Plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych zdjęcia przed i po

Synonimy: operacja plastyczna powiek dolnych i górnych, operacyjna poprawa powiek dolnych i górnych przed i po

Zebraliśmy poniżej 2 zdjęć przed i po zabiegu plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych, wykonanych przez 46 lekarzy (chirurdzy plastyczni, chirurdzy i lekarze medycyny estetycznej) współpracujących z Tourmedica w 56 klinikach i 5 miastach. Doradcy medyczni Tourmedica.pl pomogą Państwu w znalezieniu terminu oraz rejestracji konsultacji w zakresie chirurgia plastyczna. Ofertujemy również kredyt na z zabiegiem plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych, raty od 89 zł miesięcznie.

wybierz miasto, w którym chcesz wykonać zabieg
Sprawdź ofertę »

Powyższe zdjęcia przedstawiają zabieg plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych - efekty przed i po zabiegach, które zostały wykonane m.in. przez lekarzy współpracujących z Tourmedica.pl. Oferujemy zabieg plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych w ramach klinik w 5 miastach, m.in w Warszawie, we Wrocławiu, w Szczecinie, w Krakowie czy w Lubinie.

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska