Leczenie zaćmy - cena Czeski Cieszyn

Synonimy: ile kosztuje operacje cataracty, katarakta leczenie operacyjne, zaćma u seniora leczenie jaki koszt Czeski Cieszyn więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z - ceny Czeski Cieszyn na podstawie danych z 4 klinik oraz 3 lekarzy. Średnia cena za leczenie zaćmy wynosi 2 757 zł, przy czym najniższa cena to 199 zł, natomiast najwyższa cena za leczenie zaćmy to 7 200 zł.

Doradcy medyczni Tourmedica.pl pomogą Państwu w znalezieniu kliniki oraz rejestracji wizyty - prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 417pokaż numer lub skorzystanie z formularza kontaktowego.

Kliniki wykonujące zabieg leczenie zaćmy Czeski Cieszyn

Centrum Lekarskie Alfa
Skoczów - 14 km od Czeski Cieszyn
cena 800 zł
Inne kliniki w pobliżu Czeski Cieszyn wykonujące leczenie zaćmy
Centrum Lekarskie Alfa
Skoczów - 14 km od Czeski Cieszyn
cena 800 zł
OneDayClinic
Ostrava - 28 km od Czeski Cieszyn
cena 199 zł
Lens Clinic
Rybnik - 40 km od Czeski Cieszyn
cena od 3 200 zł do 7 200 zł
Inni lekarze w pobliżu Czeski Cieszyn wykonujący leczenie zaćmy

Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć ile kosztuje leczenie zaćmy Czeski Cieszyn prosimy o kontakt telefoniczny z Tourmedica pod nr tel. 22 417pokaż numer lub korzystając z formularza kontaktowego. Współpracujemy z wieloma klinikami i lekarzami Czeski Cieszyn wykonującymi leczenie zaćmy. Nasi specjaliści pomogą w umówieniu wizyty oraz przygotowaniu do zabiegu.

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska