Protezowanie oczodołu zdjęcia przed i po

Synonimy: proteza oka wstawienie, zabieg wstawienia protezy gałki ocznej przed i po, założenie protezy oka efekty więcej »

Zebraliśmy poniżej 2 zdjęć przed i po zabiegu protezowanie oczodołu, wykonanych przez lekarzy () współpracujących z Tourmedica w 3 klinikach i 3 miastach. Doradcy medyczni Tourmedica.pl pomogą Państwu w znalezieniu terminu oraz rejestracji konsultacji w zakresie okulistyka. Ofertujemy również kredyt na z zabiegiem protezowanie oczodołu, raty od 89 zł miesięcznie.

Protezowanie oczodołu od 1 500 zł
wybierz miasto, w którym chcesz wykonać zabieg
Sprawdź ofertę »

Powyższe zdjęcia przedstawiają zabieg protezowanie oczodołu - efekty przed i po zabiegach, które zostały wykonane m.in. przez lekarzy współpracujących z Tourmedica.pl. Oferujemy zabieg protezowanie oczodołu w ramach klinik w 3 miastach, m.in w Nałęczowie, w Siedlcach czy w Chorzowie.

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska