Badanie wstępne kierowców - cena Wadowice

Synonimy: badanie wstępne kierowcy na kategorię B, ile kosztuje jaki koszt Wadowice, C ;D ; E więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z z badaniem badanie wstępne kierowców - ceny Wadowice na podstawie danych z 1 klinik oraz 0 lekarzy. Średnia cena za badanie wstępne kierowców wynosi 200 zł, przy czym najniższa cena to 200 zł, natomiast najwyższa cena za badanie wstępne kierowców to 200 zł.

Kliniki wykonujące zabieg badanie wstępne kierowców Wadowice

Inne kliniki w pobliżu Wadowice wykonujące badanie
Klinika Krakowska
Kraków - 38 km od Wadowice
cena 200 zł

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska