Ginekologia estetyczna - blog Tourmedica.pl - strona 3

Laserowa plastyka pochwy

Jeszcze niedawno był to problem wstydliwy i pomijano go nawet w rozmowach z najbliższymi przyjaciółkami. Nie wypadało mówić głośno o dolegliwościach kobiet po porodach, o utracie elastyczności ścianek pochwy oraz o ewentualnych kłopotach z nietrzymaniem moczu. Dziś, na szczęście, kobiety coraz częściej mówią o swoich kompleksach, a odpowiedzią na ich przypadłość jest operacja plastyczna pochwy, czyli waginoplastyka. Niekoniecznie wykonana przy użyciu skalpela – alternatywą zabiegu chirurgicznego jest laseroterapia. więcej »

Lifting miejsc intymnych

Operacje z zakresu chirurgii intymnej cieszą się wśród pań coraz większym powodzeniem. Wygląd miejsc intymnych nie jest już tematem tabu, a kobietom coraz bardziej zależy na estetyce warg sromowych i odbytu. Stąd zainteresowanie zabiegami wybielania miejsc intymnych, plastyką warg sromowych większych i mniejszych, a ostatnio także liftingiem waginy. więcej »

Wybielanie miejsc intymnych - krem lub laser

Okolice intymne, choć zazwyczaj nie wystawiamy ich na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, są miejscami naturalnie podatnymi na powstawanie przebarwień, a skóra warg sromowych czy okolic odbytu jest zwykle nieco ciemniejsza. U niektórych osób może to powodować uczucie zawstydzenia czy nawet powodować kompleksy i wywoływać zahamowania seksualne. Na szczęście jest na to rada – wybielanie intymne. więcej »

Desirial - kwas hialuronowy dedykowany w ginekologii estetycznej

Zabiegi ginekologii estetycznej cieszą się ostatnimi czasy ogromnym powodzeniem wśród pań. Estetyczny wygląd miejsc intymnych ma dla nas coraz większe znaczenie: chętnie wybielamy wargi sromowe i odbyt oraz odsysamy nadmiar tłuszczu ze wzgórka łonowego, a prawdziwym hitem są zabiegi poprawy kształtu i rozmiaru warg sromowych,. Ginekologia estetyczna doczekała się nawet własnego preparatu, dedykowanego właśnie do zabiegów tego rodzaju – na polski rynek niedawno weszły Desirial i Desirial Plus. więcej »

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.