O nas

Szeroko rozumiane leczenie w Polsce, turystyka zdrowotna
i połączenie wypoczynku z leczeniem to właśnie my!

Witamy w portalu medycznym Tourmedica.pl 

Szeroko rozumiana tematyka leczenia, turystyki zdrowotnej i połączenie wypoczynku z leczeniem to właśnie my. 

Serwis przeznaczony jest zarówno dla wszystkich zainteresowanych ofertą polskich klinik, placówek medycznych i gabinetów lekarskich (prywatnych i skomercjalizowanych), gabinetów kosmetycznych, ośrodków rehabilitacji, odnowy biologicznej oraz hoteli, pensjonatów czy uzdrowisk. Nasza ofertę kierujemy także do właścicieli oraz zarządzających tymi podmiotami, zainteresowanymi prezentacją oferty w internecie i zdobyciem nowych klientów.

Prezentacja placówek i zabiegów jest szczegółowa, a w celu ułatwienia wyszukiwania zabiegi medyczne pogrupowane są w kilkudziesięciu kategoriach, m.in. stomatologia, chirurgia twarzowo-szczękowa, chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, laryngologia, okulistyka, kardiologia, urologia, leczenie niepłodności, onkologia, chirurgia ogólna, ginekologia estetyczna, ortopedia, bariatria, rehabilitacja oraz sanatoria i spa.

Pozyskujemy klientów z największego źródła jakim jest internet. Zarządzamy serwisami w 4 wersjach językowych:

Klientom zagranicznym proponujemy kompleksową obsługę od rezerwacji biletów i hoteli, poprzez indywidualny serwis i organizacją pobytu przed i po zabiegu.

Zespół Tourmedica tworzą konsultanci medyczni, specjaliści IT z wieloletnim doświadczeniem w branży nowych technologi, przy wsparciu doświadczonej kadry jednego z liderów polskiej turystyki jakim jest firma Fostertravel.pl (blisko 100 000 zadowolonych klientów).

Łącząc pomysły z doświadczeniem, przy budowie serwisu zastosowaliśmy unikalne technologie wyszukiwania i prezentacji ofert zgodne z najnowszymi osiągnięciami i trendami pod względem SEO, czego efektem są wysokie pozycje w naturalnych wynikach wyszukiwania w najpopularniejszej wyszukiwarce jaką jest Google.

Zapraszamy do współpracy.

Właścicielem portalu jest Tourmedica Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Więcej informacji w dziale: kontakt.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.