak np. dr Agnieszka Korkosz-Mierzejewska, do której umawiamy pacjentów na drobne zabiegi laryngologiczne. W zespole kliniki jest także wybitny ortopeda, dr Jan Kośmider, jeden z prekursorów stosowania w Polsce technik artroskopowych w leczeniu barku. Na wizyty nie czeka się długo :-)" - Anna K. (Doradca Pacjenta w Tourmedica.pl)

Opinie pacjentów

Tomasz
13 lipca 2017
5,0
5,0 - Tomasz
Witam serdecznie. Na pewno będziemy korzystać w przyszłości z konsultacji w Państwa klinice. W moim przypadku doktor zrezygnował na ta chwile z zabiegu operacyjnego mojego gangliona i wyciągnął strzykawką jego zawartość. Efekt jest w miarę satysfakcjonujący, ale mam nadal małą górkę w tym miejscu i szczerze chętnie bym to jeszcze skonsultował z lekarzem, u którego miałem wizytę. Tylko nie wiem kiedy, bo aktualnie mamy urlop i jesteśmy poza Warszawą. I pytanie czy obejrzenie reki wiąże się z kolejna płatną wizytą ?????? pozdrawiamy Tomasz G
Dotyczy:  
Konsultacja chirurgiczna (lipiec 2017)
Lekarz:  
lek. Sławomir Wawrzyńczak
 
Szczegóły
Ania
6 listopada 2017
5,0

Polecam !

5,0 - Ania
Przyjazna atmosfera w klinice Revival Clinic.
Zabieg:  
Zamykanie krypt w migdałkach podniebiennych laserem (październik 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Agnieszka Korkosz-Mierzejewska
 
Szczegóły
Ilona
13 marca 2018
4,0

Wizyta - konsultacja

4,0 - Ilona
-------
Fachowy personel
Dotyczy:  
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (marzec 2018)
Lekarz:  
dr n. med. Marek Rodzeń
 
Szczegóły
Anna
16 maja 2017
5,0
5,0 - Anna
Dotyczy:  
Konsultacja ginekologiczna (maj 2017)
Lekarz:  
lek. Robert Matusiak
 
Szczegóły
Edyta
(Warszawa)
12 maja 2017
5,0
5,0 - Edyta
Zabieg:  
Zamykanie krypt w migdałkach podniebiennych laserem (maj 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Agnieszka Korkosz-Mierzejewska
 
Szczegóły
Krzysztof
9 czerwca 2017
3,0
3,0 - Krzysztof
Zabieg:  
Płukanie zatok metodą Proetza (czerwiec 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Agnieszka Korkosz-Mierzejewska
 
Szczegóły

Zespół

Zespół wykwalifikowanych lekarzy medycyny estetycznej, dermatologów, ginekologów, chirurgów i kosmetologów to sekret sukcesu naszej kliniki. Pracuje u nas m.in. dr Sławomir Wawrzyńczak, ceniony w środowisku medycznym specjalista chirurg, który swoje doświadczenie zdobywał na licznych konferencjach i szkoleniach medycznych. W naszej placówce zajmuje się zabiegami z zakresu chirurgii estetycznej. Swoim pacjentom pomaga w walce z nieestetycznymi zmianami skórnymi w postaci znamion, brodawek lub kaszaków, a także likwiduje naczynka oraz przeprowadza zabiegi laserowe (np. depilację).

Za zabiegi z medycyny estetycznej odpowiada także dr Marta Pelc, która w bezpieczny i nieinwazyjny sposób zadba o młody i promienny wygląd skóry swoich pacjentów, a także pomoże w przypadku chorób skóry. Pani doktor likwiduje zmarszczki, cellulit, rozstępy, przebarwienia oraz rozwiązuje problem nadmiernego wypadania włosów. Każdy zabieg poprzedza szczegółowym wywiadem dzięki któremu dobierze odpowiedni sposób leczenia, indywidualny dla poszczególnej osoby. W naszej klinice pracuje także doskonały kosmetolog - mgr Martyna Snochowska. W jej ofercie znajdziemy makijaż permanentny, zabiegi depigmentacyjne, odmładzające oraz złuszczające, a także modelowanie sylwetki i rewitalizację stref intymnych.

Więcej 
Lek. Łukasz Pacek ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, a następnie odbył szkolenie specjalizacyjne w Klinice Dermatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Posiada specjalizację z zakresu dermatologii i wener... więcej »
Zadzwoń: 22 626pokaż numer