O nas

Łączymy pacjentów z klinikami i lekarzami!

Tourmedica.pl to innowacyjna platforma łącząca pacjentów z prywatnymi klinikami, gabinetami lekarskimi i kosmetycznymi oraz ośrodkami rehabilitacji. Współpracuje z nami ponad 1200 polskich placówek medycznych oraz 6000 lekarzy!

W naszym serwisie pacjent może znaleźć odpowiedniego specjalistę, a klinika - pozyskać większą liczbę zadowolonych klientów. Jak to działa? Wystarczy, że pacjent wybierze interesujący go zabieg i zadzwoni pod przypisany do niego numer telefonu, a my zajmiemy się resztą. Oferujemy także możliwość zapisania się na konsultację on-line. To takie proste!

Dla pacjenta

Każda ze współpracujących z nami placówek posiada dokładny opis, zdjęcia, listę chorób, które można w niej wyleczyć oraz spis zabiegów, które są w niej wykonywane. Wizytówka każdej kliniki jest także wzbogacona o szczegółowy cennik, listę lekarzy z ich specjalizacjami, jak i zdjęcia z „przed” i „po” zabiegu. Informacje te mają na celu pomóc pacjentom w wyborze placówki, która będzie dla niego najlepsza. Klientom zagranicznym proponujemy kompleksową obsługę od rezerwacji biletów i hoteli, poprzez indywidualny serwis i organizację pobytu w Polsce przed i po zabiegu.

Korzystając z Tourmedica.pl:

  • nie ponosisz żadnych kosztów
  • porównasz ceny zabiegów w różnych klinikach
  • wybierzesz najlepszego dla siebie specjalistę
  • nasz doradca przedstawi pełną ofertę leczenia
  • szybko i bezproblemowo umówisz wizytę lekarską

Dla kliniki

Uzupełniony profil kliniki to dla każdej placówki możliwość prezentacji swojej oferty przed pacjentami z całej Polski, a co za tym idzie - szansa na zdobycie większej liczby klientów. Tourmedica.pl może stać się jedną z form promocji i przyczynić się do rozwoju przychodni i ośrodków medycznych.
Nasz serwis to nie tylko świetne narzędzie marketingowe, ale też technologiczne/informatyczne? Tourmedica.pl umożliwia rezerwację wizyt on-line, na której coraz częściej zależy pacjentom.

Nawiązując współpracę z Tourmedica.pl:

  • wzmocnisz promocję swojej placówki
  • dotrzesz z ofertą do nowych pacjentów
  • zdobędziesz nowych klientów na zabiegi
  • umożliwisz pacjentom rejestrację wizyt on-line

Bogate źródło wiedzy

Tourmedica.pl to także wyjątkowa i rzetelna baza wiedzy o klinikach, lekarzach i oferowanych przez nich zabiegach. U nas przeczytasz o tym jak wyglądają poszczególne zabiegi, jakich efektów można się po nich spodziewać i jakie są przeciwwskazania do ich wykonania.

W skład zespołu Tourmedica.pl wchodzą m.in. wykwalifikowani doradcy medyczni, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z klientem podczas wyboru kliniki i lekarza. Do naszego grona należą także doświadczeni specjaliści IT, konsultanci medyczni, lekarze i copywriterzy.

Kontakt

Właścicielem portalu jest Tourmedica Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Więcej informacji w dziale: kontakt.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska