Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową zdjęcia przed i po

Synonimy: BEAULI - powiększenie piersi autogenną tkanką tłuszczową zdjęcia przed i po, powiększenie piersi metodą CAL (Cell Assisted Lipotransfer), reimplantacja autogennej tkanki tłuszczowej efekty więcej »

Zebraliśmy poniżej 12 zdjęć przed i po zabiegu powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową, wykonanych przez 31 lekarzy (chirurdzy plastyczni, chirurdzy i lekarze medycyny estetycznej) współpracujących z Tourmedica w 57 klinikach i 5 miastach. Doradcy medyczni Tourmedica.pl pomogą Państwu w znalezieniu terminu oraz rejestracji konsultacji w zakresie chirurgia plastyczna. Ofertujemy również kredyt na z operacją powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową, raty od 89 zł miesięcznie.

wybierz miasto, w którym chcesz wykonać operację
Sprawdź ofertę »

Powyższe zdjęcia przedstawiają operację powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową - efekty przed i po zabiegach, które zostały wykonane m.in. przez lekarzy współpracujących z Tourmedica.pl. Oferujemy operację powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową w ramach klinik w 5 miastach, m.in w Warszawie, w Katowicach, we Wrocławiu, w Krakowie czy w Poznaniu.

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska