Vita-Medica Centrum Medyczne

4,0 / 5  - 242 opinie
Kadra Vita-Medica Centrum Medyczne Gabinet konsultacyjny Vita-Medica Centrum Medyczne Wygląd zewnętrzny Vita-Medica Centrum Medyczne Recepcja, poczekalnia Vita-Medica Centrum Medyczne Recepcja, poczekalnia Vita-Medica Centrum Medyczne Gabinet konsultacyjny Vita-Medica Centrum Medyczne Gabinet konsultacyjny Vita-Medica Centrum Medyczne Gabinet konsultacyjny Vita-Medica Centrum Medyczne Gabinet konsultacyjny Vita-Medica Centrum Medyczne Gabinet konsultacyjny Vita-Medica Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy Vita-Medica Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy Vita-Medica Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy Vita-Medica Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy Vita-Medica Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy Vita-Medica Centrum Medyczne Oferta, ćwiczenia, zabiegi Vita-Medica Centrum Medyczne Gabinet konsultacyjny Vita-Medica Centrum Medyczne Udogodnienia dla pacjentów Vita-Medica Centrum Medyczne Udogodnienia dla pacjentów Vita-Medica Centrum Medyczne Udogodnienia dla pacjentów Vita-Medica Centrum Medyczne Restauracja, kawiarnia, bar Vita-Medica Centrum Medyczne Restauracja, kawiarnia, bar Vita-Medica Centrum Medyczne Recepcja, poczekalnia Vita-Medica Centrum Medyczne Recepcja, poczekalnia Vita-Medica Centrum Medyczne Wygląd zewnętrzny Vita-Medica Centrum Medyczne Wygląd zewnętrzny Vita-Medica Centrum Medyczne Wygląd zewnętrzny Vita-Medica Centrum Medyczne Vita-Medica Centrum Medyczne - logo

Opis placówki

Centrum Medyczne Vita-Medica to wielospecjalistyczna placówka medyczna powstała w 2006 roku. Oferujemy Państwu usługi w zakresie około 20 dziedzin medycyny. W naszym centrum mogą Państwo skorzystać z porad lekarzy medycyny rodzinnej, a w razie potrzeby również kardiologów, ginekologów, chirurgów czy flebologów. Państwa zdrowie jest naszym priorytetem. Dokładamy starań, aby nasza placówka spełniała najwyższe standardy opieki medycznej.

W ofercie Vita-Medica znajduje się szeroka gama badań diagnostycznych od diagnostyki laboratoryjnej po obrazową. Wykonujemy badania ultrasonograficzne (USG) m.in. narządów jamy brzusznej, tarczycy, pęcherza moczowego i nerek, a także ginekologiczne przez powłoki brzuszne i przez pochwę. Prowadzimy diagnostykę rentgenowską jamy ustnej i zębów. Ponadto przeprowadzamy badania EKG, badania holterowskie i echo serca, wykonujemy także podstawowe badania okulistyczne, dermatoskopię i inne.

W naszej przychodni realizujemy świadczenia z zakresu medycyny rodzinnej. Obejmujemy opieką lekarza podstawowej opieki zdrowotnej dzieci do 18 roku życia oraz osoby dorosłe. Lekarze rodzinni w razie konieczności kierują pacjentów na badania diagnostyczne i/lub do lekarzy specjalistów. Pacjenci mogą skorzystać również z opieki pielęgniarskiej i położniczej. Realizujemy obowiązkowe szczepienia.

Oferujemy konsultacje i leczenie u lekarzy około 20 specjalizacji medycznych, w tym urologa, ortopedy, pulmonologa czy diabetologa. Powadzimy kompleksową opiekę dermatologiczną, w ramach której zajmujemy się leczeniem m.in. różnych stadiów trądziku, łojotokowego zapalenia skóry i łuszczycy, a także bielactwa oraz nowotworów skóry. Leczymy zmiany skórne w przebiegu alergii. Pomoc u specjalisty diabetologii znajdą pacjenci borykający się z cukrzycą oraz jej powikłaniami. W zakresie usług ginekologicznych proponujemy podstawowe badania (m.in. USG, cytologia), dobór antykoncepcji, poradnictwo menopauzalne oraz prowadzenie ciąży. Panie w połogu mogą skorzystać z wizyt środowiskowych położnej oraz poradnictwa laktacyjnego. Zajmujemy się leczeniem chorób serca i układu krążenia. Kwalifikujemy pacjentów do zabiegów z zakresu kardiologii inwazyjnej, m.in. do koronarografii czy angioplastyki tętnic wieńcowych. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu ruchu, w tym złamań, zwyrodnień i stanów pourazowych oraz osteoporozy. Przeprowadzamy kwalifikacje do leczenia operacyjnego. Pacjenci zmagający się z problemami emocjonalnymi mogą skorzystać z pomocy psychoterapeuty oraz psychologa.

W naszej ofercie znajdują się również usługi z zakresu medycyny podróży, skierowane do osób planujących wyjazdy do miejsc, w których występują patogeny zagrażające zdrowiu i życiu. Osobom ubiegającym się o pracę oraz pracodawcom oferujemy badania z zakresu medycyny pracy. Wykonujemy badania okresowe, badania dla celów sanitarno-epidemiologicznych oraz wydajemy stosowne zaświadczenia.

Pod auspicjami Vita-Medica działa Centrum Angiologii i Flebologii. Prowadzimy w nim diagnostykę (USG Doppler), a także leczenie chorób tętnic i żył oraz układu naczyniowego. Wykonujemy sklero- i kompresoterapię, a także zabiegi wewnątrznaczyniowej ablacji laserowej. Zajmujemy się leczeniem owrzodzeń będących powikłaniem zakrzepów w kończynach dolnych. Leczymy zakrzepicę żył głębokich.

W ramach Centrum Stomatologii prowadzimy profilaktykę, diagnostykę oraz leczenie zachowawcze chorób zębów i przyzębia. Wykonujemy zabiegi endodontyczne oraz chirurgiczne, w tym m.in. ekstrakcje zębów, plastykę wędzidełka, leczenie chirurgiczne ropni oraz kiretaż. Osobom z wadami zgryzu oraz wadami położenia zębów proponujemy dobór odpowiedniego do wady i wieku planu leczenia ortodontycznego. Oferujemy znakomitej jakości aparaty ortodontyczne stałe i ruchome. Uzupełniamy braki w uzębieniu (Inlay, Onlay, protezy szkieletowe, akrylowe, mosty i inne). W naszej ofercie znajdują się także usługi z zakresu implantologii wraz z przygotowaniem kośćca do założenia implantu. Wszystkie zabiegi wykonywane są z zastosowaniem środka znieczulającego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Centrum Medyczne Vita-Medica dysponuje nowoczesną aparaturą diagnostyczną i medyczną. Posiadany przez nas sprzęt charakteryzuje wysoka jakość i bezpieczeństwo użytkowania.

 • USG – aparatura wykorzystująca zjawisko odbicia fal ultradźwiękowych do badań obrazowych narządów wewnętrznych, stawów i tkanek miękkich. Pozwala na bezbolesne i precyzyjne określenie nieprawidłowości morfologicznych narządów oraz rejestruje patologiczne zmiany.
 • USG Doppler – specjalistyczne urządzenie do ultrasonografii dużych naczyń, żył i tętnic, określające ich drożność i przepływ krwi w ich obrębie.
 • RTG – cyfrowe narzędzie do obrazowania, wykorzystujące promieniowanie rentgenowskie. Posiadany przez nas aparat rentgenowski służy do obrazowania zmian chorobowych w zębach i jamie ustnej. Wykonujemy zdjęcia pojedynczych zębów oraz pantomogram. Nowoczesna technologia gwarantuje minimalną dawkę promieniowania, na które narażony jest pacjent podczas wykonywania badania.
 • EKG – aparatura służąca do rejestracji elektrycznej czynności serca. W sposób nieingerencyjny wykrywa zmiany chorobowe w sercu. 
 • Echo – badania ultrasonograficzne mięśnia sercowego. Pozwala na wykrycie patologicznych zmian w budowie narządu oraz jego nieprawidłowości. Badanie jest bezbolesne.

Udogodnienia dla pacjentów

Centrum Medyczne Vita-Medica oferuje Państwu wysoką jakość usług medycznych realizowanych w rodzinnej atmosferze i profesjonalnie wyposażonych wnętrzach. Świadczenia realizujemy komercyjnie oraz w ramach umowy z NFZ. Pomieszczenia w naszej placówce są wyposażone w klimatyzację. Centrum Medyczne Vita-Medica jest przyjazne osobom niepełnosprawnym.

Nasi pacjenci mogą skorzystać z promocji na wybrane zabiegi. Mogą również wziąć udział w konkursach, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Akceptujemy płatności gotówką oraz realizowane za pomocą karty płatniczej i przelewem.

Istnieje możliwość rozłożenia odpłatności za zabiegi na dogodne dla pacjentów raty.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Vita-Medica Centrum Medyczne w Warszawie.

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Diagnostyka i badania

Medycyna pracy

Ważna informacja

Prezentowany cennik Vita-Medica Centrum Medyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Vita-Medica Centrum Medyczne

Nasza placówka oferuje szeroką gamę badań laboratoryjnych, badania histopatologiczne oraz diagnostykę obrazową. Wykonujemy pełen zakres USG, m.in. jamy brzusznej, pęcherza, nerek i prostaty. Za pomocą aparatury ultrasonograficznej przeprowadzamy badania narządów rodnych kobiet przez powłoki brzuszne oraz metodą transwaginalną. Przeprowadzamy badania dopplerowskie definiujące choroby żył, tętnic i naczyń krwionośnych. W Centrum Stomatologii pacjenci mogą skorzystać z nowoczesnej aparatury rentgenowskiej. Wykonujemy zdjęcia pojedynczych zębów oraz pantomogram. Ponadto Vita-Medica proponuje badania przydatne w diagnostyce chorób serca, m.in. EKG, echo serca i inne.

W naszej ofercie znajdują się konsultacje lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej oraz lekarzy specjalistów z zakresu m.in. laryngologii, ortopedii, diabetologii i innych dziedzin. Zajmujemy się leczeniem cukrzycy i jej powikłań. Kompleksowo diagnozujemy i leczymy choroby skóry, takie jak trądzik, łuszczyca, wyprysk alergiczny, a także zmiany o charakterze nowotworowym. Przeprowadzamy dermatoskopię. Dysponujemy bogatą ofertą z zakresu ginekologii. Prowadzimy diagnostykę chorób narządu rodnego, w tym USG i cytologię, dobieramy antykoncepcję i prowadzimy ciąże. Proponujemy także opiekę w połogu.

W Vita-Medica pomoc znajdą osoby z chorobami serca. Prowadzimy szeroką diagnostykę kardiologiczną oraz poradnictwo z zakresu kardiologii inwazyjnej. Współpracujący z nami ortopedzi zajmują się pourazowymi oraz zwyrodnieniowymi schorzeniami układu ruchu. W naszej placówce wykonywane są punkcje stawów i iniekcje dostawowe. Leczymy osteoporozę. W razie konieczności kwalifikujemy pacjentów do odpowiednich zabiegów chirurgicznych. W zakresie okulistyki wykonywane są badania wzroku i pomiar ciśnienia śródgałkowego, zajmujemy się także doborem szkieł korekcyjnych. Leczymy choroby oczu i usuwamy ciała obce.

Proponujemy profilaktykę oraz szczepienia osobom wyjeżdżającym do miejsc, w których istnieje zagrożenie chorobami zakaźnymi lub patogenami – medycyna podróży. Wykonujemy badania profilaktyczne oraz okresowe, a także wydajemy zaświadczenia w ramach oferty z zakresu medycyny pracy.

Centrum Stomatologii prowadzi diagnostykę, leczenie zachowawcze oraz endodontyczne chorób zębów. Zajmujemy się także chirurgią stomatologiczną – wykonujemy ekstrakcje zębów, zabiegi w obrębie tkanek miękkich jamy ustnej (m.in. nacięcie wędzidełka, kiretaż, nacinanie ropni) oraz zabiegi z zakresu chirurgii szczękowej (w tym podniesienie zatoki szczękowej). Zajmujemy się doborem odpowiedniej metody leczenia wad zgryzu oraz korektą położenia zębów (aparaty ruchome i stałe). W naszej ofercie znajdują się również usługi protetyczne. Wykonujemy protezy częściowe i pełne oraz mosty. Stosujemy wkłady i nakłady (Inlay i Onlay) wykonane z materiałów kompozytowych i porcelanowych. Wykonujemy korony protetyczne z różnych materiałów oraz zakładamy licówki. Oferujemy Państwu pełen zakres usług implantologicznych.

W ramach Centrum Angiologii i Flebologii proponujemy diagnostykę oraz leczenie chorób naczyń krwionośnych, żył i tętnic. Za pomocą nowoczesnych technik leczymy żylaki (sklero- i kompresoterapia), zajmujemy się również leczeniem powikłań żylaków oraz zakrzepów kończyn dolnych.

Opinie z internetu

Placówka Vita-Medica Centrum Medyczne została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.0 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 242 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

4,0

242 ocen
(z 2 źródeł)
3,5 / 5  (45 ocen placówki na Google.pl)
4,5 / 5  (197 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Zespół

Nasza placówka oferuje Państwu konsultacje ze znakomitymi lekarzami medycyny rodzinnej, stomatologami oraz specjalistami w blisko 20 dziedzinach medycyny, w tym flebologii, kardiologii, ginekologii czy chirurgii. Współpracujemy także z doświadczonymi radiologami i specjalistami diagnostyki obrazowej. Pracujący z nami lekarze stale podwyższają swoje kompetencje poprzez  uczestnictwo w szkoleniach i kursach w zakresie nowoczesnych metod leczenia. Personel placówki dopełniają posiadające dużą wiedzę i biegłe w pracy z pacjentami pielęgniarki oraz recepcjonistki.

Lek. med. Anita Tora jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie z 1997 r. W 2010 r. zdobyła specjalizację z neurologii. Skończyła również studia podyplomowe w zakresie medycyny bólu, organizowane pr... więcej »

Zadzwoń: 22 626pokaż numer

Lek. med. Olga Czyżewska ukończyła I Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Warszawie w roku 2009. Po ukończeniu studiów odbyła staż naukowy na Oddziale Chorób Wewnętrznych oraz Oddziale Chirurgii Ogólnej w Klinikum Ingolstadt w Niemczech. Obecnie... więcej »

Zadzwoń: 22 626pokaż numer

Joanna Dobies uzyskała dyplom na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2011 r. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z okulistyki. Systematycznie uczestniczy w konferencjach naukowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulist... więcej »

Zadzwoń: 22 626pokaż numer

Lek. med. Łukasz Szelerski studia medyczne zakończył w 2010 r. Obecnie pracuje w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Prowadzi zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego oraz Wydziału Nauczania w Język... więcej »

Zadzwoń: 22 626pokaż numer

Lek. med. Anna Wnuk ukończyła I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie w 2004 roku, po czym rozpoczęła praktykę lekarską. Specjalizację z zakresu medycyny rodzinnej realizowała od 2006 roku w Szpitalu Klinicznym im. prof. Witolda Orłowskiego ... więcej »

Zadzwoń: 22 626pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Vita-Medica Centrum Medyczne.

Certyfikaty

Vita-Medica zyskała zaufanie około 7000 pacjentów POZ. Naszą misją jest dbałość o zdrowie pacjentów nie tylko poprzez realizację podstawowych zadań placówki. Angażujemy się w działalność społeczną. Uczestniczymy, wspieramy finansowo oraz patronujemy lokalnym wydarzeniom. Jesteśmy organizatorem akcji rodzinnych w warszawskim ZOO. Pod opieką Vita-Medica jest bizonica Vita.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

22 626pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 19:00)

Adres placówki

Vita-Medica Centrum Medyczne
ul. Kłopotowskiego 22
03-717 Warszawa (2 placówki)

Godziny otwarcia

 • poniedziałek19:00-8:00
 • wtorek19:00-8:00
 • środa19:00-8:00
 • czwartek19:00-8:00
 • piątek19:00-8:00
 • sobota-
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Centrum Medyczne Vita-Medica mieści się w Warszawie na Starej Pradze, przy ul. Kłopotowskiego 22, vis-à-vis Urzędu m. st.  Warszawy dla dzielnicy Praga Północ. Placówka oddalona jest od centrum miasta o około 5 km i o około 1,5 km od dworca Warszawa Stadion. Jest zlokalizowana w miejscu o bardzo dobrej dostępności komunikacyjnej dla pacjentów zmotoryzowanych oraz korzystających z komunikacji miejskiej. W odległości 300 m od placówki znajduje się przystanek Park Praski, gdzie zatrzymują się tramwaje linii: 4, 13, 20, 23, 26, 27 oraz autobusy: 160, 190, 527. Przystanek metra Dworzec Wileński oddalony jest od Vita-Medica o blisko 440 m.

Zapraszamy także do placówek: w Sulejówku, mieszczącej się przy ul. Kombatantów II Wojny Światowej 85, oraz w Zielonce, na ul. Jagiellońskiej 6.

Godziny otwarcia:

 • Poradnie Specjalistyczne/POZ: pon.-pt. 08:00-19:00
 • Centrum Stomatologii: pon.-pt. 09:00-20:00
 • CM Vita-Medica Sulejówek: pon.-pt. 08:00-19:00 i sob. 08:00-15:00