Informacje z zakresu zdrowia i medycyny - strona 80

Aparat TAP-T i jego zastosowanie w leczeniu chrapania

04 Maj 2016

TAP-T jest urządzeniem, służącym do bezinwazyjnego zwalczania objawów chrapania i obturacyjnego bezdechu sennego. Specjalnie ukształtowane szyny, zakładane na czas snu, pomagają utrzymać odpowiedni poziom przepływu powietrza w górnych drogach oddechowych. Właściwie stosowane urządzenie daje ponad 75% szansę powstrzymania dolegliwości. więcej »

Ginekomastia a okres dorastania

04 Maj 2016

Ginekomastia jest wstydliwą przypadłością, która dotyka wielu mężczyzn w każdym wieku. W okresie pokwitania może dotyczyć nawet co drugiego, prawidłowo dojrzewającego chłopca, wpływając niekorzystnie na jego samoocenę oraz jakość życia. więcej »

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska