San-Medical Centrum Medyczne

4,9 / 5  - 56 opinii
Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne

Opis placówki

San-Medical to nowoczesny gabinet mieszczący się w niedalekiej odległości od centrum Bielska-Białej. Jest miejscem, w którym pacjenci znajdą profesjonalną pomoc i odpowiedź na wszystkie wątpliwości dotyczące problemu nadmiernego wypadania włosów. Zajmujemy się wykonywaniem nowatorskich zabiegów z zakresu chirurgii odtwórczej włosów, a swoją innowacyjną ofertę kierujemy zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. Przeprowadzamy transplantacje włosów przy zastosowaniu kilku technik: stosujemy klasyczne zabiegi FUT, polegające na pobraniu paska skóry z okolicy potylicznej z odpowiednią ilością włosów do przeszczepu, pobieramy od pacjenta poszczególne jednostki włosa (unity) podczas przeszczepów techniką FUE, a także wykonujemy zabieg metodą BHT, przy której pobieramy unity z brody, klatki piersiowej bądź pach. Prócz zagęszczania włosów na głowie przeprowadzamy także zabiegi przeszczepiania włosów na brwi i rzęsy. Przy pobieraniu unitów wykorzystujemy nowoczesne urządzenie S.A.F.E SYSTEM.

W naszym gabinecie zabiegi transplantacji włosów wykonywane są przez wykwalifikowany zespół kierowany przez dr Artura Sandelewskiego, specjalistę II stopnia chirurgii ogólnej i dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej. Innowacyjność stosowanych technik przeszczepów zawdzięcza możliwości ciągłego kontaktu z najlepszymi ekspertami w tej dziedzinie. Dr Sandelewski jest członkiem International Society of Hair Restoration Surgery, renomowanego stowarzyszenia medycznego, do którego należą specjalizujący się w transplantacji lekarze z całego świata. Pacjenci naszego gabinetu, oprócz wysokiej jakości usług, mogą liczyć na pełną anonimowość i dyskrecję oraz intymną atmosferę w kameralnych wnętrzach.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W gabinecie San-Medical wykorzystujemy najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia medyczne, dzięki czemu nasi pacjenci mogą być pewni jakości przeprowadzanych zabiegów. Wciąż się uczymy i wdrażamy kolejne techniki zabiegowe, by móc im oferować minimalnie inwazyjne i szybsze metody cechujące się większą skutecznością i krótszym czasem rehabilitacji. Wśród posiadanej przez nas aparatury medycznej znajduje się:

 • S.A.F.E System – zaawansowane chirurgicznie urządzenie do pobierania pojedynczych graftów. Wykorzystujemy je podczas zabiegu transplantacji włosów metodą FUE. Posiada specjalnie skonstruowaną końcówkę, umożliwiającą zmniejszenie uszkodzeń pobieranych transplantów do minimum. Aparat pracuje ze zmiennym tempem, co pozwala pobrać zdrowy i użyteczny włos.
 • Stereoskopowy mikroskop – mikroskop, przy użyciu którego przygotowujemy transplanty do przeszczepu. Pod mikroskopem dzielimy pobrane jednostki włosów z dużą precyzją, uzyskując najlepsze i najzdrowsze włosy do transplantacji.
 • Kaniula transplantacyjna – specjalne igły o średnicy 0,75 mm. Wykorzystujemy je przy pobieraniu pojedynczych unitów w możliwie najmniej inwazyjny sposób. Zastosowanie tych igieł minimalizuje uszkodzenia skóry, a co za tym idzie, powstające podczas zabiegu blizny są praktycznie niewidoczne.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Przykładamy wszelkich starań, by w naszym gabinecie pacjenci czuli się w pełni komfortowo. Cały personel medyczny San-Medical dba o to, by odwiedzający nas goście mogli się odprężyć i zrelaksować w czasie pobytu oraz by czuli się swobodnie podczas samych zabiegów. W tym celu przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień.

