Specjalistyczne Gabinety Lekarskie EsteDerm

3,6 / 5  - 17 opinii
Gabinet zabiegowy EsteDerm Wygląd zewnętrzny EsteDerm Recepcja, poczekalnia EsteDerm Recepcja, poczekalnia EsteDerm Widok ogólny EsteDerm Recepcja, poczekalnia EsteDerm Gabinet zabiegowy EsteDerm Gabinet konsultacyjny EsteDerm Gabinet konsultacyjny EsteDerm Gabinet konsultacyjny EsteDerm Gabinet konsultacyjny EsteDerm Gabinet konsultacyjny EsteDerm Aparatura, sprzęt zabiegowy EsteDerm Aparatura, sprzęt zabiegowy EsteDerm Aparatura, sprzęt zabiegowy EsteDerm Aparatura, sprzęt zabiegowy EsteDerm Gabinet konsultacyjny EsteDerm Recepcja, poczekalnia EsteDerm Wnętrza, wystrój EsteDerm Wygląd zewnętrzny EsteDerm Specjalistyczne Gabinety Lekarskie EsteDerm - logo

Opis placówki

Centrum Medyczne EsteDerm to otwarta w 2007 roku wielospecjalistyczna placówka wykorzystująca najnowsze osiągnięcia medycyny. Z niesłabnącym zainteresowaniem przyglądamy się światowym trendom w medycynie i tę wiedzę wykorzystujemy w naszej codziennej pracy. Proponujemy Państwu szereg procedur odmładzających i niwelujących niedostatki figury, w trakcie których stosujemy najnowocześniejsze techniki zabiegowe. Wykorzystujemy również osiągnięcia współczesnej dermatologii i ginekologii estetycznej, zapewniając pacjentom maksimum bezpieczeństwa i komfortu oraz małoinwazyjne metody leczenia. Zapewniamy dostęp do wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy specjalistów, którzy wykorzystują szeroką wiedzę, aby świadczyć najwyższej jakości usługi medyczne. Nasza oferta obejmuje kompleksową diagnostykę i leczenie schorzeń m.in. chirurgicznych, flebologicznych i proktologicznych.

Posiadamy doświadczenie w świadczeniu usług medycznych z zakresu dermatologii i dermatochirurgii. Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę dermatologiczną z zastosowaniem innowacyjnych technologii. W ofercie znalazła się wideodermatoskopia, która jest najnowocześniejszą i całkowicie bezinwazyjną metodą obrazowej diagnostyki zmian skórnych. Zastosowanie wideodermatoskopu pozwoliło nam osiągnąć najwyższy stopień dokładności diagnostycznej. Dysponujemy laserowym mikroskopem konfokalnym, który znajduje swoje zastosowanie m.in. w dermatologii onkologicznej. Do oferty należy również dermatoskopia optyczna oraz naskórkowe testy alergologiczne. Wykonujemy zabiegi z zakresu dermatochirurgii, wykorzystując małoinwazyjne metody: krioterapię elektrokoagulację.

W ramach usług z dziedziny medycyny estetycznej oferujemy innowacyjne, bezinwazyjne zabiegi urządzeniem Venus Legacy, które znajduje szerokie zastosowanie w naszym gabinecie: wygładza zmarszczki, likwiduje cellulit i modeluje sylwetkę. Technologia opiera się na działaniu fali radiowych i pola magnetycznego. Dysponujemy również nowoczesnym laserem, za pomocą którego wykonujemy takie zabiegi jak fotoodmładzanie, zamykanie naczynek czy leczenie trądziku. Przeprowadzamy zabiegi wygładzania zmarszczek kwasem hialuronowym. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć iniekcji toksyny botulinowej, która pozwala pozbyć się uciążliwych zmarszczek mimicznych. Niesłabnącym zainteresowaniem naszych pacjentów cieszy się mezoterapia i peelingi dermatologiczne. Wykonujemy też zabiegi z wykorzystaniem nici liftingujących PDO, które zapewniają efekt głębokiego liftingu twarzy bez konieczności poddawania się operacji chirurgicznej.

Oferta placówki obejmuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Naszym pacjentkom proponujemy małoinwazyjne, bezpieczne i komfortowe zabiegi laserowe. U kobiet, u których w wyniku przebytych porodów czy procesów starzenia się organizmu doszło do rozluźnienia tkanek pochwy, wykonujemy laserowe zwężanie pochwy. Wykonujemy również laserową rewitalizację pochwy – zabieg polecany kobietom, których miejsca intymne nie odzyskały prawidłowego napięcia po porodzie oraz paniom w wieku okołomenopauzalnym. Przeprowadzamy laserowe leczenie nietrzymania moczu, oferujemy także laserowe wybielanie warg sromowych, odbytu oraz laserową korekcję blizny po cesarskim cięciu. Do oferty należą również chirurgiczne zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej: plastyka krocza, plastyka warg sromowych i nacięcie błony dziewiczej.

Zapraszamy na konsultacje ginekologiczne. W ramach działalności poradni ginekologicznej wykonywane jest USG narządu rodnego. Zajmujemy się leczeniem niepłodności. W ofercie znalazła się konizacja szyjki macicy, czyli diagnostyczna lub diagnostyczno-lecznicza procedura służąca leczeniu zmian szyjki macicy. Nasi specjaliści zajmują się doborem najbardziej odpowiedniej dla pacjentki metody antykoncepcji oraz zakładają antykoncepcyjne wkładki domaciczne.

Świadczymy usługi z zakresu chirurgii ogólnej. Oferujemy konsultacje chirurgiczne wraz z badaniem USG jamy brzusznej, a także zabiegi usuwania zmian skórnych. Ponadto wykonujemy USG piersi oraz biopsję guzów piersi.

Prowadzimy diagnostykę i leczenie chorób naczyniowych. Specjalizujemy się w leczeniu żylaków kończyn dolnych. Zapraszamy na konsultacje (z USG Doppler), na których szczegółowo omówimy dalszy plan leczenia. Oferta obejmuje nowoczesne, małoinwazyjne metody leczenia żylaków kończyn dolnych. Wykonujemy skleroterapię oraz miniflebektomię chirurgiczną. Proponujemy Państwu także laserowe usuwanie pajączków oraz laserowe, endowaskularne usuwanie żylaków kończyn dolnych.

Oferujemy diagnostykę i leczenie chorób proktologicznych. Wykonujemy takie badania odbytu i odbytnicy jak kolonoskopia czy anoskopia. Ponadto przeprowadzamy leczenie żylaków odbytu i kłykcin kończystych.

Nasi specjaliści przeprowadzają specjalistyczne konsultacje, na których wykonują badania diagnostyczne (USG) oraz omawiają plan dalszego postępowania. W ramach działalności placówki wykonywane są USG ortopedyczne, USG tarczycy i USG tętnic szyjnych. Zapraszamy na konsultacje m.in. do specjalisty ortopedii, endokrynologii oraz neurologii.

Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę kardiologiczną. Do oferty należą badania: EKG, EKG wysiłkowe oraz Holter EKG. Oferujemy również profesjonalne porady psychologa. Prowadzimy m.in. terapię pacjentek po poronieniach, usługi z zakresu psychologii biznesu oraz porady seksuologiczne.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego Centrum Medycznego, które należy do jednych z najnowocześniejszych placówek w Tychach.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Kluczem do sukcesu jest nie tylko wykwalifikowana kadra medyczna. Kiedy w 2007 roku otwieraliśmy nasze Centrum, priorytetem było wyposażenie gabinetów w najwyższej jakości sprzęt medyczny. Przez lata funkcjonowania placówki na rynku medycznym pojawiły się kolejne innowacyjne urządzenia, które oddajemy do dyspozycji naszych lekarzy i ich pacjentów.

 • Venus Legacy – przełomowe urządzenie znajdujące swoje zastosowanie w wielu zabiegach medycyny estetycznej. Zabiegi przeprowadzane za jego pomocą charakteryzują się bezbolesnością, bezinwazyjnością i komfortem dla pacjenta, a ich efektem jest zrewitalizowana, wygładzona skóra pozbawiona zmarszczek oraz zwiększenie jej napięcia. Ponadto Venus Legacy doskonale sprawdza się podczas zabiegów modelowania sylwetki i usuwania cellulitu. System wykorzystuje przełomową technologię łączącą w sobie multipolarną, opatentowaną falę radiową, impulsowe pole magnetyczne w ramach technologii (MP)2 i technologię VariPulse™.
 • Laser Focus XP-2 – zaawansowany technologicznie system laserowy, uznawany za najbardziej wszechstronny laser chirurgiczny na świecie. W naszej klinice wykorzystywany jest m.in. do zabiegów wewnątrzżylnego usuwania żylaków i do leczenia hemoroidów. Ponadto znajduje zastosowanie w procedurach dermatologicznych i estetycznych (fotoodmładzanie, leczenie trądziku, usuwanie naczynek).
 • Laser CO2 – wyprodukowany przez firmę DANA laser frakcyjny jest przeznaczony głównie do zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Zaletą procedur wykonywanych laserem jest przede wszystkim ich niska inwazyjność, bezpieczeństwo oraz wysoka skuteczność. Laser oddziałuje na ścianki pochwy, stymulując produkcję kolagenu, odpowiedzialnego za prawidłowe napięcie i elastyczność miejsc intymnych.
 • Wideodermatoskop  FotoFinder Vexia – urządzenie pozwala na precyzyjną diagnostykę dermatologiczną i jeszcze dokładniejszą ocenę zmian skóry. System został wyposażony w kamerę medicam 800 HD, która pozwala na otrzymanie najwyższej jakości obrazu w rozdzielczości Full HD.
 • Laserowy mikroskop konfokalny VivaScope 1500 – umożliwia nieinwazyjną diagnostykę struktur skóry. Znajduje szczególne zastosowanie w dermatologii onkologicznej.

Udogodnienia dla pacjentów

Priorytetami są dla nas komfort oraz satysfakcja pacjenta. Dokładamy wszelkich starań, aby wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Przygotowaliśmy szereg udogodnień, które czynią naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną:

 • Dostęp do najnowocześniejszych technologii – stale obserwujemy zmieniające się trendy w medycynie i cieszymy się, że obecnie dąży się do jak najmniejszej inwazyjności zabiegów. Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę zabiegów komfortowych i bezpiecznych, do przeprowadzenia których wykorzystujemy innowacyjne technologie medyczne.
 • Atrakcyjne promocje i rabaty – oferujemy korzystne rabaty i promocje dla naszych pacjentów.
 • Lokalizacja – znajdujemy się przy jednej z głównych ulic Tychów.
 • Profesjonalna obsługa – zapewniamy Państwu wysokie standardy oferowanych usług oraz pełną dyskrecję.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Specjalistyczne Gabinety Lekarskie EsteDerm w Tychach.

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Specjalistyczne Gabinety Lekarskie EsteDerm jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Specjalistyczne Gabinety Lekarskie EsteDerm

W bogatej ofercie placówki każdy pacjent znajdzie rozwiązanie swoich problemów zdrowotnych. Specjalizujemy się w dermatologii oraz medycynie estetycznej. Wygładzamy zmarszczki, likwidujemy naczynka i przebarwienia, a także modelujemy sylwetkę i niwelujemy cellulit. Wierzymy, że piękne, zadbane ciało jest sekretem dobrego samopoczucia i zdrowia. Ponadto świadczymy usługi z zakresu ginekologii i ginekologii estetycznej. Wykonywane przez nas zabiegi charakteryzują się niskim progiem inwazyjności oraz spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa.

Do oferty należą także konsultacje z lekarzami poszczególnych specjalności – w swoich gabinetach pacjentów konsultuje m.in. ortopeda, chirurg i kardiolog. Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę i leczenie chorób flebologicznych oraz proktologicznych. Ponadto w Centrum niezbędną pomoc lekarską otrzymają osoby ze schorzeniami natury neurologicznej czy endokrynologicznej.

Poniżej znajdą Państwo pełną listę świadczonych w placówce usług medycznych. Zachęcamy do zapoznania się z jej treścią.

Opinie z internetu

Placówka EsteDerm została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 3.6 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 17 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

3,6

17 ocen
(z 2 źródeł)
5,0 / 5  (1 ocen placówki na Tourmedica.pl)
3,1 / 5  (7 ocen placówki na Google.pl)
4,1 / 5  (10 ocen placówki na Facebook.pl)

Opinie pacjentów

Agnieszka
24 lipca 2017
5,0
5,0 - Agnieszka
Dotyczy:  
Konsultacja ginekologiczna (lipiec 2017)
Lekarz:  
lek. Paweł Czerwik
 
Szczegóły

Zespół

Zespół składa się z doświadczonych lekarzy kilkunastu specjalizacji, którzy dbają o to, aby zapewnić pacjentom bezpieczeństwo, komfort oraz najwyższej jakości usługi medyczne. Kluczem do sukcesu jest wzajemna współpraca i samodoskonalenie zawodowe. Poprzez uczestnictwo w certyfikowanych kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych wciąż podnosimy kwalifikacje i poszerzamy wiedzę – wszystko po to, aby osiągnąć pełną satysfakcję pacjentów z efektów leczenia. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, dla których praca jest przede wszystkim największą pasją.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w EsteDerm.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

32 433pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 20:00)

Adres placówki

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie EsteDerm
Al. Bielska 135b 17
Tychy

Godziny otwarcia

 • poniedziałek20:00-8:00
 • wtorek20:00-8:00
 • środa20:00-8:00
 • czwartek20:00-8:00
 • piątek20:00-8:00
 • sobota-
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Nasza placówka jest zlokalizowana w dzielnicy Tychy-Żwaków, przy skrzyżowaniu ulic Bielskiej, Stoczniowców 70 i Sikorskiego. Od ścisłego centrum miasta dzieli nas kilka minut jazdy samochodem. Z lotniska Katowice-Pyrzowice dotrą do nas Państwo w ciągu trzech kwadransów.