Laserowe usuwanie zmian skórnych - cena Rzeszów

Synonimy: ile kosztuje usuwanie znamion skórnych laserem jaki koszt w Rzeszowie, zabieg laserowego usunięcia zmiany skórnej, leczenie zmian skórnych laserem więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z - ceny w Rzeszowie na podstawie danych z 1 klinik oraz 2 lekarzy. Średnia cena za laserowe usuwanie zmian skórnych wynosi 300 zł, przy czym najniższa cena to 100 zł, natomiast najwyższa cena za laserowe usuwanie zmian skórnych to 500 zł.

Kliniki wykonujące zabieg laserowe usuwanie zmian skórnych w Rzeszowie

Lekarze wykonujący zabieg laserowe usuwanie zmian skórnych w Rzeszowie

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska