SCHUDNIJ ZDROWO z Tourmedica! - kliknij i umów darmową konsultację z dietetykiem Naturhouse

Operacja palucha koślawego / halluksa zdjęcia przed i po

Synonimy: haluks zabieg operacyjny, operacyjne leczenie halluksów przed i po, halluksy operacja zdjęcia efekty więcej »

Zebraliśmy poniżej 28 zdjęć przed i po zabiegu operacja palucha koślawego / halluksa, wykonanych przez 32 lekarzy (ortopedzi, traumatolodzy i lekarze medycyny sportowej) współpracujących z Tourmedica w 50 klinikach i 5 miastach. Doradcy medyczni Tourmedica.pl pomogą Państwu w znalezieniu terminu oraz rejestracji konsultacji w zakresie ortopedia. Ofertujemy również kredyt na z operacją operacja palucha koślawego / halluksa, raty od 89 zł miesięcznie.

wybierz miasto, w którym chcesz wykonać operację
Sprawdź ofertę »

Powyższe zdjęcia przedstawiają operację palucha koślawego / halluksa - efekty przed i po zabiegach, które zostały wykonane m.in. przez lekarzy współpracujących z Tourmedica.pl. Oferujemy operację palucha koślawego / halluksa w ramach klinik w 5 miastach, m.in w Warszawie, we Wrocławiu, w Szczecinie, w Gdańsku czy w Bydgoszczy.

Więcej informacji na ten temat

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.