SCM Clinic

4,3 / 5  - 7 opinii
Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Logo SCM Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej

Opis placówki

SCM Clinic jest nowoczesną placówką medyczną, która powstała z myślą o najbardziej wymagających pacjentach. Przeprowadzamy diagnostykę i leczenie schorzeń ginekologicznych, chorób piersi, chorób z zakresu ortopedii i otolaryngologii, zajmujemy się także położnictwem i patologią ciąży oraz leczeniem niepłodności. Wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej, w naszej ofercie znajduje się również medycyna estetyczna. Naszym pacjentom proponujemy zarówno ambulatoryjne świadczenia zdrowotne, jak i zabiegi w ramach Chirurgii Jednego Dnia.

Naszym największym atutem jest silny zespół doświadczonych lekarzy, specjalistów z wielu dziedzin medycyny, w tym chirurgii ogólnej, plastycznej i onkologicznej, ginekologii, laryngologii oraz ortopedii. Ich szeroka wiedza oraz wieloletnie doświadczenie poparte jest tytułami naukowymi a także certyfikatami członkostwa w licznych prestiżowych towarzystwach medycznych, zarówno polskich, jak i zagranicznych (Polskie Towarzystwo Ginekologiczne, Towarzystwo Chirurgów Polskich, European Society of Surgical Oncology). Pracujący w SCM lekarze na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo oraz satysfakcję pacjenta, dlatego swoją wiedzę systematycznie podnoszą na licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych, regularnie biorą także udział w sympozjach i kongresach naukowych.

Ogromną wagę przywiązujemy do nowoczesnego wyposażenia naszej placówki – mamy świadomość, że wysokiej jakości sprzęt w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem lekarzy stanowi postawę diagnostyki i skutecznego leczenia. Na wyposażeniu naszego centrum znajdują się m.in. dwie kolumny chirurgiczne z napędem pneumatycznym, nowoczesny sprzęt do obsługi  kompleksowych zabiegów endoskopowych firmy Olympus czy aparat do znieczulenia firmy Dräger, a w trakcie zabiegów korzystamy z narzędzi chirurgicznych najwyższej klasy firmy Aesculap. W ramach naszej placówki funkcjonuje również nowoczesna pracownia UGS i badań prenatalnych, umożliwiająca przeprowadzenie certyfikowanych badań ultrasonograficznych w ciąży, a także ultrasonograficznej oceny drożności jajowodów oraz oceny jamy macicy z zastosowaniem techniki 2D i 3D.

Komfort, bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie naszych pacjentów są dla nas wartością nadrzędną, dlatego w naszym centrum dbamy nie tylko o nowoczesny sprzęt i najwyższą jakość usług, ale także o budowanie ciepłych, przyjaznych relacji z pacjentem, dla którego staramy się być pomocą i wsparciem. Nasi lekarze cierpliwie i szczegółowo odpowiadają na wszystkie pytania, przystępnie wyjaśniają istotę choroby oraz omawiają wszystkie dostępne metody leczenia.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Nowoczesne wyposażenie to – obok doskonałych kwalifikacji i ogromnego doświadczenia klinicznego personelu – jedna z najsilniejszych stron naszego Centrum. Zdajemy sobie sprawę że najnowszej generacji sprzęt gwarantuje naszym pacjentom szybszą diagnostykę i skuteczniejsze oraz bezpieczniejsze leczenie, dlatego na wyposażaniu SCM znajdują się najnowocześniejsze urządzenia czołowych producentów sprzętu medycznego na świecie, w tym:

 • Ultrasonograf Voluson 730 Expert – nowoczesny aparat ultrasonograficzny z technologią 4D, gwarantujący najwyższej jakości obraz w badaniach USG. Stworzony z myślą o precyzyjnych badaniach prenatalnych, położniczych oraz ginekologicznych, umożliwia przeprowadzenie obrazowania 4D serca płodu, pozwala także na wykonanie ruchomej dokumentacji z przeprowadzonego zabiegu. Posiada wbudowaną bazę danych pacjentów z możliwością zapisu obrazów, wyposażony jest także w nagrywarki CD-R i MO do archiwizacji i eksportu obrazów.
 • Nowoczesny stół operacyjny – sala operacyjna w Centrum wyposażona jest w wysokiej klasy nowoczesny stół operacyjny, wielopozycyjny i obsługiwany za pomocą pilota.
 • Lampy operacyjne – na sali operacyjnej znajdują się także dwie wysokiej klasy, energooszczędne lampy Sim Led 7000 i Sim Led 5000, które zapewniają doskonałe oświetlenie w trakcie zabiegów i ułatwiają pracę lekarzy.
 • Aparat do znieczulenia firmy Dräger – wydajne i niezawodne urządzenie do znieczulania, które umożliwia precyzyjne monitorowanie czynności życiowych pacjenta, zwiększając bezpieczeństwo pacjenta oraz komfort pracy lekarza.
 • Wysokiej jakości kolumny chirurgiczne – na wyposażeniu sali operacyjnej SCM znajdują się dwie nowoczesne kolumny chirurgiczne z napędem pneumatycznym.
 • Diatermia chirurgiczna Erbe Vio – aparat wykorzystywany w małoinwazyjnych zabiegach elektrochirurgii, zapewnia precyzyjne cięcie bez konieczności stosowania mechanicznego nacisku na tkankę. Dzięki zjawisku koagulacji zmniejsza krwawienie i zapewnia szybsze gojenie się rany, ułatwia także pracę lekarza zapewniając mu lepszą widoczność i dostęp do operowanych przestrzeni w trakcie zabiegu.
 • Aparat EKG Medical-M-Trace – nowoczesny aparat przeznaczony do rejestracji przebiegów EKG, wyposażony w kolorowy wyświetlacz graficzny oraz liniową głowicę termiczną wysokiej rozdzielczości.
 • Aparat do endoskopii – posiadamy wysokiej klasy sprzęt do obsługi kompleksowych zabiegów endoskopowych z nowoczesnym torem wizyjnym HD firmy Olympus.
 • Najwyższej klasy narzędzia chirurgiczne – w trakcie zabiegów, przeprowadzanych w SCM korzystamy z najwyższej klasy narzędzi chirurgicznych firmy Aesculap.
 • Nowoczesny fotel ginekologiczny – w trosce o komfort naszych pacjentek gabinet ginekologiczny wyposażony jest w nowoczesny, wygodny fotel firmy Shmitz Arco oraz wysokiej klasy kolposkop firmy Leisegang.
 • Venus Freeze – nowoczesne urządzenie wykorzystane w zabiegach odmładzania i poprawy kondycji skóry poprzez wykorzystanie impulsów magnetycznych, połączonych z wielobiegunowymi falami radiowymi. Pozwala na wykonanie nieinwazyjnego liftingu twarzy i ciała, eliminuje skutki starzenia się skóry, zapewniając jej zagęszczenie oraz poprawę elastyczności. Dodatkowo umożliwia zmniejszenie obwodu ciała oraz redukcję cellulitu.
 • Dermapen – innowacyjny przyrząd, uruchamiający procesy regeneracji skóry poprzez inicjację syntezy kolagenu i elastyny. Zapewnia regenerację i poprawę napięcia skóry, widocznie spłyca zmarszczki i blizny potrądzikowe, wykorzystywany jest także w niwelowaniu blizn oraz rozstępów. W połączeniu z substancjami czynnymi, wykorzystywanymi w zabiegach mezoterapii pozwala na wykonywanie precyzyjnych, skutecznych i bezbolesnych zabiegów w krótkim czasie, a jego skuteczność potwierdza prestiżowa nagroda Best Medical Device, zdobyta przez Dermapen na Aesthetic Show w Los Angeles w kwietniu 2012 roku.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Nasza placówka powstała z myślą o komforcie i bezpieczeństwie pacjentów, dlatego spełnia najwyższe światowe standardy dla tego typu obiektów. Pełen komfort i zadowolenie pacjentów ma dla nas znaczenie priorytetowe, dlatego Centrum wyposażone jest w szereg udogodnień i unowocześnień. 

 • Nowoczesny budynek – SCM Clinic mieści się w nowoczesnym, przestronnym budynku, zaprojektowanym i wybudowanym według najnowszych standardów. Przestronne korytarze, nowocześnie wyposażone gabinety oraz sale zabiegowe i blok operacyjny, efektowna recepcja i komfortowe pokoje pobytowe tworzą obraz najnowocześniejszego centrum medycznego, nastawionego na świadczenie usług na najwyższym poziomie. W trosce o pełen komfort naszych pacjentów każde pomieszczenie w Centrum jest klimatyzowane, a cały obiekt przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. 
 • Komfortowa poczekalnia – na zabiegi nasze pacjenci oczekują w stylowej recepcji, utrzymanej w eleganckiej beżowo-brązowej kolorystyce i wyposażonej w wygodne kanapy. W poczekalni pacjenci mają dostęp do najnowszej prasy oraz automatu do wody. 
 • Nowoczesny blok operacyjny – nasze Centrum wyposażone jest w najnowocześniejszy blok operacyjny, spełniający wszystkie światowe standardy. W jego skład wchodzi doskonale wyposażona, całkowicie zautomatyzowana sala operacyjna, sala wyburzeniowa oraz sala chorych. Blok operacyjny wykonany został z materiałów najwyższej jakości, a ściany pokryte są zmywalnym materiałem typu korian. Wszystkie drzwi na bloku posiadają napęd elektryczny umożliwiający obsługę bezdotykową, a sala operacyjna jest wyposażona w klimatyzację z nawiewem laminarnym. 
 • Pracownia USG i badań prenatalnych – nowoczesna pracownia wyposażona w najnowszej generacji sprzęt umożliwia przeprowadzenie licznych badań ultrasonograficznych płodu już na wczesnym etapie jego rozwoju. Przeprowadzamy diagnostykę ciąży wczesnej, badania przesiewowe pierwszego i początku drugiego trymestru ciąży, a także diagnostykę genetyczną w trzecim trymestrze ciąży. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w zakresie diagnostyki anomalii płodu jesteśmy w stanie rozpoznać i objaśnić pacjentce ewentualny problem na miejscu, a wszystkie badania wykonywane są w przyjaznej dla ciężarnej atmosferze. Przeprowadzamy badania ultrasonograficzne w ginekologii, w tym monitorowanie owulacji oraz ocenę miednicy mniejszej z dostępu dopochwowego lub przezbrzusznego, mającą zastosowanie w diagnostyce łagodnych i podejrzanych onkologicznie schorzeń narządu rodnego. W naszym Centrum możliwe jest także przeprowadzenie ultrasonograficznej oceny drożności jajowodów techniką Air-Sono oraz ocena jamy macicy w technice 2D i 3D. Na wyposażeniu pracowni znajduje się najwyższej klasy ultrasonograf firmy Voluson 730 Expert. 
 • Komfortowe pokoje wypoczynkowe – po zabiegach nasi pacjenci odpoczywają w komfortowo wyposażonych salach chorych. Automatyczne, wykonane z materiałów najwyższej jakości łóżka niemieckiej firmy Völker wyposażone są w mobilne szafki, które spełniają także funkcję stolików przyłóżkowych. Każda z sal posiada łazienkę z przestronna kabiną prysznicową. Do dyspozycji każdego z pacjentów pozostaje specjalny pilot, przy pomocy którego pacjent może sterować łóżkiem i oświetleniem przyłóżkowym, w każdej chwili może także wezwać personel medyczny, całodobowo czuwający nad bezpieczeństwem pacjentów. Pacjenci mają też możliwość skorzystania z telefonu stacjonarnego, zapewniamy im też dostęp do codziennej prasy. 
 • Zdrowe i smaczne posiłki – naszym pacjentom oferujemy komfortowe warunki pobytowe w Centrum, w tym indywidualnie dostosowane do ich potrzeb posiłki. Menu każdego pacjenta przygotowywane jest po wcześniejszej konsultacji z lekarzem prowadzącym oraz dietetykiem. 
 • Bezprzewodowy internet – w każdej sali chorych możliwe jest skorzystanie z szybkiego, bezprzewodowego internetu. 
 • Podziemny parking – zmotoryzowani pacjenci naszego Centrum oraz ich bliscy mogą pozostawić samochód na podziemnym parkingu, należącym do SCM. 
 • Dla pacjenta zagranicznego – by ułatwić komunikację z pacjentami zza granicy nasz personel porozumiewa się płynnie w języku angielskim.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w SCM Clinic w Krakowie.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik SCM Clinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Więcej o usługach w SCM Clinic

Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu oraz doświadczonej kadrze lekarskiej w SCM przeprowadzamy zabiegi z zakresu wielu dziedzin medycyny. Nasi chirurdzy onkologiczni oraz specjaliści chirurgii plastycznej wykonują operacje rekonstrukcyjne piersi, w tym operacje radykalne raka piersi oraz operacje rekonstrukcyjne z użyciem tkanek własnych pacjentki i ekspanderów. Naszym pacjentkom oferujemy także szeroki zakres zabiegów z zakresu ginekologii, a większość z nich przeprowadzamy z zastosowaniem nowoczesnych technik małoinwazyjnych – laparoskopii i histeroskopii. W przypadku stanów przedrakowych i wczesnych postaci raka szyjki macicy przeprowadzamy zabiegi konizacji lub tracheotomii, wykonujemy też wycięcie zmian przednowotworowych przy użyciu pętli o dużej częstotliwości oraz wycięcie zmiany przednowotworowej i ogniska wczesnego raka sromu.

Nasze Centrum specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii ogólnej, onkologicznej oraz endokrynologicznej. Przeprowadzamy operacje tarczycy i przytarczyc (diagnostyczne wycięcie płata tarczycy z guzem, całkowite wycięcie tarczycy z powodu wola nienowotworowego, wycięcie gruczolaka przytarczycy), wśród wykonywanych przez nas zabiegów znajdują się także operacje przepukliny pachwinowej, cholecystektomia klasyczna i laparoskopowa oraz biopsja wycinająca zmiany skórnej. Wykonujemy liczne zabiegi z zakresu ortopedii i traumatologii narządów ruchu, w tym artroskopię kolana i stawu barkowego, korekcję paluchów koślawych i innych deformacji stóp czy endoprotezoplastykę biodra i kolana. W naszej ofercie znajdują się również procedury otolaryngologiczne, przede wszystkim endoskopowe operacje zatok przynosowych.

Zdajemy sobie sprawę, że wygląd ma dla naszych pacjentów coraz istotniejszy wygląd, dlatego w naszej ofercie znajduje się szeroka gama zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Doświadczony zespół chirurgów przeprowadza zabiegi korekcji odstających uszu, kształtu nosa oraz ust, usuwa szpecące znamiona i barwniki. Wykonujemy procedury powiększania i pomniejszania piersi, natomiast mężczyznom oferujemy operacyjne zabiegi usuwania ginekomastii. U osób, niezadowolonych ze swojej figury przeprowadzamy liposukcję oraz plastykę powłok brzucha. W zakresie medycyny estetycznej oferujemy zabiegi odmładzająco-wygładzające z użyciem kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej, zmarszczki wygładzamy także przy pomocy nowoczesnych procedur z zastosowaniem nici hialuronowych, wypełniacza Radiesse oraz kwasu polimlekowego Sculptra. Przeprowadzamy mezoteriapię igłową i lipolizę iniekcyjną, poprawiamy wygląd skóry przy użyciu nowoczesnego urządzenia Venus Freeze. W naszej ofercie znajduje się również depilacja laserowa oraz lecznicze peelingi medyczne.

Co leczymy

Pacjenci SCM mogą poddać się diagnostyce i leczeniu licznych schorzeń z zakresu ginekologii, ortopedii i laryngologii. Zajmujemy się leczeniem zmian zlokalizowanych w obrębie trzonu macicy i przydatków, przeprowadzamy leczenie zaburzeń statyki narządu rodnego (obniżenie, wypadanie) oraz leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu metodami TOT i TVT. Naszym pacjentkom oferujemy również leczenie cyst jajników, mięśniaków podsurowicówkowych i podśluzówkowych oraz wad wrodzonych macicy a także nieprawidłowych krwawień z jamy macicy niepoddających się leczeniu hormonalnemu. Dodatkowo wykonujemy badania profilaktyczne w kierunku nowotworów złośliwych narządu rodnego, przeprowadzamy też diagnostykę i leczenie chorób piersi.

