Leczenie łysienia typu męskiego osoczem bogatopłytkowym zdjęcia przed i po

Synonimy: leczenie łysienia mężczyzn osoczem bogatopłytkowym Regeneris, terapia osoczem bogatopłytkowym przy łysieniu mężczyzn przed i po więcej »

Zebraliśmy poniżej 1 zdjęć przed i po zabiegu leczenie łysienia typu męskiego osoczem bogatopłytkowym, wykonanych przez 69 lekarzy (lekarze medycyny estetycznej, dermatolodzy i chirurdzy) współpracujących z Tourmedica w 99 klinikach i 5 miastach. Doradcy medyczni Tourmedica.pl pomogą Państwu w znalezieniu terminu oraz rejestracji konsultacji w zakresie medycyna regeneracyjna. Ofertujemy również kredyt na z zabiegiem leczenie łysienia typu męskiego osoczem bogatopłytkowym, raty od 89 zł miesięcznie.

wybierz miasto, w którym chcesz wykonać zabieg
Sprawdź ofertę »

Powyższe zdjęcia przedstawiają zabieg leczenie łysienia typu męskiego osoczem bogatopłytkowym - efekty przed i po zabiegach, które zostały wykonane m.in. przez lekarzy współpracujących z Tourmedica.pl. Oferujemy zabieg leczenie łysienia typu męskiego osoczem bogatopłytkowym w ramach klinik w 5 miastach, m.in w Warszawie, w Łodzi, w Poznaniu, we Wrocławiu czy w Bydgoszczy.

Więcej informacji na ten temat

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.