 • Specjalnie przygotowane gabinety – nasze gabinety są dostosowane do najnowocześniejszych norm jakości, a nasi pacjenci mogą liczyć na komfortowe warunki pobytu.
 • Indywidualne podejście do pacjenta – nasi goście są przez nas traktowani indywidualnie. Każdy przypadek jest inny, dlatego podczas konsultacji dokładnie omawiamy wszystkie aspekty i techniki zabiegowe, a także dobieramy dla odwiedzającej nas osoby najlepszą metodę leczenia.
 • Gwarancja pełnej anonimowości – zdajemy sobie sprawę, że dla wielu pacjentów konieczność poddania się transplantacji włosów jest sprawą delikatną i drażliwą, dlatego zapewniamy im pełną anonimowość i intymną atmosferę.
 • Pierwsza doba w cenie zabiegu – dla pacjentów, których zabiegi kosztują ponad 10 tys. złotych, przygotowaliśmy specjalną ofertę polegającą na możliwości noclegu w Hotelu Folwark.
 • Dla pacjenta zagranicznego – w trosce o komfort naszych gości pacjentom przylatującym na zabiegi samolotem zapewniamy bezpłatny transport z lotniska w Katowicach lub Krakowie.
 • Płatność ratalna – osoby poddające się zabiegom w naszym gabinecie mogą liczyć na rozłożenie płatności za leczenie na dogodne raty.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w San-Medical Centrum Medyczne w Bielsku-Białej.

Konsultacje

Konsultacje lekarskie online

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Leczenie łysienia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik San-Medical Centrum Medyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka,

Więcej o usługach w San-Medical Centrum Medyczne

San-Medical to nowoczesny gabinet oferujący pacjentom innowacyjne techniki transplantacji włosów. Specjalizujemy się w chirurgii odtwórczej włosów, a swoją działalność dedykujemy kobietom i mężczyznom, którzy chcą odzyskać bujną fryzurę. Wykonujemy przeszczepy kilkoma metodami, wśród których można wymienić standardową procedurę pobierania paska skóry z włosami, czyli FUT (Follicular Unit Transplantation). Szczególnie polecamy ją pacjentom, którzy są w stanie zaakceptować linijną bliznę, ale oczekują za to gęstych włosów. Z kolei metodę przeszczepów pojedynczych unitów, czyli FUE (Follicular Unit Extraction) kierujemy głównie do pacjentów preferujących krótkie włosy, a także osób po wcześniej przebytych przeszczepach. Wprowadziliśmy do swojej oferty również innowacyjną technikę przeszczepiania włosów – BHT (Body Hair Transplant). Zabiegi wykonujemy w znieczuleniu miejscowym-nasiękowym, przy użyciu specjalnie przygotowanego roztworu znieczulającego, minimalizującego występowanie efektów ubocznych znieczulenia.

Co leczymy

W odpowiedzi na rosnące potrzeby i wymagania pacjentów stworzyliśmy miejsce, w którym zajmujemy się profesjonalnymi zabiegami przeszczepiania włosów. Pomagamy osobom cierpiącym na nadmierne wypadanie włosów, oferując im kilka technik transplantacji. Dobieramy je indywidualnie, w zależności od potrzeb i wymagań pacjentów. Zabiegom w naszym gabinecie mogą poddać się osoby dotknięte łysieniem androgennym (męskim), nie tylko mężczyźni, ale i cierpiące na nadmierne wypadanie włosów kobiety. Umożliwiamy im pozbycie się zakoli, uporanie się z łysieniem występującym równomiernie na całej głowie, a także z problemem miejscowej utraty włosów. Podczas konsultacji wspólnie dobierzemy najlepszą metodę transplantacji – w zależności od oczekiwań pacjenta i wskazań medycznych.

Opinie z internetu

Placówka San-Medical Centrum Medyczne została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.9 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 56 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,9

56 ocen
(z 3 źródeł)
4,8 / 5  (23 ocen placówki na Tourmedica.pl)
5,0 / 5  (10 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (23 ocen placówki na Facebook.pl)

Ocena Tourmedica.pl

"San-Medical Centrum Medyczne to placówka medyczna, która specjalizuje się w zabiegach transplantacji włosów. Personel San-Medical to wykwalifikowani w swoich dziedzinach specjaliści, zajmujący się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii, kosmetologii oraz przeszczepiania włosów. Głównym lekarzem wykonującym transplantację włosów oraz koordynującym różne zabiegi z chirurgii estetycznej jest dr n. med. Artur Sandelewski, chirurg ogólny oraz lekarz medycyny estetycznej. Klinika cieszy się dużą popularnością. Kilkudziesięciu klientów tygodniowo pyta o placówkę lub pana doktora. Z opinii pacjentów, których umówiłam do Centrum Medycznego wynika, że dr Sandelewski to bardzo przyjazny, sympatyczny, precyzyjny lekarz i wykwalifikowany specjalista. Cechuje go świetne podejście do ludzi. Wszystko spokojnie tłumaczy, odpowiada na zadawane pytania, stwarza przyjazną atmosferę i daje poczucie bezpieczeństwa. Zabiegi przebiegają bardzo sprawnie, a pacjenci są zadowoleni z ich efektów." - Olga D. (Doradca Pacjenta w Tourmedica.pl)

Opinie pacjentów

Teresa M.
2 października 2019
5,0

Polecam

5,0 - Teresa M.
Profesjonalizm, wspaniałe podejście do pacjenta. Wspaniały lekarz. Jestem zadowolona. Polecam.
Zabieg:  
Zabiegi przeszczepiania włosów (wrzesień 2019)
Lekarz:  
dr n. med. Artur Sandelewski
 
Szczegóły
Tomasz
30 sierpnia 2018
5,0

Polecam :)

5,0 - Tomasz
N/A
Miła atmosfera, profesjonalizm, customer care na bardzo dobrym poziomie
Zabieg:  
Liposukcja brzucha (sierpień 2018)
Lekarz:  
dr n. med. Artur Sandelewski
 
Szczegóły
Patryk M.
2 października 2019
5,0

Bardzo dobra 😊

5,0 - Patryk M.
Bardzo dobrze, dziękuję za profesjonalizm i dobra opiekę 👍😊
Zabieg:  
Przeszczep włosów FUE u mężczyzn (wrzesień 2019)
Lekarz:  
dr n. med. Artur Sandelewski
 
Szczegóły
Marcin
(Dobrodzień)
19 lutego 2018
5,0

Wszystko okay

5,0 - Marcin
Miła atmosfera, pełen luzik, zero stresu
Zabieg:  
Przeszczep włosów FUE u mężczyzn (luty 2018)
Lekarz:  
dr n. med. Artur Sandelewski
 
Szczegóły
Grzegorz
1 lipca 2020
5,0

Przeszczep wlosow

5,0 - Grzegorz
nic
Bardzo profesionalna obsluga i fachowo przeprowadzony zabieg
Zabieg:  
Przeszczep włosów FUE u mężczyzn (czerwiec 2020)
Lekarz:  
dr n. med. Artur Sandelewski
 
Szczegóły
Agnieszka.
(Katowice)
26 września 2019
5,0

Bardzo polecam San-Medical.

5,0 - Agnieszka.
Super lekarz pelny profesjonalizm, Panie pielęgniarki i obsługa-wysoki standard👍
Zabieg:  
Plastyka chirurgiczna powiek górnych (lipiec 2019)
Lekarz:  
dr n. med. Artur Sandelewski
 
Szczegóły
Marzena
19 lipca 2019
5,0

Opinia na temat San-Medical Centrum Medyczne w Bielsku-Białej

5,0 - Marzena
Brak
Placówka jest ładnie urządzona, a pracownicy serdeczni, uśmiechnięci i pomocni.
Zabieg:  
Liposukcja łydek (lipiec 2019)
Lekarz:  
dr n. med. Artur Sandelewski
 
Szczegóły
aga
29 maja 2019
5,0

Polecam

5,0 - aga
mila i sympatyczna obsluga ,
Zabieg:  
Terapia osoczem bogatopłytkowym Angel System (kwiecień 2019)
Lekarz:  
dr n. med. Artur Sandelewski
 
Szczegóły
Daniel
17 marca 2019
5,0

Daniel

5,0 - Daniel
Wszystko mi się podobało . Pełen profesjonalizm i miła atmosfera .
Zabieg:  
Przeszczep włosów FUE u mężczyzn (marzec 2019)
Lekarz:  
dr n. med. Artur Sandelewski
 
Szczegóły
Ewa
20 lutego 2019
5,0

Polecam fachowa obsluga

5,0 - Ewa
Profesjonalna I szybka obsluga
Dotyczy:  
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (luty 2019)
Lekarz:  
dr n. med. Artur Sandelewski
 
Szczegóły

Zespół

Przeprowadzaniem transplantacji w naszym gabinecie zajmuje się dr n. med. Artur Sandelewski, chirurg ogólny i lekarz medycyny estetycznej pasjonujący się chirurgią odtwórczą włosów już od kilku lat. Od 2012 roku jest członkiem International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS), międzynarodowego stowarzyszenia lekarzy specjalizujących się w przeszczepach włosów. Wykonuje zabiegi transplantacji, wcześniej przeprowadzając wnikliwe badania skóry włosów pacjenta i dobierając dla niego najbardziej odpowiednią technikę zabiegową. Podczas operacji towarzyszy mu wykwalifikowany zespół medyczny, dzięki któremu zabieg odbywa się szybko, sprawnie i w minimalnie inwazyjny sposób. Regularnie zapoznaje się z nowymi technikami transplantacji, co zawdzięcza w dużej mierze stałemu kontaktowi z najwybitniejszymi lekarzami zajmującymi się przeszczepami włosów, m.in. z amerykańskim chirurgiem dr Robertem True.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w San-Medical Centrum Medyczne.

dr n. med. Artur Sandelewski

Certyfikaty

Największym atutem gabinetu, przyciągającym każdego roku coraz większą liczbę pacjentów, jest osoba dr n. med. Artura Sandelewskiego. To profesjonalista i pasjonat, który regularnie uczestniczy w zjazdach i konferencjach naukowych dotyczących chirurgii odtwórczej włosów. Dzięki ciągłemu pogłębianiu wiedzy i doskonaleniu umiejętności może poszerzać ofertę gabinetu o kolejne innowacyjne zabiegi o dużej skuteczności. Stały kontakt ze specjalistami w transplantacji włosów umożliwia mu śledzenie najnowszych trendów i systematyczne zapoznawanie się z zaawansowanymi technologiami. W 2012 roku dr Sandelewski, jako jedyny lekarz z Polski, wziął udział w 20. Międzynarodowym Zjeździe International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS), prestiżowego stowarzyszenia medycznego skupiającego chirurgów specjalizujących się w transplantacji włosów. Reprezentował nasz kraj podczas kongresu, który miał miejsce w Paradise Island na Bahamach. W czasie zjazdu miał możliwość spotkania się z uznanymi ekspertami w dziedzinie przeszczepów włosów, w tym z dr Gambino i dr Tsilosani – specjalistami, u których wcześniej uczył się technik transplantacji. Spotkał się również z dr Jamesem A. Harrisem, który zapoznał go z nowatorskim systemem S.A.F.E System. W rezultacie dr Sandelewski zakupił urządzenie i stał się tym samym jedynym w Polsce lekarzem, który stosuje aparat S.A.F.E przy zabiegach transplantacji włosów metodą FUE. Zjazd zaowocował zaszczytnym wyróżnieniem – dr Sandelewski otrzymał na nim członkostwo prestiżowej organizacji ISHRS.

Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne Klinika San-Medical Centrum Medyczne

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

33 472pokaż numer

Adres placówki

San-Medical Centrum Medyczne
ul. Międzyrzecka 26
43-382 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia

 • poniedziałek17:00-9:00
 • wtorek17:00-9:00
 • środa17:00-9:00
 • czwartek17:00-9:00
 • piątek17:00-9:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

San-Medical zlokalizowany jest w bliskiej odległości od centrum Bielska-Białej. Znajdujemy się w spokojnej dzielnicy w otoczeniu zieleni, przy ul. Międzyrzeckiej. Do najbliższego przystanku autobusowego można dojść w kilka minut, a dzięki dużej ilości zatrzymujących się przy nim linii nasi pacjenci mają zapewniony dogodny dojazd do praktycznie każdego punktu miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka znajduje się stacja PKP, natomiast Dworzec Główny PKS oraz PKP mieści się w odległości ok. 6 km.