Istotnym elementem naszej oferty jest leczenie bezpłodności. Po konsultacjach z pacjentką oraz jej partnerem wybieramy najwłaściwszą metodę leczenia, a w przypadku zakwalifikowania do zabiegu przeprowadzamy ocenę drożności oraz ujść domacicznych jajowodów i ocenę endometrium, po czym ewentualne zmiany, utrudniające zapłodnienie, zlokalizowane w macicy, jajnikach i jajowodach. Pacjentkom w ciąży oferujemy natomiast kompleksową opiekę lekarską, uwzględniającą konsultacje, badania laboratoryjne, ultrasonograficzne oraz kardiotokograficzne.

Przy pomocy iniekcji toksyny botulinowej leczymy nadmierną potliwość, migreny oraz bruksizm (zgrzytanie zębami), a problem pękających i rozszerzonych naczynek likwidujemy w trakcie zabiegów laseroterapii. Oferujemy także leczenie rozstępów i blizn potrądzikowych za pomocą innowacyjnego urządzenia Dermapen, które stymuluje produkcję kolagenu i elastyny oraz poprawia gęstość i elastyczność skóry.

Placówka SCM Clinic została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako bardzo dobra. Średnia ocena wynosi 4.3 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 7 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w centrum medycznym.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,3

6 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Opinia placówki przez Doradcę Tourmedica.pl:

"Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej jest nowoczesnym ośrodkiem, w którym można poddać się zabiegom z obszarów chirurgii ogólnej, plastycznej oraz medycyny estetycznej. Oferuje kompletną diagnostykę, leczenie chorób piersi, ginekologiczne, ortopedyczne, a także z zakresu otolaryngologii czy położnictwa. Dodatkową ofertą są ambulatoryjne świadczenia medyczne oraz zabiegi podlegające chirurgii jednego dnia. Kilka wizyt w tygodniu umawiam do dr Rafała Pabiańczyka, który głównie zajmuje się chirurgią twarzy, modelowaniem sylwetki i chirurgią piersi. Wykonuje zabiegi korekcyjne w zakresie nosa, uszu, ust, powiek górnych i dolnych. Szczególnie interesuje się zabiegami liftingu twarzy, korekcją i rekonstrukcją piersi. Znaczną część wykonywanych procedur stanowią także zabiegi korygujące sylwetkę, liposukcja, plastyka powłok brzusznych, przeszczepy komórek tłuszczowych oraz chirurgia narządów płciowych u kobiet i mężczyzn. Zgodnie z opiniami klientów to doskonały specjalista. Jest naprawdę świetny w tym, co robi. Ma otwarte serce, jest miły i szczery w kontakcie. Bardzo szczegółowo omawia dane postępowanie, wyjaśnia wątpliwości, zwięźle i dokładnie odpowiada na pytania. Pacjent otrzymuje po wizycie dane do kontaktu mailowego bezpośrednio do lekarza - można w każdej chwili wyjaśnić po wizycie wszelkie dodatkowe wątpliwości. Poza tym bardzo ciepły, taktowny, bezpośredni i życzliwy człowiek." - Olga D. (Doradca Pacjenta w Tourmedica.pl)

Opinie pacjentów

Ania.....😁
4 kwietnia 2018
5,0

Polecam

5,0 - Ania.....😁
Miła atmosfera . Czysto. Schludnie. Podejście przed i po zabiegu jest profesjonalne. Idealne. Polecam klinikę
Zabieg:  
Zmniejszenie piersi (marzec 2018)
Lekarz:  
dr n. med. Rafał Pabiańczyk
 
Szczegóły
Krakow S
18 lipca 2018
4,0

Zadowolona

4,0 - Krakow S
wszystko było ok.
Profesjonalizm, sprawność, miła atmosfera, dobra opieka, traktowanie pacjenta z uwagą i odpowiednią dozą cierpliwości.
Zabieg:  
Wycięcie pęcherzyka żółciowego laparoskopowo (lipiec 2018)
Lekarz:  
lek. Katarzyna Gotfryd-Bugajska
 
Szczegóły
Wioletta
13 września 2017
4,0

Jestem bardzo zadowolona

4,0 - Wioletta
Profesjonalna opieka.
Zabieg:  
Plastyka brzucha (sierpień 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Rafał Pabiańczyk
 
