Plastyka brzucha zdjęcia przed i po

Synonimy: abdominoplastyka, lifting chirurgiczny brzucha efekty przed i po, plastyka powłok brzucha, tummy tuck, zdjęcia

Zebraliśmy poniżej 128 zdjęć przed i po zabiegu plastyka brzucha, wykonanych przez 55 lekarzy (chirurdzy plastyczni, chirurdzy i lekarze medycyny estetycznej) współpracujących z Tourmedica w 78 klinikach i 5 miastach. Doradcy medyczni Tourmedica.pl pomogą Państwu w znalezieniu terminu oraz rejestracji konsultacji w zakresie chirurgia plastyczna. Ofertujemy również kredyt na z zabiegiem plastyka brzucha, raty od 89 zł miesięcznie.

Plastyka brzucha od 1 990 zł
wybierz miasto, w którym chcesz wykonać zabieg
Sprawdź ofertę »

Powyższe zdjęcia przedstawiają zabieg plastyka brzucha - efekty przed i po zabiegach, które zostały wykonane m.in. przez lekarzy współpracujących z Tourmedica.pl. Oferujemy zabieg plastyka brzucha w ramach klinik w 5 miastach, m.in w Warszawie, w Krakowie, we Wrocławiu, w Katowicach czy w Szczecinie.

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska