Aparat ortodontyczny Invisalign Wrocław

Synonimy: przezroczysty aparat ortodontyczny Invisalign, przezroczyste nakładki ortodontyczne Invisalign

Filtruj wyniki

Aparat ortodontyczny Invisalign Wrocław - informacje

Kadra w Dental Corner Kadra w Dental Corner

System przezroczystych nakładek ortodontycznych Invisalign należy do nowoczesnych technik leczenia ortodontycznego. Aparat taki składa się z dwóch masek (dla górnego i dolnego łuku zębowego), które są dopasowywane indywidualnie do każdego pacjenta. Najpierw stomatolog opracowuje tutaj plan leczenia wad zgryzu za pomocą symulacji komputerowej i ustala z pacjentem liczbę nakładek oraz czas leczenia. Maska Invisalign całkowicie pokrywa zęby i jest niewidoczna. Można ją także ściągać w celu umycia zębów, wystąpień publicznych czy do zabiegów stomatologicznych. Pacjent sam w domu zmienia nakładki co 2 tygodnie.

Aparat ortodontyczny Invisalign we wrocławskich placówkach stomatologicznych

Wrocławskim stomatologiem, zajmującym się zakładaniem przezroczystych aparatów ortodontycznych Invisalign, jest dr n. med. Marlena Kosior-Piwowar, ortodonta (specjalizacja w 2014 roku), która posiadająca bogate doświadczenie z zakresu ortodoncji, zdobyte na licznych kursach i szkoleniach. Posiada certyfikat uczestnictwa w 14. Zjeździe Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (z zakresu ortodoncji i aparatów ortodontycznych) (Warszawa, 2010 rok) oraz certyfikat ukończenia kursu teoretycznego "Biomechanika ortodontyczna dla każdego" (Warszawa, 2012 rok). Oprócz szyny Invisalign zakłada także inne aparaty ortodontyczne stałe, w tym aparat lingwalny Incognito, aparat estetyczny klasyczny oraz aparat szeregujący.

Kolejnym dentystą, do którego może udać się pacjent z Wrocławia i okolic na leczenie ortodontyczne za pomocą przezroczystych nakładek ortodontycznych Invisalign, jest lek. dent. Angela Berdel-Jarmuszczak, specjalista stomatologii ogólnej (I stopnia od 1996 roku) oraz ortodoncji (II stopnia od 2003 roku), która z zakresu leczenia za pomocą aparatów stałych (w tym także Invisalign) doszkalała się na licznych kursach: posiada dyplom ukończenia kursu ortodontycznego II stopnia "Leczenia ortodontycznego aparatami stałymi" (2001 rok) oraz zaświadczenie uczestnictwa w kursie ortodontycznym "Nowoczesne aparaty i techniki leczenia w ortodoncji" (Wrocław).

Aparat ortodontyczny Invisalign oferowany jest także przez Dolnośląskie Centrum Ortodontyczno-Implantologiczne Ortodent mieszczące się we Wrocławiu. Z innych aparatów ortodontycznych proponowane są tutaj również klasyczne aparaty metalowe, estetyczne aparaty szafirowe oraz aparaty lingwalne Incognito.

Jaka jest cena założenia przezroczystych nakładek ortodontycznych Invisalign we Wrocławiu a jaka za granicą?

Magdalena Jakubowska - asystentka stomatologiczna Magdalena Jakubowska - asystentka stomatologiczna

We wrocławskich gabinetach stomatologicznych aparat ortodontyczny Invisalign to wydatek rzędu 12 000 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii taka usługa kosztuje 3 500 funtów (20 000 zł) w Smile Works Dentistry, która to klinika mieści się w Wolverhampton (niedaleko Birmingham).

Aparat ortodontyczny Invisalign - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

  • Wrocław od 1 600 zł do 16 000 zł
  • Kraków od 350 zł do 17 000 zł
  • Poznań od 9 000 zł do 23 000 zł
  • Katowice od 8 000 zł
  • Kędzierzyn-Koźle od 8 000 zł
  • Chorzów od 7 900 zł do 12 900 zł
Pokaż więcej »

Usługa aparat ortodontyczny invisalign we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

Pacjenci szukali zabiegu aparat ortodontyczny invisalign w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska