Laserowe usuwanie popękanych naczynek - cena Poznań

Synonimy: zamykanie popękanych naczynek laserem, ile kosztuje usuwanie zmian naczyniowych na twarzy laserem, rozszerzone naczynia na twarzy - usuwanie laserem jaki koszt w Poznaniu więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z - ceny w Poznaniu na podstawie danych z 13 klinik oraz 3 lekarzy. Średnia cena za laserowe usuwanie popękanych naczynek wynosi 400 zł, przy czym najniższa cena to 50 zł, natomiast najwyższa cena za laserowe usuwanie popękanych naczynek to 1 600 zł.

Kliniki wykonujące zabieg laserowe usuwanie popękanych naczynek w Poznaniu

Inne kliniki w pobliżu Poznania wykonujące laserowe usuwanie popękanych naczynek
MedicaLaser
Mosina - 19 km od Poznania
cena od 200 zł do 1 200 zł
Centrum Medyczne MedHeart
Kórnik - 21 km od Poznania
cena od 150 zł do 350 zł
Bently Beauty
Plewiska - 9 km od Poznania
cena 100 zł

Lekarze wykonujący zabieg laserowe usuwanie popękanych naczynek w Poznaniu

lek. Łuksza Krzysztof
Lekarz medycyny estetycznej
cena od 50 zł do 1 000 zł
lek. Prager Rafał
Chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej
cena 100 zł
Inni lekarze w pobliżu Poznania wykonujący laserowe usuwanie popękanych naczynek

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska