Sim-Med Przychodnia

4,5 / 5  - 1334 opinie
Recepcja, poczekalnia Sim-Med Recepcja, poczekalnia Sim-Med Recepcja, poczekalnia Sim-Med Recepcja, poczekalnia Sim-Med Recepcja, poczekalnia Sim-Med Udogodnienia dla gości Sim-Med Aparatura, sprzęt zabiegowy Sim-Med Recepcja, poczekalnia Sim-Med Recepcja, poczekalnia Sim-Med Wnętrza, wystrój Sim-Med Gabinet konsultacyjny Sim-Med Gabinet zabiegowy Sim-Med Aparatura, sprzęt zabiegowy Sim-Med Gabinet zabiegowy Sim-Med Zabieg, operacja Sim-Med Gabinet konsultacyjny Sim-Med Aparatura, sprzęt zabiegowy Sim-Med Gabinet zabiegowy Sim-Med

Opis placówki

Przychodnia Sim-Med to wielospecjalistyczna placówka medyczna zlokalizowana w Wejherowie. Mając świadomość, że efektywność leczenia zależy m.in. od jak najszybszej analizy schorzenia i wdrożenia odpowiedniej metody terapii, zapewniamy pacjentom kompleksowy multidyscyplinarny proces diagnostyczno-leczniczy. Nasza skuteczność jest efektem wspólnej pracy lekarzy, ratowników medycznych oraz personelu pielęgniarskiego – zespołu, którego priorytetem jest utrzymywanie jakości usług na najwyższym możliwym poziomie.

Oferujemy Państwu konsultacje ze specjalistami cieszącymi się uznaniem zarówno w środowisku medycznym, jak i wśród samych pacjentów. Przeprowadzamy specjalistyczne procedury diagnostyczne oraz specjalistyczne zabiegi lecznicze. Organizujemy specjalne akcje profilaktyczne. W naszym punkcie w przychodni pacjenci mogą skorzystać z oferty ponad 1400 badań laboratoryjnych.

W ramach każdej z dziedzin, którymi się zajmujemy, przykładamy wszelkich starań do zapewnienia chorym odpowiedniej profilaktyki, badań diagnostycznych oraz terapii. Wychodzimy naprzeciw potrzebom zarówno osób indywidualnych, jak i firm chcących zaoferować swojej kadrze profesjonalną opiekę medyczną. Świadczymy usługi z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej, endokrynologii, flebologii i gastroenterologii, zajmujemy się również ginekologią, neurochirurgią, ortopedią i proktologią. W ramach diagnostyki wykonujemy m.in. badania krwi, USG (włącznie z USG Doppler), EKG i spirometrię. Oferujemy Państwu także masaże oraz zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej (procedury odmładzające oraz modelujące sylwetkę).

W ramach ginekologii oferujemy konsultacje, badania i leczenie chorób żeńskiego układu rozrodczego. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem stanów zapalnych, zaburzeń miesiączkowania, zaburzeń wieku okołomenopauzalnego oraz zaburzeń wieku dojrzewania. Kwalifikujemy pacjentki do operacji brzusznych, przezpochwowych, laparoskopowych oraz histeroskopowych. Poddajemy leczeniu kobiety z problemem nietrzymania moczu. Przeprowadzamy leczenie niepłodności. Oferta obejmuje doradztwo antykoncepcyjne, w tym także antykoncepcję długoterminową. Wykonujemy leczenie nadżerek metodą zamrażania. Przeprowadzamy badania profilaktyczne (cytologia, wymazy bakteriologiczne, badanie piersi)

W placówce funkcjonuje poradnia położnicza. Oferujemy prowadzenie ciąży – zarówno fizjologicznej, jak i ciąży wysokiego ryzyka. Przeprowadzamy badania USG ciąży 4D, pozwalające na monitorowanie rozwoju ciąży. Czuwamy nad bezpieczeństwem przyszłej matki i jej nienarodzonego dziecka.

Oferta przychodni obejmuje świadczenia z zakresu chirurgii naczyniowej. Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę chorób układu krążenia, w tym USG Doppler. Wykonujemy USG Doppler żył i tętnic kończyn dolnych, tętnic kończyn górnych, tętnic szyjnych i tętnic kręgowych. Oferujemy badanie USG Doppler przetoki dializyjnej, aorty brzusznej, tętnic nerkowych oraz naczyń układu wrotnego. USG kończyn dolnych wykonujemy u pacjentów, u których występują bóle i uczucie ciężkości nóg, mrowienie, drętwienie czy skurcze.

Leczymy żylaki kończyn dolnych techniką skleroterapii, skleroterapii metodą SVS oraz miniflebektomii. Stosujemy również innowacyjny, bezinwazyjny system do zamykania żył kończyn dolnych VenaBlock, który umożliwia pacjentom powrót do codziennych zajęć bezpośrednio po zabiegu. Podstawą zabiegu jest klejenie żył klejem tkankowym na bazie cyjanoakrylatu do światła nieprawidłowo działającej żyły, usprawniając w ten sposób przepływ krwi poprzez zamknięcie zmienionej chorobowo żyły. Aplikujemy również Veinoff czyli klej służący do szybkiego i skutecznego zamykania żylaków kończyn dolnych, przeznaczony do naczyń o średnicy od jednego do pięciu milimetrów. W naszej klinice doświadczony chirurg naczyniowy przeprowadza również termiczną ablację żył z wykorzystaniem metody RF (fal radiowych). Jest to metoda zwiększająca znacznie komfort pooperacyjny pacjenta. Konsultujemy także pacjentów z przewlekłymi niedokrwieniami jelit, tętniakami, chorobami tętnic szyjnych oraz schorzeniami naczyń chłonnych.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej w trybie ambulatoryjnym. Wycinamy zmiany skórne lub tkanki podskórnej, usuwamy brodawki, tłuszczaki i kaszaki, zajmujemy się chirurgicznym leczeniem wrastających paznokci oraz chirurgicznym opracowywaniem ran, owrzodzeń czy oparzeń. Pobieramy wycinki do badań histopatologicznych, nacinamy ropnie torbiele lub krwiaki oraz szyjemy skórę. Świadczymy usługi w zakresie amputacji paliczka palcowego lub palca, wymiany cewnika Foleya, przeszczepów skórnych oraz plastyki płatka ucha uszkodzonego przez kolczyk. Przeprowadzamy diagnostykę i kwalifikujemy do zabiegów pacjentów z przepukliną pachwinową, udową i brzuszną. Kwalifikujemy do operacji rekonstrukcyjnych brzucha oraz operacji rekonstrukcyjnych w poporodowej niewydolności przedniej ściany brzucha i innych zabiegów operacyjnych.

Specjalizujemy się także w zabiegach z zakresu chirurgii dziecięcej, które są wykonywane przez wykwalifikowanych lekarzy, posiadających doświadczenie w pracy na szpitalnych oddziałach dziecięcych. Przeprowadzamy leczenie operacyjne chorób z szerokiego zakresu chirurgii dziecięcej, poza zabiegami wymagającymi znieczulenia ogólnego. Dokonujemy m.in. kontroli po leczeniu szpitalnym i SOR, leczymy urazy narządu ruchu, rany i oparzenia, przepukliny, niezstąpione i wędrujące jądra, stulejkę, krótkie wędzidełko wargi górnej i języka, wyrośla chrzęstno-kostne oraz wrastające paznokcie.

Kolejną specjalizacją, jaką możemy zaoferować, jest otolaryngologia. Oferujemy diagnostykę i leczenie chorób nosa i zatok przynosowych, a także narządów zlokalizowanych w obrębie głowy i szyi. Ponadto, z konsultacji laryngologicznej warto skorzystać w sytuacjach tj.: zatkane uszy, ropień małżowiny usznej, krwotoki z nosa czy zaburzenia przełykania.

Posiadamy także lekarza proktologa zajmującego się chorobami końcowego odcinka jelita grubego. Zabiegi, jakie wykonać możemy na miejscu, to m.in.: gumkowanie guzków krwawniczych (metoda Barona), skleroterapia guzków, wycięcie drobnych zmian odbytu i innych okolic skóry. Zakres usług obejmuje także usuwanie kłykcin kończystych i fałdów anodermalnych metodą elektrokoagulacji, zabiegi nacięcia zakrzepu brzeżnego oraz rektoskopię wraz z pobraniem wycinków do badania histopatologicznego.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą przychodni.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Wsparciem dla wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów jest wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny i zabiegowy. Wyposażyliśmy przychodnię w nowoczesne aparaty USG z funkcją Doppler. Sprzęt znajduje zastosowanie w diagnostyce chorób naczyń krwionośnych. Ponadto dysponujemy aparatami z funkcją 3D/4D, które umożliwiają m.in. dokładną ocenę ciąży.

Wysokiej klasy rekto- i anoskopy zabiegowe gwarantują wysoką jakość prowadzonych zabiegów. Aparat do elektrokoagulacji gwarantuje szybkie i bezkrwawe zabiegi chirurga.

Udogodnienia dla pacjentów

Cechuje nas nowoczesne podejście do pacjentów. Gwarantujemy Państwu pełną dyskrecję, kameralność oraz komfortowe warunki leczenia. Zadowolenie pacjenta jest dla nas priorytetem, dlatego nieustannie prowadzimy monitoring poziomu satysfakcji pacjenta, a także nadzorujemy ewentualne reklamacje. Wszystko to, aby stale podnosić jakość naszych usług. Pragniemy stawać się coraz lepsi, dlatego sukcesywnie poszerzamy ofertę.

Pracujemy w godzinach od 8:00 do 18:00, aby zapewnić dostęp do usług przychodni wszystkim potrzebującym, włącznie z pacjentami pracującymi. Osoby korzystające z naszej oferty nie czekają w kolejkach, a wszystkie zabiegi oraz badania diagnostyczne są dostępne w ofercie „od ręki”.

Zabiegi wykonujemy w znieczuleniu, co zapewnia pacjentowi spokój, odprężenie oraz komfort psychiczny. Przystosowaliśmy placówkę w windę oraz toalety dla osób niepełnosprawnych czy starszych.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Sim-Med Przychodnia w Wejherowie.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Ortopedia

Ginekologia

Antykoncepcja

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Sim-Med Przychodnia jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Sim-Med Przychodnia

Przychodnia Sim-Med to nowoczesna placówka o wielospecjalistycznym charakterze. Przeprowadza kompleksową diagnostykę i leczenie chorób ginekologicznych, naczyniowych i wielu innych. Jej oferta obejmuje świadczenia z zakresu chirurgii ogólnej, w tym zabiegi ambulatoryjne oraz małoinwazyjne leczenie żylaków kończyn dolnych metodą skleroterapii i miniflebektomii. Wykonujemy usługi z zakresu położnictwa: prowadzenie ciąży, USG, włącznie z USG 3D i 4D. Oferujemy świadczenia i konsultacje z zakresu m.in. ortopedii, proktologii oraz medycyny estetycznej.

Z naszą pełną ofertą mogą się Państwo zapoznać dzięki poniższemu cennikowi:

Opinie z internetu

Placówka Sim-Med została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.5 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 1334 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,5

1334 ocen
(z 3 źródeł)
3,8 / 5  (31 ocen placówki na Google.pl)
4,6 / 5  (55 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (1248 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Zespół

Zatrudniamy znakomicie wykwalifikowanych specjalistów kilkunastu gałęzi medycyny, lekarzy z doświadczeniem klinicznym i ambulatoryjnym. Proces diagnostyczno-terapeutyczny jest złożony, a w jego trakcie współpracują ze sobą lekarze różnych specjalizacji. Dbamy o to, aby świadczone przez nas usługi były zgodne z najnowszym stanem wiedzy medycyny, dlatego regularnie bierzemy udział w konferencjach, zjazdach lekarskich i kursach.

Stale poszerzamy naszą kadrę lekarską, aby pacjenci mieli wszystko na miejscu.

lek. Anna Marmurowicz

otorynolaryngolog, otolaryngolog dziecięcy

Lek. Anna Marmurowicz to specjalista otolaryngologii oraz otolaryngologii dziecięcej. Systematycznie poszerza zakres swojej wiedzy oraz doskonali umiejętności zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych p... więcej »

Zadzwoń: 58 585pokaż numer

Lek. Kacper Renk w 2011 roku ukończył uczelnię medyczną i rozpoczął praktykę w zawodzie. Obecnie jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z położnictwa i ginekologii. Zawodowo jest związany z Oddziałem Ginekologiczno-Położniczym Samodzielnego Public... więcej »

Zadzwoń: 58 585pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Sim-Med.

Certyfikaty

Współpracujący z przychodnią lekarze mogą się poszczycić licznymi certyfikatami i dyplomami, zdobytymi poprzez udział w konferencjach naukowych, sympozjach i szkoleniach.

Przychodnia Sim-Med Przychodnia Sim-Med Przychodnia Sim-Med Przychodnia Sim-Med Przychodnia Sim-Med Przychodnia Sim-Med

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

58 585pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 18:00)

Adres placówki

Sim-Med Przychodnia
ul. Rzeźnicka 9
84-200 Wejherowo

Godziny otwarcia

  • poniedziałek18:00-8:00
  • wtorek18:00-8:00
  • środa18:00-8:00
  • czwartek18:00-8:00
  • piątek18:00-8:00
  • sobotanieczynne
  • niedzielanieczynne

Dojazd

Przychodnia Sim-Med znajduje się w Wejherowie, w obrębie ścisłego centrum miasta. Od dworca PKP dzieli nas dystans ok. 1 km. Przystanek autobusowy jest w odległości ok. 150 metrów.