Szczegóły
Dawid
24 września 2017
4,0

Opinia o zabiegu usunięcia znamienia na skórze

4,0 - Dawid
Należałoby trochę skrócić czas oczekiwania na wyniki operacji. Każdy dzień oczekiwania na wynik przy wstępnym podejrzeniu o raka jest naprawdę ważny.
Bardzo krótki czas oczekiwania na zabieg od momentu zadzwonienia do kliniki.
Lekarz:  
lek. Katarzyna Gotfryd-Bugajska
 
Szczegóły
Michał
26 września 2017
4,0

10/10

4,0 - Michał
Opóźnienie 40 min
Szybki termin operacji
Dotyczy:  
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (wrzesień 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Rafał Pabiańczyk
 
Szczegóły
Krzysztof G
22 maja 2018
5,0

Cieszę się że tu trafiłem.

5,0 - Krzysztof G
Nie mam negatywnych uwag.
Świetny zespół, bardzo dobre warunki w trakcie pobytu w klinice.
Zabieg:  
Wycięcie pęcherzyka żółciowego laparoskopowo (maj 2018)
Lekarz:  
prof. dr hab. n. med. Marcin Barczyński
 
Szczegóły

Zespół

Zespół medyczny SCM tworzą lekarze z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, specjaliści w zakresie ginekologii, chirurgii ogólnej, plastycznej i onkologicznej, ortopedii, dermatologii i laryngologii. W skład licznego grona ginekologów-położników wchodzą prof. dr hab. n. med. Antonii Basta, dr n. med. Paweł Basta i dr n. med. Robert Jach – wszyscy trzej są również specjalistami ginekologii onkologicznej, a także lek. med. Tomasz Basta i dr n. med. Wojciech Kolawa. Zespół ginekologów uzupełniają dr n. med. Andrzej Wojtyś, lek. med Joanna Korabel oraz lek. med. Sławomir Piwowarczyk. Procedury z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadza lek. med. Katarzyna Gotfryd-Bugajska, która specjalizuje się w chirurgii zmian skórnych. Zespół specjalistów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej tworzą dermatolog-wenerolog dr n. med. Joanna Sułowicz oraz lek. med. Anna Grodecka.

Specjalistą w zakresie onkologii klinicznej jest dr n. med. Joanna Streb, w chirurgii onkologicznej specjalizuje się dr n. med. Stanisław Kurek, natomiast chorobami wewnętrznymi i immunologią zajmuje się dr n. med. Wojciech Sydor. Specjalizację w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii posiadają dr n. med. Krzysztof i Małgorzata Zającowie oraz dr n. med. Wojciech Popiela.

Zespołem specjalistów z zakresu chirurgii ogólnej kieruje dr hab. n. med. Marcin Barczyński – specjalista z zakresu chirurgii ogólnej i onkologicznej, a do grona chirurgów należą także dr n. med. Andrzej Brzychczy (specjalista chirurgii naczyniowej), dr n. med. Andrzej Gryglewski (specjalista gastrologi i proktolog), dr n. med. Mariusz Kózka (specjalista chirurgii naczyniowej) oraz dr n. med. Grzegorz Mocny, specjalista w zakresie chirurgii ogólnej. Zabiegi z zakresu otolaryngologii przeprowadza prof. dr hab. n. med. Paweł Stręk, a specjalistą w zakresie ortopedii jest dr n. med. Artur Gądek. W skład naszego zespołu wchodzi również lek. med. Marcin Wiecheć, ginekolog-położnik który przeprowadza badania ultrasonograficzne płodu oraz UGS ginekologiczne.

Wszyscy członkowie naszej kadry lekarskiej systematycznie poszerzają swoje umiejętności na licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych, organizowanych zarówno w kraju, jak i za granicą. Są także członkami wielu prestiżowych stowarzyszeń medycznych, w tym Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej, European Surgical Association (ESA) czy Międzynarodowego Towarzystwa Artroskopii, Chirurgii Kolana i Ortopedii Sportowej.

Więcej 

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w SCM Clinic.

