Mikropigmentacja - zagęszczenie naturalnych włosów zdjęcia przed i po

Synonimy: maskowanie wypadania włosów efekty przed i po, rzadkie włosy maskowanie metodą mikropigmentacji, mikropigmentacja w celu zagęszczenia włosów więcej »

Zebraliśmy poniżej 23 zdjęć przed i po zabiegu mikropigmentacja - zagęszczenie naturalnych włosów, wykonanych przez 2 lekarzy (trycholodzy i specjalista mikropigmentacji) współpracujących z Tourmedica w 5 klinikach i 5 miastach. Doradcy medyczni Tourmedica.pl pomogą Państwu w znalezieniu terminu oraz rejestracji konsultacji w zakresie leczenie łysienia. Ofertujemy również kredyt na z zabiegiem mikropigmentacja - zagęszczenie naturalnych włosów, raty od 89 zł miesięcznie.

wybierz miasto, w którym chcesz wykonać zabieg
Sprawdź ofertę »

Powyższe zdjęcia przedstawiają zabieg mikropigmentacja - zagęszczenie naturalnych włosów - efekty przed i po zabiegach, które zostały wykonane m.in. przez lekarzy współpracujących z Tourmedica.pl. Oferujemy zabieg mikropigmentacja - zagęszczenie naturalnych włosów w ramach klinik w 5 miastach, m.in we Wrocławiu, w Bydgoszczy, w Lublinie, Julianów czy w Bielsku-Białej.

Więcej informacji na ten temat

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.