Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową zdjęcia przed i po

reimplantacja autogennej tkanki tłuszczowej efekty przed i po, powiększenie piersi metodą CAL (Cell Assisted Lipotransfer) zdjęcia, BEAULI - powiększenie piersi autogenną tkanką tłuszczową więcej »

Zebraliśmy poniżej 12 zdjęć przed i po zabiegu powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową, wykonanych przez 33 lekarzy (chirurdzy plastyczni, chirurdzy i lekarze medycyny estetycznej) współpracujących z Tourmedica w 56 klinikach i 5 miastach. Doradcy medyczni Tourmedica.pl pomogą Państwu w znalezieniu terminu oraz rejestracji konsultacji w zakresie chirurgia plastyczna. Ofertujemy również kredyt na z operacją powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową, raty od 89 zł miesięcznie.

wybierz miasto, w którym chcesz wykonać operację
Sprawdź ofertę »

Powyższe zdjęcia przedstawiają operację powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową - efekty przed i po zabiegach, które zostały wykonane m.in. przez lekarzy współpracujących z Tourmedica.pl. Oferujemy operację powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową w ramach klinik w 5 miastach, m.in w Warszawie, w Krakowie, w Katowicach, we Wrocławiu czy w Łodzi.

Więcej na podobny temat