Ortovita Szpital Specjalistyczny

4,1 / 5  - 26 opinii
Wygląd zewnętrzny Ortovita Kadra Ortovita Recepcja, poczekalnia Ortovita Sala operacyjna Ortovita Wygląd zewnętrzny Ortovita Oferta, ćwiczenia, zabiegi Ortovita Oferta, ćwiczenia, zabiegi Ortovita Oferta, ćwiczenia, zabiegi Ortovita Sala operacyjna Ortovita Sala operacyjna Ortovita Sala operacyjna Ortovita Sala operacyjna Ortovita Kadra Ortovita Zabieg, operacja Ortovita Zabieg, operacja Ortovita Zabieg, operacja Ortovita Zabieg, operacja Ortovita Zabieg, operacja Ortovita Zabieg, operacja Ortovita Zabieg, operacja Ortovita Zabieg, operacja Ortovita Zabieg, operacja Ortovita Wnętrza, wystrój Ortovita Wnętrza, wystrój Ortovita Sala operacyjna Ortovita Sala operacyjna Ortovita Pokój, sala dla pacjentów Ortovita Pokój, sala dla pacjentów Ortovita Pokój, sala dla pacjentów Ortovita Pokój, sala dla pacjentów Ortovita Udogodnienia dla pacjentów Ortovita Pokój, sala dla pacjentów Ortovita Wnętrza, wystrój Ortovita Wnętrza, wystrój Ortovita Wygląd zewnętrzny Ortovita Wygląd zewnętrzny Ortovita Wygląd zewnętrzny Ortovita Wygląd zewnętrzny Ortovita Szpital Specjalistyczny Ortovita - logo

Opis placówki

Szpital Specjalistyczny Ortovita powstał w 2005 roku z inicjatywy grupy lekarzy, którzy za cel postawili sobie stworzenie miejsca przyjaznego dla pacjenta i ukierunkowanego na jego indywidualne potrzeby. Wykorzystując swoje rozległe doświadczenie oraz wiedzę założyli klinikę, która do dziś świadczy usługi medyczne utrzymane na najwyższym poziomie jakości i bezpieczeństwa.

W naszej placówce specjalizujemy się przede wszystkim w wykonywaniu procedur z zakresu ortopedii i traumatologii. Pomocy mogą szukać u nas szczególnie pacjenci z objawami stanów pourazowych stawów kolanowych, zmian guzowatych i guzopodobnych skóry, tkanki podskórnej i kostnej, a także przewlekłych zespołów bólowych stawów kolanowych oraz zespołu cieśni kanału nadgarstka. W ramach świadczenia usług w dziedzinie chirurgii urazowo-ortopedycznej wykonujemy operacje z zakresu niestabilności rzepki, przerostów błony maziowej oraz różnego rodzaju zabiegi w obrębie układu mięśniowo-szkieletowego.

W naszym szpitalu dysponujemy najnowszej generacji sprzętem przeznaczonym m.in. do wykonywania zabiegów małoinwazyjną metodą artroskopową. Swoją nowoczesną infrastrukturę, pozwalającą na przeprowadzanie procedur medycznych z wykorzystaniem innowacyjnych metod, placówka zawdzięcza m.in. dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej. W latach 2007-2013 uzyskaliśmy ponad pół miliona złotych – kwota została przeznaczona na wyposażenie bloku operacyjnego.

W Szpitalu Specjalistycznym Ortovita zabiegi ortopedyczne są wykonywane w systemie Chirurgii Jednego Dnia. Zaletą tego wywodzącego się z USA i Kanady sposobu sprawowania opieki nad pacjentem jest minimalizacja stresu, wynikająca z krótkiego czasu leczenia i przebiegu rekonwalescencji zbliżonego do warunków domowych. Oddziały Chirurgii Jednego Dnia muszą spełniać wysokie wymagania co do infrastruktury oraz wyposażenia, co stanowi dodatkową gwarancję bezpieczeństwa i skuteczności zabiegów.

W Szpitalu Specjalistycznym Ortovita pacjenci mogą skorzystać ponadto z zabiegów z zakresu chirurgii dziecięcej oraz urologii, a także chirurgii naczyniowej.

W ofercie ośrodka znajdują się ponadto konsultacje ze specjalistą z dziedziny neurochirurgii.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług świadczonych przez naszą placówkę.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Szpital Specjalistyczny Ortovita jest jedną z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych placówek zajmujących się chirurgią urazowo-ortopedyczną na Podkarpaciu.

Kilka lat temu ubiegaliśmy się o współfinansowanie ze środków Unii Europejskiej projektu, który zakładałby rozszerzenie zakresu świadczenia usług działalności operacyjnej w dziedzinie ortopedii poprzez wyposażenie bloku operacyjnego pozwalające na wprowadzenie innowacyjnych metod leczenia. Udało nam się ten projekt zrealizować – uzyskaliśmy ponad pół miliona złotych, które przeznaczyliśmy na zakup sprzętu medycznego najnowszej generacji. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym pacjentom, że zabiegi przeprowadzane w Szpitalu Specjalistycznym Ortovita są skuteczne i bezpieczne.

W naszej placówce dysponujemy m.in. wyspecjalizowanym sprzętem do wykonywania operacji artroskopowych. Tego rodzaju procedura polega na interwencji w obrębie stawu bez konieczności jego otwierania. Lekarz wykonuje jedynie niewielkie nacięcia skóry, przez które wprowadza optykę z oświetleniem i narzędzia, za pomocą których przeprowadza operację wewnątrz stawu, obserwując jej przebieg na monitorze. Do zalet operacji artroskopowej należy precyzja (oglądany na monitorze obraz jest powiększony), szybka rehabilitacja, niewielki ból i brak rozległych blizn. Tą metodą można wykonać, między innymi, szycie łąkotki czy rekonstrukcję więzadeł krzyżowych przedniego i tylnego.

Udogodnienia dla pacjentów

Szpital Specjalistyczny Ortovita jest nowoczesną placówką, w której szczególnie dbamy o zaspokojenie potrzeb naszych pacjentów. Personel medyczny dokłada wszelkich starań, by odwiedzającym nas osobom zapewnić komfortowe warunki pobytu i przyjazną atmosferę. Aby zarówno zabiegi, jak i konsultacje przebiegały dla pacjentów bezstresowo i przyjemnie, przygotowaliśmy kilka udogodnień:

 • nowoczesne wnętrza  Szpital Specjalistyczny Ortovita mieści się w nowoczesnym wolnostojącym budynku otoczonym zielonymi terenami. W środku na naszych pacjentów czekają gościnne wnętrza, wygodna poczekalnia, a także komfortowe jedno- i dwuosobowe pokoje chorych wyposażone w telefon oraz internet bezprzewodowy
 • brak kolejek – zakwalifikowani pacjenci operowani są praktycznie na bieżąco
 • kontrakt z NFZ  pacjenci ubezpieczeni w Narodowym Funduszu Zdrowia mogą bezpłatnie skorzystać z wielu usług medycznych znajdujących się w naszej ofercie
 • płatność ratalna – nasi pacjenci mogą rozłożyć koszty zabiegu na korzystne raty
 • rejestracja telefoniczna lub mailowa  w trosce o cenny czas pacjentów stworzyliśmy możliwość umówienia się na wizytę za pośrednictwem telefonu lub e-maila
 • parking – osoby, które dotarły do kliniki własnym samochodem, mogą zaparkować go na jednym z miejsc postojowych przed budynkiem

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Ortovita Szpital Specjalistyczny w Rzeszowie.

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Onkologia

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Ortovita Szpital Specjalistyczny jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Ortovita Szpital Specjalistyczny

Nasza placówka specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów i operacji z zakresu ortopedii oraz traumatologii. W Szpitalu Specjalistycznym Ortovita leczymy pacjentów po urazach oraz z wrodzonymi i nabytymi schorzeniami układu kostno-stawowego. Tym, co wyróżnia naszą placówkę, jest świadczenie usług medycznych w systemie Chirurgii Jednego Dnia.

Nowoczesny sprzęt pozwala nam na przeprowadzanie szeregu procedur artroskopowych. Wykonujemy artroskopie diagnostyczne i lecznicze, które bez operacyjnego otwierania stawu umożliwiają m.in. wycięcie przerośniętej błony maziowej, usunięcie uszkodzonej części łąkotki czy jej naprawę z zastosowaniem specjalnych nici niewchłanianych oraz zapewniających stabilność zszywek i kotwic. Metoda artroskopowa pozwala również na rekonstrukcję więzadeł krzyżowych przedniego i tylnego, polegającą na odtworzeniu struktury danego więzadła za pomocą przeszczepu z własnych tkanek pacjenta. Z użyciem artroskopu wykonywana jest ponadto operacja umożliwiająca wyeliminowanie problemu biodra trzaskającego.

W Szpitalu Specjalistycznym Ortovita zajmujemy się leczeniem chorób stopy. Pomoc znajdą u nas pacjenci, którzy zmagają się z takimi dolegliwościami jak paluch koślawy (nazywany również halluxem), palec młotkowaty czy choroba Mortona, której objawem jest ból w przestrzeni międzypalcowej pomiędzy palcem II i III oraz palcem III i IV.

W naszej ofercie znajdują się ponadto zabiegi z zakresu chirurgii ręki. Leczymy, między innymi, palec trzaskający, chorobę Dupuytrena, a także dolegliwości w obrębie łokcia, takie jak zespół łokcia golfisty i tenisisty. Przeprowadzamy plastykę korekcyjną ręki oraz rekonstrukcję funkcji tej kończyny, tak pierwotną, jak i pourazową.

W Szpitalu Specjalistycznym Ortovita przeprowadzane są również operacje z zakresu chirurgii dziecięcej, w tym między innymi laparoskopowe usunięcie wyrostka robaczkowego oraz operacja jądra niebadalnego. W budynku naszego szpitala istnieje także możliwość skorzystania z zabiegów urologicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej placówki, którą znajdą Państwo poniżej:

Opinie z internetu

Placówka Ortovita została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.1 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 26 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

4,1

26 ocen
(z 2 źródeł)
4,7 / 5  (6 ocen placówki na Tourmedica.pl)
3,6 / 5  (20 ocen placówki na Google.pl)

Ocena Tourmedica.pl

"Szpital Specjalistyczny ORTOVITA wykonuje zabiegi ortopedyczne w systemie jednego dnia. Leczeni są tam pacjenci po urazach oraz ze schorzeniami wrodzonymi i nabytymi układu kostno- stawowego. Przeprowadzane są tam zabiegi chirurgiczne z pełnym zapleczem anestezjologicznym. W placówce udzielaniem porad oraz wykonywaniem zabiegów z zakresu ortopedii i traumatologii zajmuje się lek. med. Artur Harmata. Z opinii pacjentów wynika, że jest to bardzo dobry lekarz zarówno jako diagnosta, jak i fachowiec przeprowadzający operacje. Ma wspaniały kontakt z pacjentem. Człowiek godny zaufania, doskonale zna się na tym co robi. Prowadzi pacjenta także po zabiegu. Często ratuje przed kalectwem. Przed zabiegami Klienci często uskarżali się, że chodzenie, klękanie, bieganie sprawiało im wiele trudności i dopiero Pan dr przywrócił im możliwość normalnego funkcjonowania. Niejednokrotnie przywraca możliwość osobom uprawiającym sport powrót do ich pasji." - Ewa A. (Doradca Pacjenta w Tourmedica.pl)

Opinie pacjentów

Karolina
24 kwietnia 2018
5,0

Niestety z racji na wysokie koszty jestem zmuszona przełożyć zabieg na przyszły rok.

5,0 - Karolina
Koszt zabiegu
Miła atmosfera, profesjonalizm
Dotyczy:  
Konsultacja flebologiczna (kwiecień 2018)
Lekarz:  
lek. Paweł Złotek
 
Szczegóły
Monika
18 stycznia 2019
4,0

Pelen profesjonalizm

4,0 - Monika
Mila i fachowa obsluga. Bardzo mily personel.
Dotyczy:  
Konsultacja ortopedyczna (styczeń 2019)
Lekarz:  
lek. Artur Harmata
 
Szczegóły
Violetta
12 października 2018
4,0

Polecam tę placówkę.

4,0 - Violetta
Bardzo miła i profesjonalną obsługą.Pielęgniarki serdeczne i uśmiechnięte, lekarze rozmowni, wyjaśniający pacjentowi wszystko o co się pyta. Efekty zabiegu sa zadowalające.
Zabieg:  
Laserowe leczenie żylaków nóg (wrzesień 2018)
Lekarz:  
lek. Paweł Złotek
 
Szczegóły
Małgorzata
17 maja 2017
5,0
5,0 - Małgorzata
Dotyczy:  
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym (maj 2017)
Lekarz:  
lek. Paweł Złotek
 
Szczegóły
Tadeusz
24 kwietnia 2017
5,0
5,0 - Tadeusz
Dotyczy:  
Konsultacja flebologiczna (kwiecień 2017)
Lekarz:  
lek. Paweł Złotek
 
Szczegóły
Agnieszka
22 marca 2017
5,0
5,0 - Agnieszka
Dotyczy:  
Konsultacja flebologiczna (marzec 2017)
Lekarz:  
lek. Paweł Złotek
 
Szczegóły

Zespół

W Szpitalu Specjalistycznym Ortovita udzielaniem porad oraz wykonywaniem zabiegów z zakresu ortopedii i traumatologii zajmuje się lek. med. Artur Harmata. Potwierdzeniem jego profesjonalizmu i skuteczności jest nie tylko zadowolenie pacjentów, lecz również liczne certyfikaty uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach. Lek. med. Artur Harmata posiada specjalizację I i II stopnia z zakresu ortopedii i traumatologii, a także z medycyny sportowej. Z działalnością sportową związany jest od roku 1996 i ma w tej dziedzinie rozległe doświadczenie – kilkukrotnie pełnił funkcję lekarza klubowego, a także lekarza reprezentacji Polski w futsalu (piłce nożnej halowej pięcioosobowej).

W budynku Szpitala Specjalistycznego Ortovita przyjmuje także neurochirurg, lek. med. Bohdan Gamracki. Konsultacje przeprowadza również specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej, lek. med. Paweł Złotek.

W naszej placówce pacjenci mogą ponadto skorzystać z zabiegów chirurgii i urologii dziecięcej, wykonywanych przez lek. Marię Łydkę. Operacje z zakresu chirurgii ogólnej oraz naczyniowej wykonują, oprócz lek. Pawła Złotka, również lek. Marek Szpunarlek. Piotr Fussek.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Ortovita.

Certyfikaty

Potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych w Szpitalu Specjalistycznym Ortovita usług medycznych są certyfikaty uzyskiwane przez tworzących naszą placówkę lekarzy. Wykwalifikowany, doświadczony personel wciąż doskonali swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz konferencjach. Warto w tym kontekście przywołać sylwetkę lek. med. Artura Harmaty, który oprócz dyplomów ukończenia licznych kursów posiada licencję lekarską Polskiego Związku Piłki Nożnej, uprawniającą go do współpracy z zespołami ekstraklasy, I i II ligi oraz reprezentacjami narodowymi w piłce nożnej. Dokument stanowi potwierdzenie jego rozległej wiedzy w zakresie medycyny sportowej.

Szpital Specjalistyczny Ortovita spełnia wysokie wymagania stawiane placówkom z oddziałami Chirurgii Jednego Dnia. W swojej strukturze posiada wszystkie specjalistyczne pomieszczenia, w tym salę zabiegową zaopatrzoną w nowoczesny sprzęt z gwarancją bezpieczeństwa, sterylizatornię wyposażoną w autoklaw, a także komfortowe pokoje dla pacjentów.

Szpital Ortovita Szpital Ortovita Szpital Ortovita Szpital Ortovita Szpital Ortovita Szpital Ortovita Szpital Ortovita Szpital Ortovita Szpital Ortovita Szpital Ortovita Szpital Ortovita Szpital Ortovita Szpital Ortovita Szpital Ortovita Szpital Ortovita Szpital Ortovita Szpital Ortovita Szpital Ortovita Szpital Ortovita Szpital Ortovita Szpital Ortovita Szpital Ortovita Szpital Ortovita Szpital Ortovita Szpital Ortovita Szpital Ortovita Szpital Ortovita Szpital Ortovita Szpital Ortovita

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

17 249pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 20:00)

Adres placówki

Ortovita Szpital Specjalistyczny
ul. Jana Pawła II 181
35-317 Rzeszów

Godziny otwarcia

 • poniedziałek20:00-8:00
 • wtorek20:00-8:00
 • środa20:00-8:00
 • czwartek20:00-8:00
 • piątek20:00-8:00
 • sobotana telefon
 • niedzielana telefon

Dojazd

Szpital Specjalistyczny Ortovita znajduje się w Rzeszowie przy ulicy Jana Pawła II 181. Placówka mieści się w dzielnicy Budziwój, która jeszcze kilka lat wcześniej miała status osobnej miejscowości. Mimo że Ortovita jest usytuowana w cichej, spokojnej i zielonej okolicy, to od centrum miasta nie dzieli jej zbyt duża odległość – do Głównego Dworca Autobusowego i Dworca Kolejowego Rzeszów Główny można dojechać samochodem zaledwie w 15 minut. Dotrzeć można do nas również komunikacją miejską: na pobliski przystanek autobusowy kursują linie 7,12 i 21.