Certyfikaty

Największym osiągnięciem naszego Centrum jest systematycznie rosnąca liczba usatysfakcjonowanych pacjentów. Nowoczesny, przestronny budynek, skomputeryzowane gabinety lekarskie, doskonale wyposażony blok operacyjny, komfortowe pokoje pobytowe, najwyższej klasy sprzęt i wykwalifikowana kadra medyczna – wszystko to składa się na obraz nowoczesnej placówki medycznej, stworzonej z myślą o zaspokajaniu potrzeb nawet najbardziej wymagających pacjentów.

Zaufanie pacjentów zyskujemy dzięki najwyższej jakości świadczonych przez nas usług, a także kwalifikacjom i kompetencji personelu. Pracujący w SCM lekarze to nie tylko doskonali specjaliści w swojej dziedzinie, ale także pełni ciepła i życzliwości ludzie, którzy pacjentów otaczają troską i zrozumieniem, wspierając ich w chwilach choroby. Wysokiej klasy wyposażenie najlepszych światowych producentów sprzętu medycznego umożliwia wykonywanie bezpiecznych zabiegów, a nowoczesne sale pobytowe i stała opieka personelu tworzą poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Wszystko to sprawia, że SCM  Clinic cieszy się uznaniem pacjentów, a ich liczba z każdym rokiem rośnie.

Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic Klinika SCM Clinic

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

12 202pokaż numer
(dzisiaj nieczynny)

Adres placówki

SCM Clinic
ul. Grzegórzecka 67c U6
31-559 Kraków

Godziny otwarcia

 • poniedziałek18:00-9:00
 • wtorek18:00-9:00
 • środa18:00-9:00
 • czwartek18:00-9:00
 • piątek18:00-9:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

SCM Clinic mieści się w niewielkiej odległości od centrum Krakowa, dzięki czemu pacjenci bez trudu dostaną się do nas zarówno przy pomocy komunikacji miejskiej, jak i korzystając z własnych samochodów. Od najbliższego przystanku tramwajowego oraz autobusowego na Rondzie Grzegórzeckim dzieli nas tylko kilkuminutowy spacer, a samo Rondo jest doskonale skomunikowane z innymi częściami miasta (tramwaje linii 1, 9, 11, 14, 20, 22, 50 i 62, autobusy linii 125, 128, 184 i 605). Bez problemu dotrą do nas również pacjenci korzystający z kolei (odległość Centrum od Dworca Głównego PKP to tylko 2km) oraz ci preferujący komunikację lotniczą – dojazd z Portu Lotniczego Kraków-Balice zajmuje niewiele ponad pół godziny, a pacjenci mogą skorzystać zarówno z taksówki, jak i dojeżdżających do centrum miasta autobusów (linie 292, 208, 908) oraz autobusu szynowego „Balice Ekspres”.

Lokalizacja naszego Centrum z pewnością przypadnie do gustu zarówno miłośnikom miejskich rozrywek, jak i wielbicieli odpoczynku na łonie przyrody. Ci pierwsi chętnie odwiedzą jedno z licznych krakowskich centrum handlowych: pobliską Galerię Kazimierz (nieco ponad 700m od SMC), położoną w odległości nieco ponad dwóch kilometrów Galerię Krakowską czy największe krakowskie centrum handlowe Bonarka City Center (3,5 km od naszego Centrum). Z kolei wielbiciele przyrody mogą udać się na Planty, do położonego w odległości niecałych dwóch kilometrów od SCM Ogrodu Botanicznego czy odwiedzić któryś z rozległych krakowskich parków, np. Park Krakowski czy Park Jordana. Kraków jest także miejscowością wyjątkowo atrakcyjną turystycznie: w odległości niecałych dwóch kilometrów od Centrum znajduje si,ę słynny Rynek Główny z Sukiennicami, monumentalną Bazyliką Mariacką oraz Kościołem św Wojciecha, niewiele dalej położony jest zachwycający Teatr im. Juliusza Słowackiego. Miłośnicy historii i zabytków z pewnością zechcą także zwiedzić położony w odległości niecałych trzech kilometrów od kliniki Zamek Królewski na Wawelu oraz Collegium Maius – najstarszy budynek Akademii Krakowskiej, obecnie Uniwersytetu Jagiellońskiego (3 km od SCM).